Apartamente 3 camere Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Bucuresti Companii Incalzire: Centrala proprie Etaj: Parter Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Premium 3cam 83mp utili+Terasa proprie 51,3 mp |Pipera-Iancu Nicolae
14

Apartament NOU Premium cu 3 camere cu suprafata utila totala de 82,4 MP si suprafata construita de 100 MP , plus terasa proprie de 51,3 mp , aflat in zona Pipera ,la parterul unui imobil finalizat in 2026 , imobil cu 4 nivele si pozitionat pe o strada principala din zona Pipera central . Apartamentul ...

2711 EUR/m2 | 82 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Baneasa - Sisesti | 3 Camere Modern | 2 Bai | Terasa | Curte |
10
3

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Baneasa - Sisesti. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5, finalizat in anul 2018, avand o suprafata utila de 73,30 mp. Apartamentul este mobilat si utilat ...

3683 EUR/m2 | 73 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!
20
1

De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!

Cu siguranță cea mai LINIȘTIȚĂ, cea mai FRUMOASĂ și cea mai DORITĂ stradă din zonă! Și nu numai! Episcop Ilarie te cheamă s-o vezi, s-o apreciezi și s-o dorești. Vino să te convingi! Vino să vezi un parter inferior, cu un singur nivel deasupra și cu mansardă. E spațios! E luminos! E călduros! E răcoros! Tot ...

1617 EUR/m2 | 81 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere | Bucurestii Noi | Jiului | Bazilescu | Metrou 1 min | 2 bai
20
4

ID PROPRIETATE - P233944 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune în reprezentare exclusivă un apartament de 3 camere extrem de versatil, situat chiar pe Bulevardul Bucureștii Noi, la doar 1 minut de stația de metrou Jiului. RENOVAT INTEGRAL: Marele avantaj al acestei proprietăți este calitatea ...

2039 EUR/m2 | 61 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Unirii - Curtea de Apel, 2   3 camere, mobilat modern, utilat complet!
20

Unirii - Curtea de Apel, 2 3 camere, mobilat modern, utilat complet!

Apartament ultracentral de vanzare ndash; eleganta, confort si pozitie premium in inima Bucurestiului Descopera un apartament cochet si perfect pozitionat, aflat pe o strada linistita in spatele Curtii de Apel, la cativa pasi de parc, restaurante, institutii importante si toate avantajele vietii ultracentrale. Acest ...

2123 EUR/m2 | 73 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat
14

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat

Mobilat si utilat complet, gata pentru mutare imediata Modern compartimentat, oferind confort si functionalitate Masura generoasa a suprafetei totale de 94.7 mp Materialele folosite sunt de calitate, asigurand durabilitate Beneficiaza de baie amenajata practic si eficient Masina parcata in cota parte, ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat -Parcare + boxa
20

Ap. 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat -Parcare + boxa

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aurel Persu Mobilat si Utilat Parcare + Boxa
16

Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, apartament cu 3 camere situat pe strada Aurel Persu nr. 153, corp A. Locuinta este amplasata la parterul unui imobil construit in anul 2011 si are o suprafata totala de 94.7 mp. Dispune de 1 baie si se vinde complet mobilata si utilata. Proprietatea include parcare ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4 Metalurgiei
2

Apartament 3 camere Sector 4 Metalurgiei

Apartament 3 camere decomandat ndash; Metalurgiei Grand Arena | Proiect nou Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena, intr-un ansamblu rezidential nou, aflat in curs de dezvoltare. Apartamentul se preda complet finisat si este ...

1591 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!
20
1

De vrei viață fericită, hai pe-o stradă liniștită!

1617 EUR/m2 | 81 m2

Calea Calarasilor, Sector 2, Bucuresti

Comision 0%! Vanzare 3camere Baneasa-Greenfield,parter-gradina amenajata,mobilat utilat,Loc Parcare
10

Exclusivitate! Avem cheile apartamentului! Comision 0% de la Cumparator! Va propunem spre cumparare un Apartament cu 3 camere, 2 grupuri sanitare, gradina proprie de 80 mp si loc de parcare propriu. Apartamentul este situat la parterul unui imobil de 5 etaje, p 5, construit in anul 2016, cu o suprafata ...

3169 EUR/m2 | 71 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Comision 0%!Vanzare 3 Camere Bucurestii Noi- Laminorului - AFI,1minut fata de Metrou,mobilat utilat
10
1

Exclusivitate! Avem cheile apartamentului! Comision 0% de la Cumparator! Va oferim spre cumparare un apartament cu 3 camere, 61 mp, situat la p 3, bloc cu doar 6 apartamente si curte comuna., construit in anul 2009. Imobilul este situat la 1 minut fata de metrou pe strada Episcopul Vulcan, in imediata ...

2621 EUR/m2 | 61 m2

Bucurestii%2525252bNoi, Sector 1, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3683 EUR/m2 | 73 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Giurgiului-Tatulesti
8

Apartament 3 camere Sos. Giurgiului-Tatulesti, semidecomandat, etaj P din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Detine loc de parcare platit. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere| Compartimentare excelentă |2 balcoane| Încălzire pardoseala
16

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...