Apartamente 3 camere Bistrita Bistrita-Nasaud

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Bistrita-Nasaud Bistrita Companii Centrala proprie Gaz Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

​Apartament 2 Camere | Decomandat | Zona Nord | Etaj 6/10
9

​Apartament 2 Camere | Decomandat | Zona Nord | Etaj 6/10

Bis Imobiliare vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă căutată a cartierului Nord, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se află la etajul 6 al unui imobil cu 10 niveluri, dotat cu lift. ​Compartimentare: Decomandat (asigură intimitate totală pentru ...

1556 EUR/m2 | 54 m2

nord, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere, etaj 7/10
11

Apartament 3 camere, etaj 7/10

BIS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc nou, finalizat în anul 2021. Apartamentul are o suprafaţă utilă de 57 mp, fiind compartimentat eficient: -2 dormitoare luminoase -living spaţios open-space cu bucătărie complet utilată -o ...

1730 EUR/m2 | 56 m2

cetatii, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere de vanzare.
7

Apartament 3 camere de vanzare.

Bis Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, suprafață de 60 mp, compus din 3 camere,bucătărie și baie, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă bună, la prețul de 87.000 euro.

1450 EUR/m2 | 60 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartamente 3 camere - Bloc Nou
16

Apartamente 3 camere - Bloc Nou

Apartamente 3 camere în bloc nou - finisate la cheie! Disponibile la: Parter, Etaj 1 şi Etaj 2 2 compartimentări moderne: o 47,40 mp suprafaţă utilă + balcon 4 Mp o 54,66 mp suprafaţă utilă + balcon 10,85 Mp Configuraţie inteligentă: o 2 dormitoare o Living şi bucătărie open-space o Variante ...

1781 EUR/m2 | 48 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Categorii

Județe

Bistrita-nasaud

Localități

Bistrita
Salvează căutarea