Apartament DUPLEX 4 camere CENTRAL,2 băi,2 locuri de parcare, terasa

94 500 EUR negociabil 1074 EUR/m2
Valabil din 5/5/2026 3:01:05 PM
Specificații
Suprafata utila
88 m2
Numar camere
4 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1980
Incalzire
centrala proprie
Locuri parcare
2
Numar balcoane
2
Sistem incalzire
Centrala proprie
Descriere
Vând apartament tip duplex cu 4 camere, situat în zona centrală din Alexandria, la intersecția Avocat Alexandru Colfescu cu Carpați.

Suprafață utilă: 87,5 mp + 30 mp terasă (aproximativ)
Etaj: 4 + 5 (duplex cu scară interioară, fără lift)
Terasă
Balcon
Centrală proprie
Complet mobilat
2 băi
2 locuri de parcare proprii, la intrarea în bloc

Apartamentul dispune de scară interioară, oferind o separare eficientă între zona de zi și zona de noapte, pentru mai mult confort și intimitate.

Este luminos, bine întreținut.

Poziție excelentă, cu acces rapid către magazine, școli, bănci și instituții.
Ideal pentru familie sau investiție.

Se vinde exact ca în poze.

Pentru mai multe poze vă rog lăsați un mesaj la numărul afișat

Preț: 94.500 (negociabil)

Pentru mai multe informații și programare vizionare, sunați la:

ID anunț: 1770742425

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.