PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

340 000 EUR negociabil 3696 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 11:54:57 AM
Specificații
Suprafata utila
92 m2
Numar camere
3 camere
Descriere
PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

ID anunț: 1741855682

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.