Apartamente 3 camere Popesti-Leordeni Ilfov

Promovat
Distanta 5 minute metrou Berceni - 3 camere cu incalzire pardoseala
13
5

Vanzare apartament cu 3 camere, in complex rezidential, cu 2 lifturi, buncar adapost, la doar 5 minute fata de metrou Berceni, cu finisaje top si incalzire in pardoseala. In imediata apropiere vei gasi gradinite, scoli, hypermarket-uri, centre comerciale, centre medicale, farmacii si locuri de joaca. Bucura-te ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere 59mp Popești Leordeni Metrou Berceni si Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 3 camere, bloc izolat termic, construit în anul 2015 - etaj 2 din 4, centrala proprie. Loc parcare (INCLUS IN PRET). Această proprietate este ideală pentru o familie care își dorește să locuiască într-un mediu urban, dar să beneficieze de intimitate ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator
10
2

Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, la etaj intermediar in Berceni. Pretul afisat este fara tva si este disponibil pentru plata cash sau cu 50 % avans. Apartamentul se poate vinde si prin rate direct la dezvoltator cu un avans minim de 30.000 euro si diferenta in 3 ani. Ansamblul format din 2 ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Apartament 3 Camere
17

Metrou Berceni Apartament 3 Camere

Eleganta, confort si locatie excelenta ndash; apartament modern, ideal pentru noul tau acasa! Va prezentam un apartament deosebit, construit in anul 2025, cu o suprafata de 73,3 mp cu balcon (67,1 mp fara balcon), amenajat modern, cu finisaje premium si atentie la fiecare detaliu. Locuinta ofera ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere finisaje Premium Primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere finisaje Premium Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{ULTIMELE UNITATI} Apartament cu 3 camere - 2 bai | STB 440 - 480
12

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, in Popesti Leordeni, Soseaua Leordeni, in apropiere de primaria orasului . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 62.64 mp . Apartamentul se vinde complet finisat : gresie, faianta, parchet, tamplarie PVC SALAMANDER, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, ...

1397 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Primarie Popesti 3 camere Acte gata finisaje Premium
7

Primarie Popesti 3 camere Acte gata finisaje Premium

Vanzare fara comision! in bloc nou si cu acte gata Video interfon ,incalzire in pardoseala ,supraveghere video un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala!! Constructie ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

APARTAMENT 3 CAMERE
4

APARTAMENT 3 CAMERE

Apartament 3 camere ndash; Biruintei | Aproape de metrou Berceni Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Biruintei, in proximitatea statiei de metrou Berceni, intr-o zona aflata in continua dezvoltare. Locuinta are o suprafata utila de 71 mp si este disponibila la mai multe ...

1463 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere Metrou
10

3 camere Metrou

Apartament 3 camere ndash; Popesti-Leordeni | Aproape de metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 5 minute de statia de metrou Berceni, intr-o zona accesibila si bine conectata. Locuinta este amplasata la etajul 5 din 5, intr-un imobil ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 2 bai - 5 min Metrou Berceni
15

Apartament 3 camere 2 bai - 5 min Metrou Berceni

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Berceni Va prezentam un apartament modern cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Berceni, la doar 5 minute de statia de metrou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 66 mp si beneficiaza de o compartimentare eficienta, ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Apartament 3 camere 2 bai
18

NOU Apartament 3 camere 2 bai

Se vinde apartament cu 3 camere si 2 bai, situat in Popesti-Leordeni, pe #536;oseaua Leordeni, in apropiere de Primaria orasului. Locuinta are o suprafata utila totala de 62.64 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, cu gresie, faianta, parchet, tamplarie ...

1490 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat
11

La StradaMall ~ Apartament 3 camere mobilat-utilat

Apartament 3 camere ~ Mobilat-utilat ~ Popesti Leordeni Locatie : * Strada Amurgului Detalii suplimentare : * suprafata utila : 71.2 mp totala : 72.8 mp * an constructie bloc : 2020 * etaj : 2 4 ( cu lift ) Dotari : * electrocasnice Bosch premium, sticla neagra + masina de spalat vase Whirlpool ...

2113 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Apartament 3 camere 2 bai
18

NOU Apartament 3 camere 2 bai

Se vinde apartament cu 3 camere si 2 bai, situat in Popesti-Leordeni, pe #536;oseaua Leordeni, in apropiere de Primaria orasului. Locuinta are o suprafata utila totala de 66,24 mp si este disponibila la etaje intermediare. Apartamentul se preda complet finisat, cu gresie, faianta, parchet, tamplarie ...

1423 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat modern * Strada Biruintei
12

Apartament 3 camere mobilat modern - lux * Popesti-Leordeni Locatie : Strada Biruintei Detalii proprietate: - suprafata utila : 67.1 mp totala : 73.31 mp - an constructie bloc : 2025 - etaj : 6 7 ( lift ) Dotari : - incalzire prin pardoseala - mobila Mobexpert - finisaje premium - tapet ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Confort City luminos 101 mp – ideal familie   investitie
16

Apartament 3 camere Confort City luminos 101 mp – ideal familie investitie

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni, Confort City | Splaiul Unirii Suprafata: 101 mp | Etaj: 10 11 (bloc construit in 2021, cu lift) Se ofera spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, situat in complexul Confort City, ideal pentru o familie sau ca investitie. - 3 camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni 5 minute Apartament 3 camere 73 mp Mobilat si Utilat
16

Metrou Berceni 5 minute | Apartament 3 camere de vanzare | Str. Biruintei 85 Suprafata: 73,3 mp Etaj 6 7 cu lift Bloc 2025 149.000 euro; ndash; cu mobilier de bucatarie si baie 169.900 euro; ndash; complet mobilat si utilat Bucatarie Mobexpert complet utilata Baie mobilata ultralux Finisaje premium Detalii ...

2041 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere
12

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Varianta mare de 3 camere, situata la etajul 2, intr-un complex modern si apreciat. Apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri fata de varianta standard, fiind amenajat cu atentie la detalii si finisaje premium. | Etaj 2 Instalatie electrica refacuta Finisaje extra ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[Confort City] Apartament cu 3 camere - 101 mp
13

[Confort City] Apartament cu 3 camere - 101 mp

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in Popesti Leordeni langa splaiul unirii in ansamblul Confort City . Se afla la etajul 10 din 11, intr-un imobil construit in anul 2021 . Suprafata Utila totala : 101.4 mp Se vinde mobilat si utilat cu mici exceptii : fotoliu galben, scaun de birou si biroul ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere cu 2 bai - Strada Solstitiului
12

Apartament 3 camere cu 2 bai - Strada Solstitiului

Apartament 3 camere de vanzare 2 bai Localizare: Strada Solstitiului, zona rezidentiala Suprafata utila: 67,26 mp An constructie: 2014 Situat la etajul 4 din 4 Bloc fara lift 2 balcoane inchise Se vinde mobilat si utilat Loc de parcare inclus, cota parte ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Splaiul Unirii Confort City 3 camere 2 bai 101 MP Mobilat si Utilat
17

Apartament 3 camere de vanzare | 101 mp utili | Splaiul Unirii 9 ndash; Popesti-Leordeni Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere si 2 bai, situat pe Splaiul Unirii nr. 9, Popesti-Leordeni. Suprafata utila: 101,4 mp Etaj 10 11, bloc cu lift Se vinde mobilat si utilat Exceptii: fotoliul ...