Apartamente 3 camere Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Incalzire: Centrala proprie Etaj: Etaj 3 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.
10
2

Simion Barnutiu. Etaj 3. Model cu 2 bai si 2 balcoane.

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 3, decomandat, model cu 2 bai si 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii, vederea pe 2 parti, 2 debarale foarte utile, parchet lemn masiv, geamuri termopan, boxa la subsol ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 82mp utili + balcon 8mp, zona  Lidl Giroc
11

Apartament 3 camere, 82mp utili + balcon 8mp, zona Lidl Giroc

ID: P642 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 82 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2022. Apartamentul dispune de balcon de 8 mp, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1646 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 8 locuri de parcare, decomandat,55mp utili -Giroc
11
2

ID Intern: P719 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 3/3, situat in Giroc, foarte aproape de Calea Timisoarei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, mobilat modern si utilat, totul este nou, dispune de 8 locuri de parcare . Puncte forte ...

1927 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358
20
4

Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358

ID intern: V5358 COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

2206 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de 3 camere 2 bai, 2 balcoane, Loc de parcare Inclus/tva inclus
1
3

În căutarea unui apartament modern în Timișoara? Acest apartament cu 3 camere, situat în zona Mehala, este alegerea perfectă pentru cei care apreciază confortul și tehnologia de ultimă generație. Cu o suprafață utilă de 85 mp și doua balcoane de 7 mp, imobilul nou oferă un spațiu generos și primitor, ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.
9
4

Apartament 3 camere. Bloc Nou. Giroc. Decomandat.

Apartament cu 3 camere in zona Giroc, zona linistita, asfalt, 53 mp utili si un balcon de 5 mp, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, et. 3 3 cu acoperis, podele laminate, geamuri tripane, un loc de parcare inclus. PROIECT FINALIZAT. Pret: 85.000 eur.; Tel: 0756322 ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 3 camere, scara interioara, 84 mp - V7227
12
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Blocul este izolat ...

1452 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc
8
2

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc

De vanzare, apartamen cu 3 camere, bloc nou, su 53 mp, balcon, open space si 2 dormitoare, situat la etajul 3 din 3, cu acoperis de tigla, loc de parcare inclus in pret, placaje ceramice import, uși interioare, parchet laminat 12 mm AC5, tâmplărie Salamander cu sticla tripan, încălzire în pardoseala ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere 90mp util+garaj, Complet mobilat,Str Mures, direct de la proprietar 149.500 euro
10
1

Apartament 3 camere suprafata 90mp,complet mobilat-modern, bucatarie moderna open space-complet utilata (plita,cuptor, hota, chiuveta antracit), centrala gaz, senzor gaz, clima, tamplarie PVC, rulouri , usi lemn masiv, dressing mobilat, baie principala 10mp, vana pe colt, baie de serviciu, balcon inchis, ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1996, structura de beton, material ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Salvează căutarea