Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz
18
2

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala pe Gaz

IMOMADAX va ofera spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament cu 2 camere la etajul 2 al unui bloc cu 9 etaje situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire ...

1971 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etajul 2 din 4,  zona Dambovita in Timisoara
9

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, zona Dambovita in Timisoara

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Dambovita, in apropierea Restaurantului Nora din Timisoara. Actualul proprietar, a reconfigurat apartamentul, transformand bucataria intr-un ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere Calea Urseni
12

Apartament cu doua camere Calea Urseni

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu doua camere, doua bai, situat la ultimele doua etaje, in Calea Urseni, complet mobilat si utilat. Compartimentare: -hol de acces spatios; -bucatarie cu acces la balcon; -baie mare, cu cabina de dus; -living cu acces la balcon; -balcon ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului
12

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in Zona Sagului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: Kaufland la 300 m, diverse magazine, scoli, gradinite, piata, la 5 minute cu masina de Shopping ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare 2

Apartament 2 camere Lipovei de vânzare

Vând apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat etajul 2 zona Lipovei ,amenajări clasice 50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț .73000euro.Tel.0742143679.

1460 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu 2 camere
4
10

Apartament zona Balcescu 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere in zona Balcescu, la etajul 2 din 4, complet utilat si mobilat, 56 mp. Are centrala proprie, complet mobilat si utilat. Aproape de magazine, scoli, facultati, mijloc de trasport. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii. Disponibil imediat.

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Take Ionescu amenajat LUX mobilat si utilat
13
2

Vand un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Take Ionescu- Tipografilor,in spate la ING,foarte aproape de facultatea de Medicina si dew Prefectura.Apartamentul este amenajat LUX,in suprafata de 48mp, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, intr-o zona fantastic de linistita ...

2454 EUR/m2 | 48 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

Soarelui, Timisoara, Timis

Zona Elisabetin apartament  2 camere de vanzare
4
8

Zona Elisabetin apartament 2 camere de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Elisabetin,la etajul 2,suprafata de 47 mp,decomandat, este complet utilat si mobilat modern. Locuri de interes general:gradinite,parcul Carmen Silva,magazine Profi,SRL-uri,Cinema Victoria,Catedrala Mitropolitana. Apartamentul poate fi utilizat si ca investitie ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

2 camere, premium, 2 balcoane, mobilat utilat - Remetea Mare COMISION 0%
6
3

COMISION 0% PROPRIETAR Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament nou, spatios, cu 2 camere si bucatarie separata , la etajul 2, situat in vatra satului Remetea Mare, cu acces facil catre centrul oras si autostrada Apartamentul este finisat la cheie, cu toate utilitatile situat intr-un ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Construim apartamente cu 2 si 3 camere in Com Giroc jud Timis
9
3

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat situat la doar 2 minute de ZONE 2 Calea Urseni
9

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suorafata de 53 mp, tereasa de 6 mp situat la etajul 2, pe Calea Urseni, in spate la Zone 2 si Mega Image (200 m de la principala, 2 minute pe jos, zona linistita). Se compune din: - living + dinning - bucatarie inchisa (centrala proprie) - ...

1962 EUR/m2 | 53 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso
8

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, cu o suprafata de 54 mp, situat la etajul 2 din 3, cu acoperis. Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin bariera automata. Loc de parcare inclus in CF Dotari si finisaje: Finisaje de înalta calitate, atent alese pâna în cele ...

2165 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 DECOMANDAT LA 1 MINUT DE parc Neptun Giroc
13

Va propunen spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 57 mp utili, terasa spatioasa de 11 mp. Compartimentare: - Dormitor confortabil - Living luminos si generos - Bucatarie (închisa pentru confort si intimitate) Constructie 2023 standarde moderne: - Finisaje de calitate - ...

2174 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

!!! 2 Camere...Punctele Cardinale...5min de Fac. de medicina
6
1

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, transformat in 3 camere, model complet decomandat, la etajul 2 la 5min de Facultatea de medicina si 2 min de piata Unirii , zona Punctelor Cardinale amenajat complet cu geamuri tip tripan, parchet, gresie si faianta, centrala termica proprie ...

2429 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului
7
2

Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timișoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 33 m². Compartimentarea este semidecomandata, oferind un spatiu luminos, modern si bine organizat. Proprietatea ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis