Apartamente 4 camere

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 4 camere Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 camere | 90 mp | Obcini | ID: 1513
10
1

Apartament 4 camere | 90 mp | Obcini | ID: 1513

Va propunem spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, cu o suprafaata de 87 mp utili si 93 mp totali, situat la etajul 3 din 4, in cartierul Obcini, intr-o zona linistita si aproape de toate punctele de interes. Apartamentul este decomandat si dispune de o compartimentare inteligenta, ...

1636 EUR/m2 | 88 m2

obcini, Suceava, Suceava

Promovat
Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare Subterană
19
1

Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare Subterană

Penthouse 4 camere Exclusivist unic in Pitesti, situat in Craiovei in Blocul Elite - ultra utilat și mobilat Acest apartament reprezintă o ocazie rară, făcând parte dintr-un bloc de tip Boutique, cu puține apartamente, ce oferă intimitate și confort. Nu este doar un simplu loc de locuit, ci o experiență ...

2731 EUR/m2 | 108 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Mansarda luminoasa in Terezian ideala pentru locuit sau investitie
7
2

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 66 mp, zona Terezian, Sibiu. Exclusivitate! Comision 0! Un loc luminos si primitor, perfect pentru inceputuri noi. La cateva minute de centrul istoric, intr-o zona unde chiriasii cauta constant. Potrivita pentru un cuplu tanar, studenti sau ...

1152 EUR/m2 | 66 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6
1

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Zonă Centrală | T120 – reper emblematic
20

Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 4 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Giurgiu, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift, recent reabilitat termic. Proprietatea este amplasată în celebrul bloc T120, cunoscut de giurgiuveni drept unul dintre reperele arhitecturale ...

1625 EUR/m2 | 80 m2

Giurgiu, Giurgiu

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere cu gradina in vila de vanzare parcare Borhanci
13
1

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 130 mp, zona Borhanci, Cluj-Napoca.        Avantaje majore ale acestui apartament:         - terasa si gradina proprie de aproximativ 170 mp; - parcare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament ...

3154 EUR/m2 | 130 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR)   2 băi, 2 balcoane
14

Apartament 4 camere 104 mp, central, bloc complet renovat (PNRR) 2 băi, 2 balcoane

Vând apartament spațios cu 4 camere, decomandat, situat în zona centrală a municipiului Alexandria, ideal pentru familie. Locuința are o suprafață utilă generoasă de 104 mp și este compartimentată eficient: living, 3 dormitoare, bucătărie, 2 băi, 2 balcoane renovate și 2 spații de depozitare. Blocul ...

865 EUR/m2 | 104 m2

Alexandria, Teleorman

FILM:Apartament cu 4 camere,2 bai,2 balcoane,2 garaje,Targu Secuiesc,Covasna
11

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare in REPREZENTARE EXCLUSIVA un apartament de 4 camere, 2 bai, 2 balcoane si 2 garaje intr-o zona linistita, pe strada Achim Andrei, in Municipiului Targu Secuiesc, Judetul Covasna Va invitam sa experimentati ...

1216 EUR/m2 | 74 m2