Apartamente 3 camere Arad

Promovat
Libelula, 3 camere cu balcon, et 3
10
9

Libelula, 3 camere cu balcon, et 3

Proprietar vand apartament cu 3 camere Ultracentral-Libelula, etaj 3, 70 mp utili plus balcon mare. Apartamentul este luminos, are vedere pe 2 parti. Ferestrele sunt PVC, parchetul clasic poate fi raschetat. Are multe spatii care pot fi utilizate asa cum sunt sau reorganizate : - apartament pe grinzi ...

1267 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
vand apartament la casa
5
9

vand apartament la casa

vând apartament la casa ( curte comuna ) compartimentat :3 camere , baie , bucătărie , hol trebuie renovat complet , este exact ca în poze preț fix

443 EUR/m2 | 90 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara 7

Schimb apartament 3 camere Arad cu similar Timișoara

Schimb apartament 88 mp, etajul 2 din 4, 3 camere , două balcoane închise cu geamuri termopan ,baie,wc de serviciu, încălzire centrală proprie, geamuri termopane, parcare auto.Arad cu similar Timișoara s au o casa la periferie

1136 EUR/m2 | 88 m2

Confectii, Arad, Arad

Proprietar Vand Apartament 3 Camere, Central
6
27

Proprietar Vand Apartament 3 Camere, Central

Proprietar, vand apartament 3 camere cu intrare circulara in camere, in cladire istorica. Central, aproape de teatru. In Piata Catedralei Este compus din 3 camere, bucatarie spatioasa, baie, hol, camara alimente, debara, balcon inchis, boxa. Etajul 3. Geamuri termopan instalate recent. Fațada clădirii ...

819 EUR/m2 | 144 m2

Central, Arad, Arad

de vanzare apartament 3 camere,decomandat,et 4,aradul nou
7
8

de vanzare apartament 3 camere,decomandat,et 4,aradul nou

Vand apartament 3 camere decomandat et 4 bucatarie mare, 2 bai,2 balcoane incalzire cet se vinde partial mobilat mai multe detalii la telefon

954 EUR/m2 | 65 m2

Aradul%25252bNou, Arad, Arad

Proprietar vind apartament spatios-Calea Aurel Vlaicu
10
1

Proprietar vind apartament spatios-Calea Aurel Vlaicu

Se vinde apartament deosebit cu 3 camere, situat pe Calea Aurel Vlaicu din Arad, la etajul 6, ideal pentru cei care caută confort, spațiu și o locuință gata de mutare. Cu o suprafață generoasă de 108 mp, apartamentul este complet mobilat și utilat, foarte bine întreținut și compartimentat practic. Locuința ...

926 EUR/m2 | 108 m2

Calea Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Vând sau Schimb cu apartament -Casa Com. Gurahonț sat Bontesti -3000mp
9
2

Vând sau schimb cu apartament casa in Localitatea Bontesti ,Comuna Gurahonț , casa este din cărămidă ,formata din 2 corpuri de clădire casa mare are 3 dormitoare +1 camera mica , living spațios,baie cu cabina de dus și toaleta , la etaj un dormitor + un dressing transformat din pod de aproximativ 30 ...

332 EUR/m2 | 250 m2

Bontesti, Arad

Proprietar,Apartament trei camere de vânzare
9
2

Proprietar,Apartament trei camere de vânzare

Vând în Vlaicu strada Aleea Ulise apartament cu trei camere decomandat suprafața 74 mp la etajul 10 fara probleme la izolație, cu hol spațios mobilat și utilat preț 100 000 euro ușor negociabil!Informații la telefon

1014 EUR/m2 | 74 m2

Aurel+Vlaicu, Arad, Arad

Proprietari -  Vindem apartament 3 camere, Etaj 2, Arad, Cocorilor UTA > Potrivit Studenți medicină.
9
38

Proprietari - Vindem apartament 3 camere, Etaj 2, Arad, Cocorilor UTA > Potrivit Studenți medicină.

Preț Fix. Vindem apartament 3 camere, decomandat. Vânzarea se poate face astfel: > 1 cameră din 3 = 18.300 Euro preț de plecare. > 2 camere din 3 = 36.600 Euro preț de plecare. În acest moment putem vinde doar 2 camere din 3. Apartamentul este situat pe strada Cocorilor colț cu strada Inului, ...

980 EUR/m2 | 56 m2

UTA, Arad, Arad

De vanzare apartament 2 camere la casa,zona centrala,strada Sebesului
9
9

Persoana fizica ofer spre vanzare apartament cu 2 camere la casa Strada Sebesului,zona centrala,un singur vecin,curte interioara independenta, termoteca,aer conditionat,mobilat, bucatarie mare,rog frumos fara agentii imobiliare.

1050 EUR/m2 | 80 m2

Arad, Arad

Apartament cu 3 camere de vanzare, etaj 2, - Micalaca
10
5

Apartament cu 3 camere de vanzare, etaj 2, - Micalaca

Apartament etajul 2 Micalaca cu 3 camere semidecomandat, balcon bucătărie și 2 băi, are parchet, termoteca geamuri termopane,un peisaj deosebit care te face sa te simți una cu natura. Vanzare direct proprietar. Vă rog nu mă sunați sau scrieți de la agenții imobiliare!!

1618 EUR/m2 | 68 m2

Micalaca, Arad, Arad

Vânzare apartament elegant , zonă foarte bună Cartier Micălaca  , locuri parcare curte
18
9

Vânzare apartament elegant , zonă foarte bună Cartier Micălaca , locuri parcare curte

Vând apartament decomandat ,elegant , ocupabil imediat , Cartier Micălaca , situat într-o curte cu două imobile , an construcție 2015 . Imobilul este foarte bine izolat. Apartamentul este situat în imobilul 1 , etaj 2 , acoperiș cu țiglă, fără vecini deasupra,la fiecare nivel fiind doar 2 apartamente ...

1854 EUR/m2 | 70 m2

Arad, Arad

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat,cu 2 bai,2 balcoane inchise,centrala pe gaz,aer conditionat,debara,suprafata 95 mp,etaj 4 4,acoperis in garantie,partial mobilat,locuibil,se vinde direct de proprietar,fara agentii imobiliare.

789 EUR/m2 | 95 m2

Alfa, Arad, Arad

Apartament 3 camere de vanzare
5
2

Apartament 3 camere de vanzare

Ofer spre vânzare apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou din Arad(construcție 2021), într-o zonă liniștită și bine conectată la punctele de interes (magazine, școli, mijloace de transport). Se află în zona Cocorilor. Apartamentul are o suprafață utilă de 61 mp și este compartimentat ...

2033 EUR/m2 | 61 m2

Arad, Arad

Proprietar Vând apartament 3 camere UTA Z23
5
6

Proprietar Vând apartament 3 camere UTA Z23

Nu colaborez cu agenții imobiliare Persoană fizică Bloc cu 4 etaje Vând apartament cu 3 camere decomandat cu hol în formă de Z la UTA blZ23 etaj 3 Două apartamente pe etaj Vedere pe două părți 2 băi 2 balcoane Îmbunătățit mobilat electrocasnice noi Termoteca pe gaz două aparate de aer condiționat ...

1102 EUR/m2 | 98 m2

Arad, Arad

vand urgent apartament 3 camere 85 m2

vand urgent apartament 3 camere 85 m2

Are urmatoarele utilitati: camara dresing,bucatarie cu gresie si fainta,baie si baie de serviciu cu gresie si faianta,incalzire cu termoteca pe gaz,frigider,aragaz,msina de spalt rufe,geamuritermopan site si rolete,balcon,este mobilat

812 EUR/m2 | 85 m2

Ineu, Arad

3 camere Aradul nou
4
5

3 camere Aradul nou

Apartament cu trei camere decomandat mobilat utilat, doua dormitoare, sufragerie, bucătărie baie cu geam și cada, doua balcoane închise, centrala proprie pe gaz, et8 10. Pret 85000euro neg. Pentru mai multe detalii va stam la dispoziție.

1012 EUR/m2 | 84 m2

Arad, Arad

Apartament 3 camere Gradiste
8

Apartament 3 camere Gradiste

Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Grădiște, pe Strada Petru Rareș, cu vedere directă către strada principală, situat la etajul 3 4, cu vedere la strada principală, suprafață construită de 65,62 mp și este compartimentat eficient, oferind un spațiu confortabil și practic: living spațios și luminos 2 ...

1227 EUR/m2 | 66 m2

Gradiste, Arad, Arad

Apartament 3 camere UTA
10

Apartament 3 camere UTA

Vand apartament 3 camere, 2 bai, decomandat zona UTA stadion, suprafata 102 mp., et 2 din 7. Bloc cu 7 nivele , cu lift, interfon, camere de supraveghere, bloc izolat si renovat complet cu fonduri UE. Apartamentul poate fi locuibil, sau pt pretentiosi, poate fi zugravit dupa bunul plac al fiecaruia. ...

1520 EUR/m2 | 102 m2

UTA, Arad, Arad

Apartament nou Arad, Alfa
5
1

Apartament nou Arad, Alfa

Proprietar privat vand apartament in bloc nou cu 3 camere, 1 baie, 1 balcon, decomandat, moder utilat situat la etajul 2. Imobilul a fost finalizat in 2024 si se alfa in Alfa, aproape de malul Muresului. Amplasarea este una avantajoasa, fiind aproape de numeroase puncte de interes, marketuri, farmacii, ...

1400 EUR/m2 | 70 m2

Alfa, Arad, Arad

Vând apartament cu 3 camere în Moneasa 5

Vând apartament cu 3 camere în Moneasa

Vând apartament cu 3 camere în Moneasa, județul Arad, 79 mp, spațios, vedere către stradă și către munte, zona centrală, liniștită, etaj 3 din 4, apartamentul are o boxă de 10 mp Preț 31.000 negociabil. Informații la telefon .