Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului
13

Apartament cu 3 camere decomandat 65 mp | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat cu 3 camere si o suprafata de 65, situat in zona Sagului, in apropriere de Turist. Dispune si de 2 balcoane complet inchise prin termopane si ferestre PVC. Apartamentul este situat la etajul 3/4 al unui bloc de apartamente. ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse cu 3 camere si 2 bai, mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
17

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 3 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1635 EUR/m2 | 85 m2

Giroc, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Ciarda Rosie-posibilitate alegere finisaje
6

Penthouse Ciarda Rosie-posibilitate alegere finisaje

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare penthouse cu 3 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 3 intr-un bloc in constructie, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -2 dormitoare -baie -terasa. Incalzirea ...

2569 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 3 camere, scara interioara, 84 mp - V7227
12
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Blocul este izolat ...

1452 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

3 camere zona Medicinei centrala si clima
19

3 camere zona Medicinei centrala si clima

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicinei langa Prefectura intr-un imobil construit din caramida in anul 1975. Model confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu acoperis de tigla cu o suprafata de 56 mp utili cu 1 baie cu geam si vana 1 balcon. Dispune de centrala proprie ...

2393 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament de 3 camere - Zona  Torontalului
5
4

Apartament de 3 camere - Zona Torontalului

Se vinde un apartament de 3 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4 si compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -2 dormitoare -balcon Dispune de 62mp utili, 6mp balcon Se vinde complet mobilat si utilat, dispune si de boxa la subsol

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc
8
2

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc

De vanzare, apartamen cu 3 camere, bloc nou, su 53 mp, balcon, open space si 2 dormitoare, situat la etajul 3 din 3, cu acoperis de tigla, loc de parcare inclus in pret, placaje ceramice import, uși interioare, parchet laminat 12 mm AC5, tâmplărie Salamander cu sticla tripan, încălzire în pardoseala ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere 90mp util+garaj, Complet mobilat,Str Mures, direct de la proprietar 149.500 euro
10
1

Apartament 3 camere suprafata 90mp,complet mobilat-modern, bucatarie moderna open space-complet utilata (plita,cuptor, hota, chiuveta antracit), centrala gaz, senzor gaz, clima, tamplarie PVC, rulouri , usi lemn masiv, dressing mobilat, baie principala 10mp, vana pe colt, baie de serviciu, balcon inchis, ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea