Apartamente 4 camere Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere decomandat la Bulevard Șagului  | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift
5
5

4 camere decomandat la Bulevard Șagului | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift

Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...

341 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 Camere Et.3 decomandat in micro1 Central Lugoj
10

Apartament decomandat cu 4 camere baie bucatarie si Balcon,are 77 m2 si se afla la etajul 3 in Micro1 central in Lugoj

935 EUR/m2 | 77 m2

Central, Lugoj, Timis

Apartament 4 camere, parter inalt zona Punctele Cardinale - comision zero
10
2

Se vinde apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt 10,situat in zona Take Ionescu Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Parter inalt, reabilitat termic in 2022, are o suprafata utila aproximativa de 90 mp + balcon + logie + boxa. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Punctele%252bCardinale, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament in Tg Mare, Deta
5

Proprietar, vand apartament in Tg Mare, Deta

Proprietar, vand apartament generos și bine compartimentat, în zona Tg Mare din Deta. Locuința are o suprafață totală de 90 mp (81 mp utili) și este decomandată, fiind compartimentată astfel: - living luminos - 3 dormitoare - bucătărie - 2 băi - 2 holuri - 2 balcoane închise Apartamentul este situat ...

926 EUR/m2 | 81 m2

Deta, Timis

apartament 4 camere Doja
10

apartament 4 camere Doja

Apartament in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 istorica de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pretabil pentru locuinta sau birouri, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada renovata 2021, interior ...

1767 EUR/m2 | 146 m2

Maria, Timisoara, Timis

penthouse de lux nou, nelocuit, zona centrala, 156mp, 4 camere
10
9

Unic proprietar vand penthouse de lux, nelocuit, situat in Ansamblul Rezidential Deta. -Constructia a fost realizata in perioada 2018-2020. -Este compus din 4 camere, 2 bai, bucatarie si debara. -A fost mobiliat si utilat recent in 2022. -Centrala noua, Incalzire, costuri foarte mici.Totul este nou! -Suprafata:156 ...

516 EUR/m2 | 155 m2

Central, Deta, Timis

Proprietar Vând Apartament 4 camere
10

Proprietar Vând Apartament 4 camere

Proprietar ,vând ap în zona soarelui,langa spitalul judetean,86 mp utili,bloc vechi anvelopat cu polistiren de 10 cm.apartamentul se afla la et 1 ,are vedere pe 2 parti,este decomandat si are 4 cam ,2 bai si 2 holuri,2 debarale foarte mari .apartamentul nu are centrala,incalzirea este de la colterm avand ...

1919 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat 82 mp   Ripensia Olimpia   renovat, mobilat   Proprietar
12
3

Apartament 4 camere decomandat 82 mp Ripensia Olimpia renovat, mobilat Proprietar

Vând apartament 4 camere decomandat, 81,8 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Ideal pentru familie sau investiție, în zonă liniștită, semicentrală, cu acces rapid la centru, parcuri și baze sportive. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Flexibilitate maximă: ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Proprietar, vand ap 4 camere decomandat, Bucovina, finisaje lux
10
4

Apartamentul are urmatoarele dotari: - bucatarie complet utilata inchisa - living - dormitor 1 cu balcon inchis - dormitor 2 cu balcon inchis - dormitor 3 - 1 baie cu bideu si vana - 1 baie cu dus - centrala proprie Parchetul este din lemn, usile de asemenea din lemn. Instalatia electrica, termica si ...

2100 EUR/m2 | 90 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
8
1

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,bucatarie,2 holuri,2 bai,balcon,mobilat si utilat,centrala termica,90 mp suprafata utila,etaj 4 5,bloc izolat termic,cheltuieli mici! Pret 160.000 eur! Nu ma intereseaza sa fiu contactat de agenti imobiliari pt promovare!

1778 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , stadion
10

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , stadion

Vand apartament , 4 camere , decomandat , etaj 3 , cu urmatoarea configuratie : - hol acces - bucatarie cu debara - living cu balcon inchis - baie servici - baie cu cada - 3 dormitoare ( dormitorul principal este prevazut cu balcon inchis ) Apartamentul detine toate utilitatile ...

793 EUR/m2 | 92 m2

Lugoj, Timis

 Apartament 4 camere premium - Shopping City
10
1

Apartament 4 camere premium - Shopping City

Proprietar Locație de TOP: La 2 minute de Shopping City, într-una dintre cele mai căutate zone din Timisoara SPAȚIOS ȘI LUMINOS: 100 mp utili, etaj 3 4, complet decomandat pentru confort maxim CONFIGURAȚIE PERFECTĂ: Living generos cu ieșire pe balcon inchis 3 dormitoare confortabile 2 băi complete Bucătărie ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand sau închiriez spațiu comercial
1

Vand sau închiriez spațiu comercial

Apartament de 100 mp, parter, se poate folosi și ca spațiu comercial. Pentru mai multe întrebări sunați la numărul de telefon!

430 EUR/m2 | 100 m2

Nadrag, Timis

Vând apartament penthause 4 camere
10
1

Vând apartament penthause 4 camere

Penthouse elegant, complet mobilat spațiu, lumină și confort premium Vă propun spre vânzare un penthouse deosebit, ideal pentru cei care își doresc un stil de viață modern și rafinat. Proprietatea dispune de 4 camere spațioase, cu o suprafață utilă de 101 mp, inteligent compartimentată pentru confort ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina  Dumbrăvița 96 mp  Parcare inclusa
5
3

Proprietar vând apartament 4 camere + gradina Dumbrăvița 96 mp Parcare inclusa

Proprietar vând apartament 4 camere + grădină | Dumbrăvița | 96 mp | Parcare inclusă Str. Mikszáth Kálmán Dumbrăvița Preț: 165000 Fără comision vânzare directă de la proprietar Bună ziua, Sunt proprietarul și vând apartamentul nostru cu 4 camere, situat la parterul unui bloc nou (2019), construcție ...

1719 EUR/m2 | 96 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 4 camere spațios   80,63 mp utili   Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.
10
5

Apartament 4 camere spațios 80,63 mp utili Zona Gheorghe Lazăr, Timișoara.

Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 4 camere, situat într-o zonă foarte apreciată din Timișoara, pe str. Gheorghe Lazăr nr. 30 32, bloc 85. Etajul 4 din 10. Rugăminte: Nu dorim colaborare cu agenții imobiliare și nu dorim preluarea anunțului de către acestea. Locuința are o suprafață utilă ...

2259 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 4 camere de vanzare in Lugoj
8

Apartament decomandat cu 4 camere de vanzare in Lugoj

Situat intr-o zona linistita, pe malul raului Timis in cartierul Cotu-Mic, apartamentul ofera o priveliste minunata asupra orasului, atat ziua cat si noaptea. La 5 minute de mers pe jos de Universitatea Europeana Dragan si la 10 minute de centrul orasului, aer curat, liniste, verdeata, loc de joaca pentru ...

856 EUR/m2 | 90 m2

Lugoj, Timis

De vanzare apartament 4 camere. Steaua
9

De vanzare apartament 4 camere. Steaua

Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Se afla la etajul 3 4. Apartamentul dispunde de urmatoarele modificari: Dispune de 91.2 mp utili + balcoane inchise in total 100 mp utili. Este compartimentat astfel: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - ...

2065 EUR/m2 | 92 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Salvează căutarea