Vergu George
vând apartament ultra central cu trei camere cu toate facilitățile plus mobilier
1174 EUR/m2 | 61 m2
Cartier C5, Tulcea, Tulcea
ieri 21:47
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1174 EUR/m2 | 61 m2
Cartier C5, Tulcea, Tulcea
ieri 21:47
vand apartament 3 camere ,zona Eternitatii BL.R1 SC.B
167 EUR/m2 | 60 m2
ETERNITATII, Tulcea, Tulcea
ieri 21:33
Vand apartament ai garaj.
1031 EUR/m2 | 64 m2
Macin, Tulcea
19 mai
Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil
1015 EUR/m2 | 68 m2
Tulcea, Tulcea
14 mai
apartament îngrijit , cu centrala proprie pe gaze, izolat interior și exterior, geamuri termopan mahon , instalații electrice și sanitare schimbate, uși de interior din lemn, cu acoperiș stil șarpantă, nu necesită investiții , ideal pentru o familie cu, copii.
1141 EUR/m2 | 64 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Apartament,decomandat, ultracentral, zona zero, multiple îmbunătățiri, spațios, luminos, vedere bilaterala, renovat complet în 2024,instalatie electrica noua, instalație sanitara nouă, termopane tripan, 6 camere, Almaterm, glafuri, centrala proprie gaz, contorizare individuala,ușa metalica noua Mega ...
2821 EUR/m2 | 78 m2
Tulcea, Tulcea
23 aprilie