Apartamente 3 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Incalzire: Centrala proprie Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat 3 camere  2 bai etaj 3 balcon zona buna Cisnadie
11
2

Apartament decomandat 3 camere 2 bai etaj 3 balcon zona buna Cisnadie

Comision 0% Apartament de vanzare in Cisnadie judetul Sibiu, cu 3 camere decomandate cu o suprafata construita de 96 mp si suprafata utila 72 mp, situat la etajul intermediar 3 intr-un imobil cu 4 etaje. Apartamentul este compartimentat decomandat si este compus din 3 camere, 1 bucatarie, 2 bai, hol, ...

1389 EUR/m2 | 72 m2

Cisnadie, Sibiu

Promovat
 3 CAMERE DECOMANDATE SPAȚIOS | ZONA MICRO XI | ETAJ 3 | POTENȚIAL EXCELENT
18
1

Piața Imobiliară Dâmbovița vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, ideal pentru o familie care își dorește un cămin spațios într-o zonă liniștită și sigură din Târgoviște. Acest imobil oferă echilibrul perfect între confort și accesibilitate, fiind situat vis-a-vis de creșă/grădiniță. ✨ ...

1015 EUR/m2 | 65 m2

Targoviste, Dambovita

Promovat
 APARTAMENT NOU | ZONA LIBERTĂȚII | BLOC P+3
12

APARTAMENT NOU | ZONA LIBERTĂȚII | BLOC P+3

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament modern, situat în zona Libertății, într-un bloc nou P+3, la etajul M. ✨ Compartimentare practică și confort sporit: • Living cu bucătărie open-space • 2 dormitoare • 2 băi • Balcon generos – 12,28 mp Suprafață utilă: 79,60 mp Apartament în oglindă, cu ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament 3 camere / 2 bai / etaj 3 / 95 mp / parcare + boxa / ZONA CETATII
4

✨ Apartament NOU – Zona Cetății | 95 mp ✨ Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un bloc rezidențial nou (finalizare 2026), situat lângă Penny & Kaufland Detalii apartament: 95 mp suprafață totală Bloc P+3 2 balcoane Încălzire în pardoseală Placă de beton Geamuri tripan Loc de parcare ...

1960 EUR/m2 | 78 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat, Cartier Sărari, zona Henri Coandă
19

Vă prezentăm un apartament decomandat cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit în anul 1984, cu orientare bilaterală. Cu o suprafață utilă de 55,43 mp și două balcoane care extind spațiul locuibil până la 62,45 mp, locuința oferă o compartimentare inteligentă, gândită pentru ...

2616 EUR/m2 | 55 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 66 mp utili 3 camere 2 bai etaj 3 in bloc cu lift Turnisor
8

COMISION 0 pentru acest apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 66 mp utili, zona Turnisor, Sibiu. Esti genul de persoana care isi doreste priveliste peste oras si catre munti cand stai la o poveste pe balcon sau cand bei o cafea dimineata intr-o dimineata insorita? Te invitam la o vizionare ...

2308 EUR/m2 | 66 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere de vanzare semidecomandat 45 mp zona Vasile Aaron
9

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 45 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Vasile Aaron, aflat la etajul 3 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe S+P+4 Etaje; anul constructiei ...

2267 EUR/m2 | 45 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
OCAZIE  !  Vând urgent apartament 4 cam.cof.1 decomandat preț avantajos
7
42

OCAZIE ! Vând urgent apartament 4 cam.cof.1 decomandat preț avantajos

OCAZIE ! Vând urgent apartament cu 4 camere confort 1 decomandat Bloc de 4 etaje la etajul 3 Suprafața 99,39 mp construiți Deține centrală termica proprie instalație în cupru Termopane partial Gresie și faianță model vechi Deține 2 bai și 2 balcoane , 3 debarale Necesita renovare totală Ocupabil ...

666 EUR/m2 | 90 m2

Resita, Caras-Severin

FILM!Apartament 3 camere,2 bai, decomandat,accesorizat,parcare privata,Tractorul- Brasov.
19

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de vanzare Ascendent Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in cartierul Tractorul ndash; Coresi mai exact pe strada Nicolae Labis 36A, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Brasov. Locatia ofera un ...

2852 EUR/m2 | 62 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Apartament spatios cu 3 camere, scara interioara, 84 mp - V7227
12
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Blocul este izolat ...

1452 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar - Apartament 3 camere, etaj 3, Aleea Teilor
5
2

Direct de la proprietar - spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona 9 Mai, strada Aleea Teilor din Târgu Jiu. Poziționarea la 100m de Liceul Sportiv, în apropiere de Școala Gimnazială nr. 12 și grădinița Scufița Roșie îl face varianta ideală pentru o familie care pune preț pe proximitatea ...

1612 EUR/m2 | 67 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament decomandat de vanzare 3 camere 2 bai pivnita Turnisor Sibiu
17

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 74 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Compartimentare eficienta cu 2 bai • Pivnita de 20 mp inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita ...

1743 EUR/m2 | 74 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

De Vanzare Apartament 3C
10

De Vanzare Apartament 3C

Apartament 3 came , orientare sud est , calduros , centrala proprie , aer conditionat , dormitor matrimonial cu baie proprie , bucatarie inchisa , mijloace de transport in comun la 50m utilat mobilat

2867 EUR/m2 | 75 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
FILM! Apartament 3 camere,decomandat, spatios,luminos,2 bai,Targu Secuiesc,Covasna
9

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare in REPREZENTARE EXCLUSIVA un apartament de 3 camere si 2 bai, cu o suprafata utila de 67 mp, situat in Targu Secuiesc. Proprietatea beneficiaza de orientare sud-vest, ceea ce ii asigura lumina naturala pe tot ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

sud, Targu Secuiesc, Covasna

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea