Apartamente 2 camere Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând, sau schimb cu casă. 3

Vând, sau schimb cu casă.

Exclus intermediari. Ap. 2 camere, decomandat, zona str Spitalului, parter înalt, acces uscător, boxă sub balcon, gaze, centrala, aer condiționat. Sau schimb cu casă, exclus periferie.

1296 EUR/m2 | 54 m2

Spitalului, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară.

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere decomandat 1

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, zona E3, decomandat, situat la etajul 1 din 4 alegerea ideală pentru confortul de zi cu zi sau pentru o investiție sigură. Locuința izolată la exterior este bine compartimentată și oferă un ambient plăcut și luminos: sufragerie spațioasă, perfectă pentru relaxare, dormitor ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2969 Apartament 2 camere transformat în 3 camere - PARTER
7
3

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere transformat în apartament cu 3 camere, situat pe Strada Gavrilov Corneliu, la parter. Apartamentul a fost transformat ingenios în 3 camere, prin mutarea bucătăriei pe balcon, oferind astfel un spațiu mai generos și funcțional. Compartimentarea ...

1081 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

FALEZA- 3 CAMERE DECOMANDAT ,ETAJ 7, CENTRALA GAZ, MOBILAT SI UTILAT
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat pe strada Garii. Dispune de centrala termica pe gaz. Suprafata utila 65.2mp plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spatioasa, Constructie 1982, reabilitat 2025, lift nou. Se vinde mobilat ...

1638 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua
8
4

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua

Se vinde un apartament decomandat, cu 2 camere, la etajul 4, pe str. Gavrilov Corneliu, zona piata noua, in orasul Tulcea. - are 54 mp - acoperisul refacut in iulie 2025 - gazele sunt la usa - dotat cu aer conditionat - necesita renovare - disponibil imediat - pret 58000 euro. Relatii la telefon .

1074 EUR/m2 | 54 m2

Piata%25252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea