Apartamente 3 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Incalzire: Incalzire centralizata Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere - Gheorghe Lazar - etaj intermediar cu lift
6

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Gheorghe Lazăr, cu acces rapid către centrul orașului (aprox. 10 minute de mers pe jos). Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 10, într-un bloc dotat cu lift, și se remarcă ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 3 camere  la Orizont-Drumul Taberei, la 4-7 min.de Afi si metrou, 115.000 EUR
3
1

Vand apartament 3 camere la Orizont-Drumul Taberei, la 4-7 min.de Afi si metrou, 115.000 EUR

Vand apartament cu 3 camere, 58.6 S.U. 67.9 S.T.mp la Orizont, 7 min.de Afi si 2-4 min.de metrou Favorit, statie S.T.B.,scoala, piata, supermarket, farmacii, banci, parc. Semi decomandat, curat, termopane, usa metalica, calorifere noi, gresie, faianta, priza speciala pentru masina de spalat, partial ...

1949 EUR/m2 | 59 m2

Drumul%252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare, apart.3 cam.ere, tip X mare, str.Morii, Nufarul - Oradea
16
16

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere tip X mare, suprafata utila 51 mp, suprafata construita 66 mp. Apartamentul este situat intr-un bloc reabilitat termic (izolat exterior, schimbat ferestre), pe strada Morii in zona Nufarul, la etajul 2/4, necesita renovare. ___ Compartimentare: ...

1567 EUR/m2 | 51 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland
7
1

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat etaj 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic, pe o strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland Calea Sagului. Suprafata utila este de 54 mp, necesita lucrari de modernizare, incalzirea este de la Colterm, dar exista ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
16
16

1567 EUR/m2 | 51 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Drumul Taberei
12
2

Drumul Taberei

Particular vand apartament 3 camere, semidecomandat (fost circular) etaj 8-10, proaspat jugravit, in suprafata de 62.10 mp, in zona Drumul Taberei, cu multa verdeata in jur. Blocul este reabilitat termic, cu locatari linistiti si se afla la 200 de m de statia de metrou Raul Doamnei. Este foarte aproape ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere, 56 mp utili, Etaj 2, Aleea Călinului, Ioșia-Sud, Oradea.
20
1

Apartament cu 3 camere de vânzare Ioșia, Aleea Călinului (colț cu Trotușului) ETAJUL 2 Preț: 84.900 Se oferă spre vânzare un apartament primitor, situat într-o zonă foarte bună din Ioșia, aproape de Peta , pe Aleea Călinului, colț cu Trotusului. Detalii apartament: * 3 camere * Bucătărie ...

1516 EUR/m2 | 56 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Tunsu petre 1 4 cu centraka termica
8
34

Tunsu petre 1 4 cu centraka termica

1 din 4 Semidecomandat suprafata totala de 37m.p Suprafata utila de 36 constructie 1976 Cu inbunatatiri recente Bloc reabilitat termic Toate actele

1243 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

Berceni - Soseaua Giurgiului
6
10

Berceni - Soseaua Giurgiului

Berceni - Soseaua Giurgiului, decomandat, pozitie deosebita, termopan, fara imbunatatiri, adiacent Mega Image, Piata Progresul, Drumul Gazarului, metrou Eroii Revolutiei

1479 EUR/m2 | 47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.3 camere, zona Centrala
5
3

Ap.3 camere, zona Centrala

Agenția Imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 3 camere, situat în zona centrală, la etajul 4 al unui bloc mansardat. Apartamentul este decomandat și dispune de două balcoane: unul deschis, la sufragerie, și unul închis cu tâmplărie PVC și geam termopan, la dormitor. Locuința ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Vanzare 2 camere Bd.Maresal Averescu 5 vedere spat, comision 0% Arcul de Triumf Ion Mihalache 1 Mai
10
10

VIZIONARI zilnic cu programare telefonica VANZARE 2 camere Reprezentare Exclusiva Vanzator, COMISION 0% pentru cumparator! Vanzare apartament cu 2 camere pe Bulevardul Maresal Alexandru Averescu, nr 5, avand o pozitie excelenta intr-o zona apreciata a capitalei, cartierul 1 Mai, foarte aproape de ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

vand apartament 3 camere
5
12

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10,str.sold Stelian n.mihale ,curat,.bloc anvelopat la circa 500 m de metrou N.Grigorescu.

1598 EUR/m2 | 50 m2

Titan%25252525252b-%25252525252bBalta%25252525252bAlb%252525252525c4%25252525252583, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand ap 3 cam. Calea Grivitei_Turda( transformart in 2, open space)
10

Vând apartament 3 camere podul Grand cu iesire directa pe Turda cu următoarele avantaje: - anvelopat 2014, balcon inchis + o logie cu spatiu depozitare - partial mobilat ( bucatarie - frigider, cuptor, plita, masina spalat vase, mobila; dormitor - pt, noptiere si comoda 4 sertare cu oglinda; 2 dresinguri; ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Semidecomandat
5
3

Apartament 3 camere Semidecomandat

IAȘI - Vânzare Apartament 3 camere Semidecomandat în Tătărași Descrierea Proprietății și Dotări Persoană fizică vinde în cartier Tătărași ,str.Ciurchi ,nr.117,bl.B1, apartament 3 camere ,semidecomandat, în suprafață de 58.07 m ,etaj.4 din 4,boxă pe palier,tâmplărie PVC,rulouri aluminiu la toate ferestrele,izolat ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

Tătărași Sud, Iasi, Iasi

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere, parter, decomandat in Ploiesti, Nord, str. Grindului, comision 0
10
2

Recomandam pentru vanzare un apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea extinderii ...

1118 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere, decomandat, bloc 1980 in Ploiesti, 9 Mai
11
3

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va prezinta spre vanzare un apartament cu trei camere confort 1, decomandat, situat in Ploiesti, zona 9 Mai, la etajul 4 al unui bloc de locuinte dat in folosinta in anul 1980, avand Su 60 mp, Sc 76 mp. Partial mobilat. Dotari: usa intrare metalica, usi interior din ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

9 Mai, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat, parter in Ploiesti zona Caraiman - str Grindului, 0 comision
10
7

Vanzare apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, solid, fara risc seismic, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1337 EUR/m2 | 46 m2

Ploiesti, Prahova

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, parter in nordul Ploiestiului, str Grindului
10
1

Direct proprietar, vand un apartament cu 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea ...

1109 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea