Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aradului 2 Camere SAD Etaj 1
10

Aradului 2 Camere SAD Etaj 1

Persoana Fizică vând Apartament cu 2 camere+ loc de parcare cu CF situat în Calea Aradului pe str Felix în spate la Spitalul Premier Blocul a fost construit în anul 2019 are centrala climă Suprafața utilă de 46.09 mp + balcon Etaj 1 din 7 două lifturi pe casa scării Compartimentare interioara Hol ...

3038 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 7 - zona Sagului
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 7 - zona Sagului

ID: P2684 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 47mp utili, situat la etajul 7, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcon de 6mp, o boxa la subsol in CF. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si ...

1755 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, 60mp - Zona Girocului
11
1

Apartament 2 camere, decomandat, 60mp - Zona Girocului

ID: P2678 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 60 mp utili, situat la etajul 1 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2017 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern
9
8

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern

Oportunitate pentru investiție! Cel mai mic preț pentru zona , suprafață și confortul de care dispune acest apartament! Va prezentam in exclusivitate apartament 2 camere decomandat in zona Modern Vedere pe doua parti , luminos și spațios Etaj 4 cu acoperis , bloc curat ,vecini ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Modern, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat
10
13

Oferta excelenta-zona Aradului la parter-mobilat

Propunem la vânzare un frumos apartament cu 2 camere decomandat confort 1, situat in bloc liniștit din zona Aradului la parter, situat la 12 minute pietonal de Facultatea de Medicina Veterinara, la 8 minute de Spitalul Premiere, la 5 minute de Piata Verde, la 15 minute de Iulius Mall, pe frumoasa strada ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Aradului   parter !!
7
2

Apartament 2 camere decomandat Aradului parter !!

COMISION 0% !! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat si spatios in zona Aradului pe Strada Dej la parterul unui bloc tipologia P+4 compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie spatioasa - hol - debara - balcon deschis Au fost aduse ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Construim apartamente cu 2 si 3 camere in Com Giroc jud Timis
9
3

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități