Apartamente 3 camere Ialomita

Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vînzare Apt. cu 3 cam. situat la etajul 1 10, în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. IL.
4
2

De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere decomandat
10
1

Vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat in localitatea Slobozia, judetul Ialomita in zona ultracentrala, pe strada Nisipuri, etaj 2 din 4. Apartamentul a fost renovat total in urma cu 4 ani dar nu a fost locuit decat cca 1 luna pe an. Este cu vedere pe strada Nisipuri avand decat un perete exterior care ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

De vanzare Apartament 3 camere decomandat, zona Piața , etaj 3, str. Mihail Sadoveanu, bloc b31. Va propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil aflat intr-o zona liniștită , în imediata apropiere a pietei. Apartamentul este curat și bine întreținut. ...

1270 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Slobozia, centru
2
24

Slobozia, centru

Slobozia, centru, apartament 3 camere, semidecomandat, orientare S-SV

25 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere  decomandat
7
1

Apartament 3 camere decomandat

Apartament cu 3 camere, parter ,decomandat ,renovat, lângă Colibri ,aproape de tribunal (100 m), ideal pentru cabinet notarial sau avocat , birouri etc

1570 EUR/m2 | 70 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 3 camere
6
2

Vând apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon

1128 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna 2

Vânzare apartament 3 cam. zona fffff buna

De vânzare ap 3 cam , et 2 9 , doua balcoane , contorizat separat la toate utilitățile. Ofer si spre închiriere termen lung. Tel -

1282 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament cu 3 camere
7
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament cu trei camere decomandat, suprafață utilă 90 m pătrați, mobilat si utilat, etaj 4 4 cu acoperiș. Tel: sau

833 EUR/m2 | 90 m2

Urziceni, Ialomita

Apartament 3 camere 10

Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 1, balcon inchis, fara imbunatatiri. Apartamentul se afla in zona Spitalului Judetean, pe Prelumgirea Mihai Viteazul, la intrarea in cartier. Apartamentul nu are imbunatatiri, pretul reflecta valoarea reala a acestuia. Pret 55.000 eur negociabil!

1100 EUR/m2 | 50 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
6

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat,situat pe Bd Chimiei,Bl N1,Sc C,Et 4(vis a vis de Hotel Select). Apartamentul dispune de: -izolație exterioare de 10 cm -tavane izolate cu vata si rigips -centrala prin condensare montata la scurgere interioara -2 aparate de aer condiționat -hidrofor pentru presiune ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Slobozia, Ialomita

 Apartament 3 camere, complet renovat 2024 2025, mobilat, etaj 1 4   Țăndărei, Ialomița
8
2

Apartament 3 camere, complet renovat 2024 2025, mobilat, etaj 1 4 Țăndărei, Ialomița

Vând apartament cu 3 camere semi-decomandat, situat la etajul 1 4, într-un bloc liniștit din Țăndărei. Locuința are o suprafață de 55 mp și a fost renovată integral în perioada 2024 2025, cu materiale de calitate.Se vinde mobilată sau nemobilată, în funcție de preferința cumpărătorului. PREȚ - 60000 ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Tandarei, Ialomita

vand apartament
10
4

vand apartament

vând apartament 3 camere etaj 4 4, zona azur, apartamentul se vinde mobilat

1242 EUR/m2 | 62 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Schimb apartament 3 camere
6
8

Vând Schimb apartament 3 camere

Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Imobiliare
10
9

Imobiliare

Vând apartament 3 camere zona Dobrogeanu Gherea. Centrala, ac, instalația sanitara și electrică schimbata. Nu necesita investii. Apartamentul se vinde cu s au fără mobila, electrocasnice

1000 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, Amara
2

Apartament 3 camere, Amara

Apartament 3 camere, zona Complex, parcul și lacul Amara în apropiere. Apartamentul este situat la etajul 4 4 , 2 balcoane, 2 dormitoare, bucătărie, baie. Blocul este renovat recent, ferestre noi, izolare exterioară și izolație terasă noi. Apartamentul este vinde cu loc de garaj , succesiune de 24 ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Amara, Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita
1

Vând apartament 3 camere decomandat Slobozia Ialomita

Vând apartament 3 camere decomandat ,posibilitate transformare 4 camere(balcon f mare )zona Central bl U28, et 7 din10 ,lift nou, 68,37 mp utili ,balcon de 6,6 mp.,3 debarale .Ferestre exterior și balcon termopan ,centrala termica și toate utilitățile individuale. Apartamentul necesita renovare totala ...

1191 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
11

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.

1271 EUR/m2 | 59 m2

Slobozia, Ialomita

Salvează căutarea