Apartamente 3 camere Cluj

Promovat
Vând apartamente cu 2si 3 camere, semifinisate, in zona Consiliului Județean, Cluj-Napoca
4
1

Apartamente disponibile cu 2 și 3 camere, la prețul de 3.300 mp + TVA. Apartamentele cu 2 camere beneficiază de o terasă de 29 mp, dintre care: * 6 mp sunt incluși în prețul apartamentului; * diferența de 23 mp se calculează separat, la prețul de 1.200 mp + TVA.

51 EUR/m2 | 65 m2

Consiliului Județean Cluj, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament 3 camere ,renovat
9
1

Vand apartament 3 camere ,renovat

Se ofera la vanzare apartament cu 3 camere situat pe strada Plopilor numarul 4, intro zona linistita si accesibila din orasul Campia Turzii Are o suprafata de 65 mp, + 1 balcon si este situat la etajul 2 intr-un imobil cu 4 nivele. Compartimentarea se prezinta astfel: 3 camere 2 holuri 1 bucatarie 1 ...

1383 EUR/m2 | 65 m2

Campia Turzii, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR
5
1

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR

**PERSOANĂ FIZICĂ!!** Apartament 3 camere in suprafața totală de 78 mp (64+15 terasa) într-un bloc nou situat într-un complex de 3 blocuri situate în zona IRA, în spatele magazinului Leroy Merlin, Kaufland și Lidl de pe strada Aurel Vlaicu. În incinta cartierului se regăsesc locuri de parcare supraterane, ...

3500 EUR/m2 | 64 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament micro 1
6
1

Apartament micro 1

Vând apartament cu 3 camere in zona Micro 1 aproape de malul Arieșului și școală. Apartamentul are centrală termică și geamuri termopan. Necesită renovare.

1053 EUR/m2 | 47 m2

Turda, Cluj

Vând apartament 3 camere, etaj 2, ultracentral Câmpia Turzii
9
1

Apartament 3 camere decomandat Ultracentral Câmpia Turzii Central, strada Băii. Etaj 2 Suprafață totală: 73 mp Compartimentare foarte bună Balcon cu acces din toate camerele Complet mobilat și utilat Aproape de parcul central și centrul orașului Acces rapid la magazine, primărie, farmacii, ...

1885 EUR/m2 | 61 m2

Central, Campia Turzii, Cluj

Persoana fizica Aprtament 3 camere 2 bai ultra finisat mobilat
5
1

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, boxa si parcare subterana! Locație: Muzeul apei, Florești Pretul e in EURO 2500 Mp 215 000 Suprafață: 86 mp Etaj: Parter inalt Bloc P+2 în complex rezidential Caracteristici principale: Finisaje premium Mobilier ...

29 EUR/m2 | 86 m2

Floresti, Cluj

Vand apartament cu 3 camere in  zona ultracentrala
5
7

Vand apartament cu 3 camere in zona ultracentrala

Vand apartament cu 3 camere in zona ultracentrala, apartamentul este compus din bucatarie, living, 2 dormitoare, baue, camara, debara, wc de servici, are centrala proprie, termopane, gresie, faianta, usa metalica. Este situat la etajul 4 si este izolat.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Campia Turzii, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF Apartament 3 camere 56mp finisat Blocurile albe Floreşti
9

PF Apartament 3 camere 56mp finisat Blocurile albe Floreşti

Persoană fizică vând apartament cu 3 camere, situat în zona Eroilor la blocurile albe din Florești, într-o locație foarte bună, lângă noua școală care urmează să fie finalizată ideal pentru familii. Suprafață: 56 mp + 10 mp balcon Configurație: living cu bucătărie open-space, 2 dormitoare, baie, balcon. Etaj: ...

2196 EUR/m2 | 56 m2

Floresti, Cluj

Apartament 3 camere, vedere deosebită lac Gheorgheni și Iulius Mall
11
2

Persoană fizică ofer spre vânzare apart. 3 cam. 80.3 mp supr. utilă totală, etj.4 6, construcție 2016-2017, situat în complex rezidențial în zonă deosebită a Mun. Cluj Napoca, str. Sarmisegetuza nr. 17-19, cartier Între Lacuri, în imediata apropiere a complexului comercial Iulius Mall, Lacul Gheorgheni, ...

3563 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare cu 3 camere zona Micro 1
5

Apartament de vanzare cu 3 camere zona Micro 1

Apartament de vânzare cu 3 camere în zona Micro 1, strada Constructorilor. Suprafață utilă de 57 mp. Acesta este semidecomandat, cu 3 camere, 2 holuri, bucătărie, baie, balcon și cămară. Este situat la etajul 4, orientat spre malul Arieșului. Apartamentul este izolat la exterior, dispune de centrală ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

Oprișani, Turda, Cluj

Apartament
4
6

Apartament

65mp zona intre lacuri . Strada tulcea aproape de Iulius mall 10 min pe jos 3 camere parter

2923 EUR/m2 | 65 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 3 camere
8
3

Vând apartament 3 camere

Persoana fizică Vând apartament cu 3 camere pe Strada Amurgului nr34, semidecomandat, complect utilat.

1644 EUR/m2 | 45 m2

Turda, Cluj

Ap Baciu   Cluj
5
5

Ap Baciu Cluj

Vindem ap Cluj -Baciu strada saturn in suprafata de 143 mp parter semifinisat,se poate împărți în două apartamente , .pret 99000euro

805 EUR/m2 | 123 m2

Baciu, Cluj

Vand apartament 3 camere în Floresti strada Muzeul Apei
5

Vand apartament 3 camere în Floresti strada Muzeul Apei

Vand apartament in Floresti, Cluj, pe strada Muzeul Apei. Apartamentul este compus din 2 dormitoare, living, bucatarie, dressing, baie mare, 2 balcoane, pod individual de 100 mp. Se vinde complet mobilat. Centrala termica proprie noua, AC functional. În acest preț este inclus și o parcare intabulata ...

1778 EUR/m2 | 90 m2

Floresti, Cluj

Apartament cu 3 cam. de vanzare  Turda
10
12

Apartament cu 3 cam. de vanzare Turda

Vând ap. cu 3 cam. în Turda parțial mobilat (dormitor și bucătărie) situat la etaj 3 pe mijloc izolat int și ext.G+F+P uși schimbate, balcon 4 m închis geamuri termopan. Ap. se află într-o zona bună 1 min. de stație autobus, 3 min. de piața, Kaufland, Turda Arena loc parcare plătit 2025

1368 EUR/m2 | 57 m2

Turda, Cluj

apartament ocupabil imediat
7
1

apartament ocupabil imediat

ofer un apartament decomandat cu 3 camere si doua balcoane mari( la bucatarie si sufragerie), situat la etajul 4 din 4 intr-un bloc cu acoperis si pod. Suprafața utilă este de 68 mp. Apartamentul are compartimentare practică, din caramida, izolare interioara, cu centrala proprie. Locuința se află ...

1309 EUR/m2 | 68 m2

Dej, Cluj

De vânzare apartament ultracentral Str.Fortaretei Cluj
8
5

De vânzare apartament ultracentral Str.Fortaretei Cluj

Persoana fizica vand casa ultracentral cu o suprafata utila de 53mp ideala pentru spatiu comercial,locuinta,regim hotelier,investitie.Casa mai dispune de o gradina in suprafata totala de 73mp, pivnita si un pod mansardabil deasupra locuintei de 53mp.Casa se afla pe o strada pietonala plina de resta ...

6604 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3camere, 58mp, 2balcoane, parcare, Florești zona Pompierilor
10
1

Vând apartament cu 3 camere, 58 mp utili + 2 balcoane spațioase, situat la etajul 1 într-un imobil cu doar 6 apartamente, pe stradă privată, în Florești Zona Pompierilor. Apartamentul a fost complet renovat acum 4 ani și se vinde complet mobilat și utilat (mobilă, electrocasnice, draperii, covoare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Floresti, Cluj

Vând apartament 3 camere Floresti
10
2

Vând apartament 3 camere Floresti

Vând apartament65mp, 3 camere Floresti, strada Fagului 14. Compartimentarea este astfel: living cu bucătărie, 2 dormitoare ,2 bai, una cu dus și cealaltă cu cadă cu hidromasaj,1 dresing+ un balcon de 11mp. Apartamentul este complet mobilat și utilat ( masina de spalat haine,mașina de spălat vase, cuptor ...

2031 EUR/m2 | 65 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur
6
1

Vanzare apartament 3 cam. in amenajare 87mp la 91000 eur

Apartament in curs de amenajare la pretul de 91000 euro de pe persoana fizica. Se poate compartimenta conform schita atasata. Structura caramida si izolatie de 15cm. Ideal pentru investitie.

1046 EUR/m2 | 87 m2

Floresti, Cluj

Salvează căutarea