Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Incalzire: Centrala proprie Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament modern 3 camere, etaj 3, centrala, clima- Zona Girocului
17
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, in Zona Girocului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: diverse magazine, piata, farmacii, cabinete medicale, statie pentru mijloace de transport ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere semidecomandat | 54 mp | Etaj 3 | Zona Aradului
6

Imonac Vest Apartament 2 camere semidecomandat | 54 mp | Etaj 3 | Zona Aradului str. Remus Răduleț Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat într-o zonă apreciată din Timișoara Aradului, pe strada Remus Răduleț. Locuința se remarcă prin luminozitate ...

1889 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 53mp utili +16mp balcon-Torontalului
10

ID: P1856 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 52,53 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5 etaje , anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de balcon de 16 mp . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2566 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Oportunitate unică! Apartament cu 2 camere lângă Piața Unirii – Clădire istorică
8
4

La doar câțiva pași de Piața Unirii, într-una dintre cele mai frumoase și căutate zone din Timișoara, îți prezentăm o ocazie rară de investiție: un apartament cu 2 camere, complet mobilat și finisat, situat într-o clădire istorică plină de farmec și valoare arhitecturală. Cu o suprafață utilă de 42 ...

2714 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului
10
7

Apartament 2 camere Aradului

Apartament 2 camere semidecomandat, confort 1, Zona Aradului, str Remus Răduleț. Locuința este luminoasă, cu vedere deschisă, fără bloc în față, oferind un ambient plăcut pe tot parcursul zilei. Centrală termică nouă 2025 și tâmplărie PVC cu geam tripan noua 2026. Aer condiționat. Mobilat partial. Mobilier ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere | Decomandant | Finisaje Moderne | Giroc - ID V1371
12
5

ID intern: V1371 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la etajul 1, in Timisoara
3
7

Apartament 2 camere la etajul 1, in Timisoara

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf FOXFORT va propune spre vanzare un apartament elegant cu 2 camere, situat in zona Freidorf din Timisoara, care va fi gata pentru mutare inainte de sarbatorile de iarna! Acest apartament semidecomandat, aflat la etajul 1 al unui bloc cu regim ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor
7

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Investitie ideala - zona Tipografilor. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila din Timisoara – Kaufland M. Kogalniceanu, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368
13
3

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V1368

ID intern: V1368 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou!-Apartament cu 2 camere- 48 mp utili-Torontalului
15

Bloc nou!-Apartament cu 2 camere- 48 mp utili-Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou, finalizat in anul 2019, construit din caramida si beton. Blocul are fatada ventilata este izolat cu vata bazaltica. Apartamentul se afla la etajul 3 din 9 si dispune de o suprafata utila ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Apartament 2 camere, 48 mp, balcon 10 mp, parcare subterană, Calea Torontalului Vox
5
3

Proprietar: Vand Apartament 2 camere, 48 mp, balcon 10 mp, parcare subterană Calea Torontalului (Campeador, lângă Vox) Vând apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat în complexul Campeador de pe Calea Torontalului, chiar lângă clădirea Vox zonă modernă, cu oportunități excelente de închiriere. Blocul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 2 camere, 53 mp, loc de parcare inclus in pret
4
1

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , localizat in zona Torontalului, in imediata apropiere a centrelor comerciale, foarte aproape de mijloace de transport in comun, la doar 5 minute auto fata de Iulius Town. Situate intr-o constructie noua, la standarde inalte, porotherm 300mm, izolatie ...

2152 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala
8

2 cam etaj 3 centrala proprie renovat zona Centrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 42, mp, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, renovat, boxa la subsol, zona Centrala Take Ionescu. Pret: 100000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2381 EUR/m2 | 42 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar  centrala proprie loc de parcare  Aradului
10
1

2 camere etaj intermediar centrala proprie loc de parcare Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 64 mp si beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 64 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1961 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

1889 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2