Apartamente 3 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere gradina si balcon
5
4

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere
10

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere , decomandat , strada Regele Ferdinand , in zona farmaciei Someșan , lângă școala , grădiniță , cu supemarketuri in zonă sunt Lidl , Carrefour, Kaufland, stații autobus , etc. Apartamentul este situat in scară închisă cu interfon , la etajul unu , este izolat interior , are ...

1442 EUR/m2 | 60 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 3 camere Popesti Leordeni
10

Apartament 3 camere Popesti Leordeni

Apartament 3 camere de vânzare Popești-Leordeni Constructie bloc 2023 Se vinde complet mobilat și utilat gata de mutare! Vă propun spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 1 din 3, cu o suprafață utilă de aproximativ 90 mp, ideal pentru o familie care își dorește confort ...

1743 EUR/m2 | 86 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu   Faleza Nord
8
5

Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord

Vand Apartament 3 camere in vila si garaj, etaj 2 3, Delfinariu Faleza Nord Imobil P + 3 + acoperis si tabla, vila a fost construita sub atenta supraveghere a doi dintre actualii proprietari. Etaj: 2 3 Stare: gata de utilizare Tip proprietate: locuință utilizată Forma de proprietate: drept de proprietate Liber ...

2907 EUR/m2 | 99 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Decomandat 3camere ,2 bai Balcon mare,foarte calduris
10
2

Decomandat 3camere ,2 bai Balcon mare,foarte calduris

Vand sau schimb cu :casa,hala,spatiu in Bacau - Apartament 67 Mp utili -bun spatios decomandat Semimobilat Cu 2Bai - 2spatii depozitare Balcon generos Centrala cu condensare nouă Calorifere fontă Etc Foarte eficient energetic ! Exclus oportunistilor Daniel -

1119 EUR/m2 | 67 m2

Bacau, Bacau

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara 7

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara

Schimb apartament 88 mp, etajul 2 din 4, 3 camere , două balcoane închise cu geamuri termopan ,baie,wc de serviciu, încălzire centrală proprie, geamuri termopane, parcare auto.Arad cu similar Timișoara s au o casa la periferie

1136 EUR/m2 | 88 m2

Confectii, Arad, Arad

Vânzare apartament
5
3

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 92 m  | 2 balcoane | 2 locuri parcare| Magnolia
9
3

Apartament 3 camere | 92 m | 2 balcoane | 2 locuri parcare| Magnolia

Apartament 3 camere spațios 82m suprafață utila + 2 locuri de parcare | Magnolia lângă Metro Dacă îți dorești liniște, spațiu și confortul unei locuințe pregătite complet pentru familie, acest apartament din cartierul Magnolia este o alegere foarte echilibrată. Situat într-un ansamblu modern, ...

1467 EUR/m2 | 92 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere de vânzare
6
7

Apartament 3 camere de vânzare

Apartamentul este situat pe strada Ghioceilor, Bl.3, Ap.14

966 EUR/m2 | 60 m2

Ludus, Mures

Avantajos  ! Ocazie !Vând Apt.4 cam conf.1  decomandat Zona Lunca-moroasa suprafața 99 mp
8
56

Avantajos ! Ocazie !Vând Apt.4 cam conf.1 decomandat Zona Lunca-moroasa suprafața 99 mp

Vând apartament cu 4 camere confort 1 decomandat Bloc de 4 etaje la etajul 3 Dotări: centrală termica proprie Parțial Termopane Deține 2 bai și 2 balcoane Suprafața 99,34 mp construiți Gresie și faianță modelvechi Zonă excelentă Lunca- moroasa Necesita renovare totală Ocupabil imediat Preț ...

678 EUR/m2 | 88 m2

Resita, Caras-Severin

apartament 3 camere 111 mp bd Dem Radulescu schimb cu CASA
11
3

apartament 3 camere 111 mp bd Dem Radulescu schimb cu CASA

SCHIMB CU CASA 110-140 mp utili (3 camere, 2 bai) ofer pana la 30.000 eur diferenta - eventual un dezvoltator care imi poate construi o casa sau are deja una construita -MAX 7-8 KM DE ORAS !! ROG OFERTE preferabil Copacelu -mai multe poze pe whats app Vanzarea pe bani cash se face doar cu predare ...

1523 EUR/m2 | 111 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vânzare
10
1

Apartament de vânzare

Vând apartament 3 camere, zona Narcisa, etaj 8 din 10 lift nou,izolat exterior interior, mobilat complet, instalație electrică făcut nou, Centrală, geamuri termopan, balcon închis cu termopan ușii de interior din lemn masiv. merită văzut!!

1383 EUR/m2 | 47 m2

Bacau, Bacau

vand apartament 3 camere decomandate 59900 Euro
10
2

vand apartament 3 camere decomandate 59900 Euro

Proprietar vand apartament spatios 3 camere decomandate ,partial mobilat ,cu suprafata totala 73 mp ,acoperis,izolat exterior ,gresie ,faianta,parchet laminat tamplarie termopan,centrala ,aer conditionat.Pentru detalii ma puteti contacta telefonic .

Roman, Neamt

Apartament 3 camere decomandat
1
1

Apartament 3 camere decomandat

Proprietar, vând apartament 3 camere confort 1, decomandat, 58 mp, zona Progresul, poarta 1, curat, centrala, apartamentul se vinde mobilat.

897 EUR/m2 | 58 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Propietar, vând ( fără comision) URGENT apt. spațios cu 3 camere!
9
5

Vând URGENT apartament spațios cu 3 camere , semidecomandat, parter înalt, pretabil și ca spațiu comercial, situat în Roman, zona Smirodava cu suprafața utilă de 72 m pătrați ( balcon închis, cu ieșire în locul de parcare al proprietarului) și boxă la subsolul blocului ( cu 4 etaje ) . Centrală Vaillant ...

875 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

Proprietar vand Apartament 4 camere transformat 3 camere 89mp locuibil 104mp cu 2 balcoane
10
3

Ofer spre vânzare apartament decomandat, cu suprafață de 89 mp, situat la etajul 4 din 7, într-un bloc construit în 1990, poziționat excelent pe Calea București, vis-a-vis de McDonald s și lângă Piața Centrală. Apartamentul a fost transformat din 4 camere în 3 camere, rezultând un living generos, cu ...

2333 EUR/m2 | 90 m2

Siloz, Craiova, Dolj

 Penthouse 95 mp utili + 34 mp de terase. Zona Tomis 3.
10
10

Penthouse 95 mp utili + 34 mp de terase. Zona Tomis 3.

Apartamentul este situat la etajele 3 si 4 ale unui imobil nou construit. La etajul inferior al apartamentului se afla intrarea in apartament si 2 dormitoare generoase, un dresing si o baie. Un dormitor care impreuna cu dresingul aferent lui au 21mp, se poate transforma in 2 dormitoare individuale ...

1857 EUR/m2 | 129 m2

Dacia, Constanta, Constanta

3 camere Tatarasi
6
16

3 camere Tatarasi

Persoana fizica , vând ap. 3 camere , SD, 47mp, et.2 din 4, complet renovat, izolat termic, Ac nou, Ct nouă, ușa intrare nouă, în apropierea stațiilor CTP - punct de reper Piața Chirilă , ideal pentru investiție, se vinde mobilat. Fara risc seismic, se acceptă credit!

1913 EUR/m2 | 47 m2

Tătărași Nord, Iasi, Iasi

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Salvează căutarea