Apartamente 3 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Incalzire: Centrala proprie Etaj: Etaj 7 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere-Astra
5

Apartament 3 camere-Astra

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Astra – C. București, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Brașov. Proprietatea are o suprafață utilă de 64 mp și este amplasată la etajul 7 din 10, într-un bloc bine întreținut, construit în anul 1976. Apartamentul ...

1900 EUR/m2 | 65 m2

Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție
8
3

Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție

HVL Imobiliare vă propune spre vânzare in reprezentare exclusiva un apartament cu 3 camere, situat în zona Fortuna (în spate la Flana Market), ideal pentru investiție, cu chiriași deja existenți. Apartamentul este compartimentat eficient: hol de acces, living spațios, 2 dormitoare, bucătărie separată, ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Fortuna, Arad, Arad

Promovat
Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp
16
2

Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp

Agentia imobiliara Domus va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament deosebit, cu 3 camere decomandate, situat pe Faleza, la etajul 7 8 al unui bloc construit in anul 2006. Apartamentul are suprafata utila de 98mp, este compus dintr-un living spatios, bucătărie, două dormitoare și 2 grupuri ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Faleza, Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală
10
4

Apartament ultracentral - mobilat si utilat - Zona Centrală

Un apartament situat ULTRACENTRAL care isi asteapta noii proprietari pentru a-i da culoare si a-l transforma in ACASA. Va invitam sa descoperiți acest apartament cu 3 camere, cu un potențial extraordinar, situat în inima orașului, într-o zonă bine cotata si solicitata. Un imobil mobilat si utilat complet ...

1615 EUR/m2 | 84 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Vanzare Apartament 3 camere Militari Rezidence
10

De Vanzare Apartament 3 camere Militari Rezidence

Apartament 3 camere de vânzare Str. Rezervelor 54, Chiajna (Dudu) Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat pe Strada Rezervelor nr. 54, Chiajna Dudu, într-o zonă rezidențială liniștită, accesul cu masina se face pe baza de telecomanda si cu acces rapid către facilități și ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție
8
3

Apartament 3 camere și 2 parcări - Fortuna - Investiție

1207 EUR/m2 | 58 m2

Fortuna, Arad, Arad

Apartament de vanzare 3 camere mobilate utilate 68mp Doamna Stanca
15

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 68 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Loc de parcare; • Vedere spre muntii Fagaras; • In apropierea zonelor de interes major; • Debara; • Doua balcoane; • Imobil cu lift; TABOO Imobiliare ...

2572 EUR/m2 | 68 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
COMISION 0 - Penthouse cu terasa de 97 mp de vanzare in Doamna Stanca
16
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 78 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu, EXCLUSIVITATE, COMISION 0, strada Doamna Stanca. Acest penthouse se remarca prin priveliste panoramica spectaculoasa, lumina naturala din abundenta si intimitate sporita, fiind situat la ultimul nivel. Ofera terasa ...

3006 EUR/m2 | 78 m2

Sibiu, Sibiu

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, terasa 27 mp, in zona Girocului
9

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, care te cucereste de la prima vizita, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, intr-una dintre cele mai solicitate zone. Imobilul este aflat la etajul 7 intr-un ...

2376 EUR/m2 | 69 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Urban Pentha, Rezidenta Premium, vedere  deschisa,100 mp, 2 bai, garaj, boxa, Tractorul, Brasov
17

Urban Pentha, Rezidenta Premium, vedere deschisa,100 mp, 2 bai, garaj, boxa, Tractorul, Brasov

Comision cumparator 0% Ascendent Imobiliare Este onorata sa va prezinte o proprietate, care nu inseamna doar metri patrati. Inseamna lumina diminetii, linistea serii si sentimentul ca ai ajuns unde trebuie. Acest apartament de 100 mp situat in Complexul Urban Phenta, este renumit prin calitatea fnisajelor ...

2849 EUR/m2 | 93 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament cu 3 camere, parcare subterana, în Florești, zona Eroilor!
11
1

ID intern APCJ246628 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat într-un bloc nou, modern, aflat în zona centrală a localității Florești, pe strada Eroilor, în imediata apropiere a Centrului Florești. Poziționat la etajul 7 dintr-un imobil cu 8 niveluri, apartamentul beneficiază de o ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere – zona Dărmănești,Orion – 73,02 mp
7

Apartament 3 camere – zona Dărmănești,Orion – 73,02 mp

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 7/10, cu lift, pe strada Mihai Viteazu, în Piatra Neamț. Suprafețe: 66,18 mp utili 2 balcoane: 3,55 mp și 3,29 mp 73,02 mp total Dotări: Centrală termică proprie Izolație exterioară Geamuri și balcoane termopan Mobilat ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, balcon 10 mp, in bloc nou, zona IRA
8
4

Apartament 3 camere, balcon 10 mp, in bloc nou, zona IRA

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandate, situat în zona Podului IRA, într-un bloc nou, construit în jurul anului 2017. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp, la care se adaugă un balcon generos de aproximativ 10 mp. Compartimentarea este practică și modernă, fiind alcătuită ...

2767 EUR/m2 | 60 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Elegant,decomandat,103mp,2bai,garaj,vedere deschisa,Urban Pentha,Tractorul,Brasov
17
1

2849 EUR/m2 | 93 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Apartament 3 camere, Buna Ziua
11

Apartament 3 camere, Buna Ziua

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in cartierul Buna Ziua, zona Audi. Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila: 53 mp plus 2 balcoane. - Etaj: 7 din 9 - Compartimentare: Semidecomandat: 2 dormitoare, living open space cu bucatarie, 2 bai si hol. ...

3962 EUR/m2 | 53 m2

Buna Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

Ap 3 camere Sos. Buzaului sup 102 mp
7
4

Ap 3 camere Sos. Buzaului sup 102 mp

De vânzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe Șoseaua Buzaului Etaj 6 din 7 Sup 75 mp + 22 mp balcon Spațios, poziție buna Scara curata, lift nou 2 bai Centrala termica, termopan ferestre , parchet Se vinde mobilat si utilat asa cum apare în poze Comision cumparator 2% Anunț ...

833 EUR/m2 | 102 m2

Buzaului, Braila, Braila

Apartament 3 camere luminos cu boxa Calea Bucuresti
9
1

Apartament 3 camere luminos cu boxa Calea Bucuresti

ID intern: 6877 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere ndash; spatios, luminos si cu potential excelent! Descopera un apartament cu 3 camere, situat pe Calea Bucuresti, la etajul 7 din 8, intr-un imobil linistit si bine pozitionat. Proprietatea se evidentiaza prin luminozitatea ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

astra, Brasov, Brasov

Apartament 3 camere 64 mpu cu balcon pe Bd Mihai Viteazu
8

Apartament 3 camere 64 mpu cu balcon pe Bd Mihai Viteazu

Agentia imobiliara I-Imob va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu balcon si pivnita, pe Bulevardul Mihai Viteazu, situat la etajul 7 al unui imobil bine intretinut, cu o suprafata utila de 64 mp, ideal pentru o familie sau pentru investitie. Locuinta este compartimentata eficient si ofera: - ...

2188 EUR/m2 | 64 m2

Sibiu, Sibiu

Resita. 3 Cam. Cf. 1, Micro 4
5
2

Resita. 3 Cam. Cf. 1, Micro 4

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Proprietatea are 3 camere confort 1 semidecomandat, o bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, 2 holuri, se afla la etajul 7 din 8 si are o suprafata utila de cca. 61 mp. - detine centrala termica, geamuri termopan, usa de metal la intrare si usi de interior ...

936 EUR/m2 | 64 m2

micro iv, Resita, Caras-Severin

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP
17

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; Soseaua Vitan Barzesti Langa Sud Arena | Bloc nou (2021) 78,46 mp | Etaj 7 7 Se vinde complet mobilat amp; utilat ndash; gata de mutat! Ansamblu inchis cu bariere ndash; siguranta amp; liniste Compartimentare practica, spatioasa si luminoasa Pret: 162.000 euro; Perfect ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere sectorul 4
20

Apartament cu 3 camere sectorul 4

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Soseaua Vitan Barzesti, intr-un ansamblu rezidential inchis, prevazut cu bariere si acces controlat. Statia de transport in comun se afla in imediata apropiere, oferind legatura rapida catre principalele zone ale orasului. Apartamentul are suprafata ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea