Apartamente 3 camere Constanta

Promovat
Ultracentral Tomis Mall 3 camere decomandat etaj 3/7
20
3

Ultracentral Tomis Mall 3 camere decomandat etaj 3/7

Haus Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, amplasat într-o zonă centrală consacrată a municipiului Constanța, pe strada Ștefan cel Mare, în imediata apropiere de Tomis Mall și zona pietonală. Locuința este situată la etajul 3 din 7, într-un imobil solid, construit ...

1960 EUR/m2 | 67 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere, boxă inclusă - Consultanță  financiară gratuită
9
2

Apartament 3 camere, boxă inclusă - Consultanță financiară gratuită

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Suprafețe: Suprafață utilă: 46,27 mp Balcon: 3,17 mp Boxă la subsol: 11,25 mp Suprafață totală: 60,69 mp Compartimentare practică Apartamentul ...

1510 EUR/m2 | 50 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere decomandate zona Abator
6
1

Apartament 3 camere decomandate zona Abator

cod VA 42558 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Abator avand o suprafata de 65mp,situat la etajul 3 4,imbunatatiri,2 grupuri sanitare,cadastru,intabulare,se vinde mobilat la pretul de 120000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 0752194792

1846 EUR/m2 | 65 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
Mamaia,zona Cazino! Apartament vedere frontala la lac.
20
1

Mamaia,zona Cazino! Apartament vedere frontala la lac.

Agentia Acord Imobiliar, va propune spre achizitie, un apartament cu 3 camere decomandat situat in statiunea Mamaia , zona Cazino. Apartamentul este situat intr-un imobil construit in 2011, pe malul lacului Siutghiol. Living cu bucatarie deschisa, dormitor matrimonial cu baie si dresing si dormitor cu ...

1738 EUR/m2 | 115 m2

Mamaia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, decomandat, in zona Sud, etaj 3 4, suprafata utila 66 mp + 3 mp balcon inchis
8
1

Direct proprietar, vand apartament de 4 camere, decomandat, in zona Sud, etaj 3 4, suprafata utila 66 mp + 3 mp balcon inchis. Apartament cu vedere bilaterala, compartimentat astfel: - 3 dormitoare - 1 living - 2 bai - 1 bucatarie - balcon. Apartamentul a fost renovat complet (de la 0) in urma cu 6 ...

1514 EUR/m2 | 66 m2

Sud, Navodari, Constanta

Apartament 3 camere de vânzare   Zona Eden
6

Apartament 3 camere de vânzare Zona Eden

Cod Agent ( C12 ) Agenția Danicris vă propune un apartament spațios și modern, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă liniștită și bine poziționată . Suprafață utilă: 65 mp + balcon 7,46 mp Compartimentare practică: 2 dormitoare, living, bucătărie semi-open space, baie + grup sanitar Confort 0 ...

1892 EUR/m2 | 65 m2

Inel I, Constanta, Constanta

Tomis 1 apartament decomandat
8
13

Tomis 1 apartament decomandat

Va propunem un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 3 intr un bloc finalizat in 1983 din BCA pe cadre de beton,prevazut cu lift.Apartamentul are vedere bilaterala ceea ce confera un confort termic, o suprafata totala de 76 mp(vezi releveu) dispune de centrala proprie pe gaz si se vinde ...

2105 EUR/m2 | 76 m2

TomisII, Constanta, Constanta

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta
10
2

Vand apartament 3 camere decomandat Costinesti Constanta

OCAZIE Vand apartament 3 camere decomandat, ultracentral statiune Costinesti, partial mobilat. Suprafata utila 75mp Suprafata construita 80mp Etaj 3 3 (hidroizolatie terasa bloc refacuta total septembrie 2023). Apartamentul a fost renovat total in mai 2009, Instalatiile electrica (aparate Schneider) ...

1587 EUR/m2 | 75 m2

Costinesti, Constanta

Apartament 3 camere  Tomis Plus
10
3

Apartament 3 camere Tomis Plus

Proprietar vand ap 3 camere in Cartier Tomis Plus la etajul 4 din 5 cu lift.Apartamentul este incadrat are vedere pe ambele parti ale blocului si are balcoane inchise la toate camerele. Mai multe detalii la telefon.

1768 EUR/m2 | 99 m2

Constanta, Constanta

Navodari - Vand un Superb Apartament 3 camere , Bloc Nou, Ultracentral
5
3

Navodari - Apartament 3 camere , decomandat , confort 0, cu living, doua dormitoare ( din care unul matrimonial cu baie proprie ), doua bai, terasa și balcon.Apartamentul este situat într-un bloc nou, Ultracentral , cu toate utilitățile conectate, nelocuit până acum, Nou . LIBER ! Este cu îmbunătățiri ...

1180 EUR/m2 | 100 m2

Navodari, Constanta

Vând apartament cu 3 camere
10

Vând apartament cu 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, Medgidia, zona VS-uri. Etaj 3 4, izolat exterior, centrală proprie, aer condiționat, mobilat și utilat (mașină de spălat, frigider, TV), tâmplărie termopan (ferestre + terasă).

1103 EUR/m2 | 68 m2

Medgidia, Constanta

Navodari -Bloc Nou - Apartament 3 camere ULTRACENTRAL
5

Navodari -Bloc Nou - Apartament 3 camere ULTRACENTRAL

Navodari - Apartament 3 camere , decomandat , confort 0, cu living, doua dormitoare, doua bai, terasa și balcon.Apartamentul este situat într-un bloc nou, cu toate utilitățile conectate, nelocuit până acum . Acte in regula . Apartamentul are inclus în preț și loc de parcare privat. Preț 120.000 euro ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Navodari, Constanta

Compozitori-apartament 3 camere decomandat
17
1

Compozitori-apartament 3 camere decomandat

--Acord imobiliar va propune spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat cu o extindere catre pod cu scara interioara,podul finisat complet pt locuit fiind compus din zona de birou cu zona pt dormit,baie, spatii de depozitare, exista si 2 ferestre de mansarda Velux,apartamentul este finisat modern ...

1711 EUR/m2 | 90 m2

primo, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere Tomis Nord, lic Decebal, Zodiac
5
1

Apartament 3 camere Tomis Nord, lic Decebal, Zodiac

Vând apartament cu 3 camere transformat în 2 camere pentru un confort sporit, situat la etajul 3 din 4. Suprafața utilă este de 40 mp. Apartamentul se vinde mobilat, utilat, exact ca în poze. Disponibil imediat!

2113 EUR/m2 | 40 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Apartament de vanzare in Constanta, Inel2 - 3 camere
4

Apartament de vanzare in Constanta, Inel2 - 3 camere

cod VA 40764 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere semidecomandate zona Groapa avand o suprafata de 50mp, situat la etajul 1 4, imbunatatiri, centrala pe gaz, aer conditionat, cadastru, intabulare, se vinde la pretul de 87000 euro. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon 07540 ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere | Alezzi Beach Resort
16

Apartament 3 camere | Alezzi Beach Resort

VG Real Estate vă propune, spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, un apartament situat în zona Mamaia Nord ideal pentru: familie, investiție, etc. Informații generale • Tipul apartamentului: 3 camere, tip: decomandat. • Suprafața utila totala:74m² • Utilă: 64.8 m²; • Construită: 82.88 ...

2776 EUR/m2 | 65 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Apartament 3 camere in Agigea
20

Apartament 3 camere in Agigea

Apartament 3 camere situat in Agigea,decomandat,2 grupuri sanitare, boxa. Încălzire centrala pe gaze. Etaj 3 din 3.

1268 EUR/m2 | 71 m2

Agigea, Constanta

Apartament 3 camere   Inel II, Constanța
5
2

Apartament 3 camere Inel II, Constanța

Cod Agent ( C9 ) Agenția imobiliara Danicris vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în zona Inel II . Suprafață utilă: 58 mp Dotări: gaze, centrală proprie, balcon Status: liber, disponibil imediat Apartamentul necesită îmbunătățiri, oferind ocazia de a fi amenajat ...

1777 EUR/m2 | 56 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere,
9
7

Apartament 3 camere,

Vând apartament 3camere, decomandat, et.3, inel 1, racordat la rețeaua de gaze,(nu are centrală montată), se vinde nemobilat.

1774 EUR/m2 | 62 m2

Inel+I, Constanta, Constanta

Apartament 3 camere 32

Apartament 3 camere

Inel 2 . Va prezentam in vederea achizitiei un apartament cu 3 camere decomandat in suprafata totala de 72 m.p. , situat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje , construit in anul 1988 , imbunatatiri multiple de actualitate, izolatie exterioara , scara curata , recent renovata , centrala proprie pe gaze, ...

1875 EUR/m2 | 72 m2

Coiciu, Constanta, Constanta

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL
8
13

85000 euro ap.3 camere Mihail kogalniceanu NEGOCIABIL

Ap 3 camere 64mp semidecomandat,izolat exterior,centrala pe gaz,aer conditionat,modernizat;gresie tot apartamentul,boxa 6 mp cu rafturi,balcon termopan si gresie exterior 6mp,pod inchis cu cheie la intrare.bloc din caramida cu pereti la 2 randuri de caramida. Scara curata cu interfon si geamuri termopan ...

1328 EUR/m2 | 64 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Vând Apartament 3 camere Bloc SC 1
1
2

Vând Apartament 3 camere Bloc SC 1

Apartament de vânzare Central, Medgidia Str. Republicii Vă propun spre vânzare un apartament situat în zona centrală a municipiului Medgidia, pe Strada Republicii, SC 1, etaj intermediar, 3 camere cu o priveliște frumoasă către centrul orașului. Localizare excelentă zonă liniștită conectată la punctele ...

1579 EUR/m2 | 57 m2

Medgidia, Constanta

Vand apt trei camere
3

Vand apt trei camere

Apartament trei camere decomandat cu suprafata de 68mp situat in zona far. Balcon mare, vedere spre port, spre far si in interiorul blocului. Este la etajul trei.

2059 EUR/m2 | 68 m2

Constanta, Constanta

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp
4
2

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp

Apartament 3 camere Semidecomandat Navodari Zona Sud etaj 3 4 gazele pe scara 57mp balcon inchis Termopane izolat exterior,izolat interior parțial,gresie faianță parchet laminat uși interior noi,USA Intrare Noua,apometre,cablutv(DIGI) 69000

1232 EUR/m2 | 56 m2

Sud, Navodari, Constanta

Salvează căutarea