Apartamente 2 camere Timisoara Sagului Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
CI643 Sagului,2 camere,Renovat
10
1

CI643 Sagului,2 camere,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere la Mansarda,,situat in zona Sagului..Blocul are 4 etaje+mansarda.Apartamentul este semiecomandat, avand suprafata utila de 33 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - living - camera - bucatarie - baie cu cada ...

1606 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
CI643 Sagului,2 camere,Renovat
10
1

CI643 Sagului,2 camere,Renovat

1606 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare zona Sagului
4
7

Apartament modest de vanzare zona Sagului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 45 mp,decomandat. Apartamentul are acces rapid la mijloace de transport in comun,la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Doina si la 15 minute de Shopping City Mall. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Sagului 2 Camere Shopping City
18

Sagului 2 Camere Shopping City

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat,situat in zona Sagului, Noul Mall !!! Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Pret : 68 500 Euro Negociabil ! Acoperis de tigla recent schimbat. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor. Confortul termic ...

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea