Apartamente 2 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
12

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Buziasului
20
6

Apartament 2 camere zona Buziasului

Apartamentul este situat la et.3/3,situat într-un imobil nou dispune de toate utilitățile și include și un loc de parcare.

1481 EUR/m2 | 54 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
5

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei
13

Apartament 2 camere, 50mp, etaj 3 - zona Lipovei

ID: P2663 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1986. Apartamentul dispune de doua balcoane de 4 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie
20
1

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2140 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului/Aradului-2 Camere-Centrala Proprie-Disponibil Imediat
15
5

1945 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament spatios în zona Circumvalatiunii-McDrive. Oportunitate de investitie.
10
9

Apartamentul are o pozitie foarte avantajoasa, blocul fiind inconjurat de spatii verzi intr-o zona liniștită, cu acces ușor la mijloacele de transport, scoli, gradinite, Kaufland, centru, Piata 700. Prin poziționare, caracteristici si preț apartamentul oferă o oportunitate excelentă de investiție. Compartimentare: ...

1690 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament Studio Kara Residence - Zona Aradului (British School Babel)
10

Proprietar, vând apartament modern realizat integral cu designer, cu suprafața utilă de 39 mp, completat de o terasă de 3.3 mp cu vedere superbă, neîngrădită, spre apus, situat într-un complex rezidențial nou și foarte bine poziționat, într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului, foarte aproape ...

3000 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Proprietar   2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă
7

Proprietar 2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă

Proprietar, 0% Comision ,persoana fizica vând apartament 2 camere + terasă mare. Zona Cartier Mehala, aproximativ 13min cu masina pana la Iulius Mall Centru Apartament cu 2 camere în zona Nova Mehala, într-un bloc nou construit în 2024. Apartamentul are 51 mp utili și un mare avantaj: terasă panoramica ...

2586 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de vanzare
10
3

Apartament cu doua camere de vanzare

Apartament 2 camere situat zona Freidorf direct de la proprietar. Va propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 52mp + balcon util generos de 6 mp, poziționat într-o zonă foarte liniștită, pe o stradă adiacentă, ferită de agitația bulevardului. Compartimentare ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,  confort 1, zona Mures-Lidia
8

Apartament 2 camere, confort 1, zona Mures-Lidia

Apartamentul are o suprafata utila de 51mp + boxa si este compartimentat asftel: - hol de acces - bucatarie inchisa mobilata si utilata - 1 dormitor - 1 living cu balcon - baie Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 3 etaje, construit in anul 2006. Confortul termic este realizat prin ...

1745 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 2 balcoane - parcare inclusa - BLOC NOU - 75.600 Euro
5
8

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou de tip P+3, construit cu structura de rezistenta din beton armat si zidarie din caramida Porotherm, oferind durabilitate si o foarte buna izolatie termica. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde living open ...

1800 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - parcare acoperita - 96.000 Euro
8
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Este compus din doua camere, bucatarie, hol, baie si balcon, cu suprafata utila de 53 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri tripan. Incalzirea se realizeaza prin ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap. 2 camere Cal. Bogdanestilor
6

Ap. 2 camere Cal. Bogdanestilor

360° Imobiliare vinde apartament 2 camere – Calea Bogdăneștilor, Timișoara Situat în zona Calea Bogdăneștilor, cu acces rapid către centru, mijloace de transport, magazine și puncte de interes. Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Pret – 86.000 Euro ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vânzare apartament
10
3

Vânzare apartament

PROPRIETAR - (Nu doresc să mă contacteze agențiile)-2 Camere Decomandat - Zona Lipovei - 95.000 Vând apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în zona Lipovei (una dintre cele mai căutate zone din Timișoara). Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 (bloc cu acoperiș), oferind o priveliște ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere - 69.000 euro - Zona Dacia
13

Apartament 2 Camere - 69.000 euro - Zona Dacia

Neo Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cochet și primitor, situat într-una dintre cele mai căutate și accesibile zone ale orașului: Dacia. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), fiind gata de mutare. ✨ Detalii Principale •⁠ ⁠Suprafață utilă: ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartamente noi
9
11

Apartamente noi

Parter-ap.56.40 mp ,teren 23mp,3 locuri de parcare=134298 euro -ap.50.8 mp, teren 53mp, 3 locuri de parcare = 109000 euro Etaj 1 - ap.52,30 mp, balcon-8.72mp, 1 loc de parcare = 107303 euro - ap. 58,60 mp, balcon- 7,60mp, 1 loc de parcare = 119500 euro Etaj 2 - ap.52.30 ...