Apartamente 3 camere

Promovat
Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura
19
3

Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura

RTX Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0 pentru cumpărător, un apartament cu 3 camere situat în municipiul Slatina, pe strada Păcii. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un imobil care beneficiază de acoperiș autorizat, oferind un plus de protecție și confort. Locuința este ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Slatina, Olt

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Apt. 3-4 cam, 84 mp, la hochparter, recent renovat, in Tudor Diamant
10

Apartament 3 camere + balcon mare (4 camere) | Tudor – zona Diamant Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare un apartament spațios și foarte bine compartimentat, situat în cartierul Tudor, pe strada Rămurele, într-o zonă liniștită și foarte căutată. Suprafață utilă: 67 mp + balcon 17 mp Parter ...

1643 EUR/m2 | 84 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament cu 3 camere, 56 mp utili, Etaj 2, Aleea Călinului, Ioșia-Sud, Oradea.
20
2

Apartament cu 3 camere de vânzare Ioșia, Aleea Călinului (colț cu Trotușului) ETAJUL 2 Preț: 84.900 Se oferă spre vânzare un apartament primitor, situat într-o zonă foarte bună din Ioșia, aproape de Peta , pe Aleea Călinului, colț cu Trotusului. Detalii apartament: * 3 camere * Bucătărie ...

1516 EUR/m2 | 56 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

// 3 CAMERE// ZONA NORD//
6
6

// 3 CAMERE// ZONA NORD//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament luminos, decomandat, situat la etajul 2 9 al unui bloc construit în 2010 Caracteristici principale: Suprafață utilă: 75 mp 2 băi (baie principală + toaletă de serviciu) Bucătărie open-space cu living spațios Etaj intermediar (ideal) 2 9 Dotări ...

1333 EUR/m2 | 75 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lapusneanu - v-a-v Parc Tabacarie: Apartament trei camere, doua holuri, etaj 2, gaze, amenajari
10
5

Apartament cu trei camere semidecomandat, situat la etajul 2 in bloc de caramida de 4 niveluri , pozitionat in randul al doilea fata de Bulevardul Lăpușneanu, cu urmatoarea dispunere: hol intrare degajat cu bucataria deschisa , dreapta - spre dormitorul mic, apoi spre sufrageria generoasa , cu acces ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat
17

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat

OXIA prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu trei camere in Timisoara, zona Torontalului, ansamblu rezidential XCity Towers, la eajul 10 din 16 (imobil cu doua ascensoare), cu suprafata de 70 mp plus 4 mp balcon, compartimentat astfel: Hol Spatiu pentru depzitare Living cu bucatarie open ...

2380 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp
8
15

Vând ap.3cam.conf.1 semidecomandat suprafață 75 mp

Vând apartament cu 3 camere conf. semidecomandat Apartament întreținut Deține centrală termica proprie Termopane peste tot Podele laminate Gresie și faianță baie și bucătărie Zonă liniștită govandari Etajul 3 din 10 eteje Suprafața 75 mp construiți Ocupabil imediat Renovat complet Se vinde ...

1166 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3
6
32

Vând ap.3 cam.conf.1 decomandat .bloc de 4 etaje etajul 3

Vând apartament cu 3 camere conf.1vdecomandat Bloc de 4 etaje etajul 3 din 4 Centrală termica proprie Detine 2 băi și 2 balcoane Un balcon inchis in termopan Parchet peste tot in cam ere si foarte întreținut Apartament intretinut ,trebuie renovat Ocupabil imediat Zonq bună Centrală Suprafața ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Resita, Caras-Severin

Vând apartament cu 3camere confort 1 semidecomandat foarte întreținut
4
3

Vând apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat Apartamentul este renovat și făcut decomandat Apartamentul deține centrală termica proprie Termopane peste tot Gresie și faianță Podele laminate Bloc izolat termic exterior Apartament întreținut renovat Apartamentul se vinde complet mobilat ...

889 EUR/m2 | 65 m2

Resita, Caras-Severin

Apartament 3 camere mobilat utilat in Militari Residence 89.900 euro
17

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Ilie Petre nr. 86, in complexul rezidential MILITARI RESIDENCE. Situat la etajul 7 al unui bloc cu 8 etaje, cu placa de beton si pod, prevazut cu lift, cu o suprafata de 69 mpu. BENEFICII: Complexul MILITARI ...

1259 EUR/m2 | 69 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat Utilat in Militari Residence, 89.900 Euro
11

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament 3 camere, situat pe strada Acvilei, nr. 42, in Militari Residence. Apartamentul se afla la demisol, intr-un bloc de 6 etaje, cu placa de beton si pod, cu lift, construit in 2020 cu o suprafata de 73 mpu. Imobilul se vinde complet mobilat ...

1232 EUR/m2 | 73 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere in complexul Campeador City, pe calea Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53.7mp, se afla la etajul 1 si este compartimentat dupa cum urmeaza: - Hol acces - Baie cu cada - Dormitor - Dormitor - Living ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
10

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Comision 0%! Vanzare 3camere Baneasa-Greenfield,parter-gradina amenajata,mobilat utilat,Loc Parcare
10

Exclusivitate! Avem cheile apartamentului! Comision 0% de la Cumparator! Va propunem spre cumparare un Apartament cu 3 camere, 2 grupuri sanitare, gradina proprie de 80 mp si loc de parcare propriu. Apartamentul este situat la parterul unui imobil de 5 etaje, p 5, construit in anul 2016, cu o suprafata ...

3169 EUR/m2 | 71 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti