Apartamente 3 camere

Promovat
Vând apartament cu 3 camere
9
2

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, decomandat 64 m utili, etaj 2 10 . Blocul are lift, izolat termic, cu separație de gaze, este situat în Ploiești, zona Bulevardul Republicii Renel. Compartimentare: living, doua dormitoare , bucatarie, baie, balcon. Apartament lumimos, bine poziționat cu potențial foarte ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara
8

Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara

Vând apartament decomandat cu o suprafață utilă de 41 mp și balcon inclus in interior unde se afla centrala termica,frigiderul , masina de spalat rufe. Apartamentul este la etajul 3 4 dar masarda este locuita sunt apartamente bloc nou construit în 2019 și izolat termic. Locuința este dotata cu usa metalica ...

2927 EUR/m2 | 41 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament decomandat, finisat, mobilat, utilat, constructie caramida
8
24

Oferta vanzare apartament finisat, utilat, situat intr-un bloc constructie din caramida, zona cu acces facil la nevoile unei familii (mijloace de transport in comun, Institutii de invatamant, centre comerciale, parcare publica amenajata etc.); Optional se poate vinde gol, fara mobilier si electrocasnice, ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Zalau, Salaj

Apartament panoramic, 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4, la etajul 10
2
1

De vânzare apartament panoramic cu 3 camere, vis a vis de Mall Grand Arena, sector 4 la Etajul 10 din 10, bloc reabilitat termic cu panorama spre Mall Grand Arena vizibilă din sufragerie, și balcon și panorama spre Orășelul Copiilor și Mall Sun Plaza vizibilă din bucătărie, si cele 2 dormitoare: compus ...

2171 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 3 camere
10
10

Vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere Bacău zona Mioritei etaj 3 din 4 . Preț 85000E Nu colaborez cu agenții.

1545 EUR/m2 | 55 m2

Mioritei, Bacau, Bacau

De vanzare - Apartament 3 camere, decomandat, cartier ZORILOR
8
3

Se oferă spre vânzare apartament decomandat, situat în Cluj-Napoca, pe strada Viilor, într-o zonă liniștită și bine conectată la punctele de interes ale orașului. Locuința are o suprafață utilă de 62.66 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din: 3 camere bucătărie separată 2 bai 1 boxa Parcare ...

3629 EUR/m2 | 62 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Apartement 3 camere sos .Berceni
5

Apartement 3 camere sos .Berceni

De vânzare apartament 3 camere prop. sos Berceni ( Apărătorii Patriei) Acest apartament cu 3 camere, situat la etajul 2, are o suprafață de 74 mp. Este decomandat, oferind un spațiu generos și luminos. Finisajele sunt de calitate, cu podele din laminat în dormitoare și living. Baia este modernă, ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand apartament 3 camere, decomandat, Tg Jiu
5

Vand apartament 3 camere, decomandat, Tg Jiu

Vând apartament 3 camere, zona Blvd Ecaterina Teodoroiu etaj 4, acoperiș nou, centrală si instalație pe cupru noi, 2 bai, mobilat, termopane, gresie, faianță, 69 mp.. Apartamentul dispune de 2 locuri de parcare, plătite pe 2026, zona liniștită, cu stația de autobuz în apropiere, școală, grădiniță si ...

1406 EUR/m2 | 69 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament 3 camere decomandat, ca.70 mp, Renovat complet Oradea
8
2

Se ofera spre vanzare, direct de la proprietar, apartament cu 3 camere, complet decomandat, cu suprafata de aproximativ 65 70 mp, situat la parterul unui bloc de pe strada Onestilor, intr-o zona foarte bine cotata din Oradea. Apartamentul se vinde fara mobila care apare in poze, cu exceptia mobilei ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj
10

Apartament tip penthouse, 3 camere, singur pe etaj

Vă prezentăm un apartament tip penthouse, situat la ultimul etaj retras al unui imobil cochet, în Ansamblul Rezidențial Aurel Perșu Sector 4, ideal pentru cei care își doresc intimitate, lumină naturală abundentă și spații generoase, într-o zonă liniștită și bine conectată. Poziționarea retrasă oferă ...

1623 EUR/m2 | 122 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Faleza, Galati, Galati

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti
2
6

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandate, liber, bloc cu 10 apartamente, suprafata 71 mp, anul 1978, cartier Calea Bucuresti, str Dezrobirii. Avantaje: - bloc din caramida cu grinzi din beton, anvelopat, construit dupa cutremur; - centrala de apartament cu instalatia pe cupru; - suprafata generoasa - 71 mp, ...

1775 EUR/m2 | 71 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont
9
7

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont

Vând apartament 3 camere in Bacău recent renovat etaj3 4 semidecomandat 56.mp zona Orizont. Se vinde mobilat cu toate utilitățile, Centrală termică, aer condiționat, mașină de spălat, frigider, aragaz...etc. Apa și canalizarea sunt trase separat. Mai multe detalii Tel. . Preț. 90000 euro

1429 EUR/m2 | 56 m2

Orizont, Bacau, Bacau

Vând apartament 3 camere
9
18

Vând apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere (2 dormitoare + living) baie, dressing și balcon. Apartamentul este situat pe Bulevardul Revoluției într-unul dintre cele 2 turnuri din zona Piața Sârbilor, la etajul 4 din 8. Acesta are o suprafață utilă de 64 m.p, și se vinde complet mobilat și utilat. Beneficiază și de ...

1234 EUR/m2 | 64 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |
7
4

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |

apartament spațios și modern, cu 3 camere semidecomandate, situat într-o zonă centrală, excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, în imediata apropiere de Universitatea de Medicină. Suprafață utilă: 69 mp Balcon deschis: 8,5 mp Etaj: 6 din 10 Vedere pe două părți către bulevard și către ...

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului
8
2

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului

Apartament 3 camere decomandat, 68 mp, etaj 3 5 Calea Aradului Vest Caracteristici: Suprafață utilă: 68 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie Etaj: 3 din 5 An construcție: 1985 Boxă la subsol inclusă Dotări: Centrală termică proprie pe gaz Aer condiționat Geamuri termopan Uși ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...