Promovat
Garsoniera de vanzare zona Vivo, BLOC NOU, MOBILATA UTILATA
7
5

Garsoniera de vanzare zona Vivo, BLOC NOU, MOBILATA UTILATA

COD VA 34112 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in localitatea Constanta, zona Vivo, o garsoniera, decomandata, avand suprafata de 31mp situat la etajul 3 din 6. Garsoniera este imbunatatita de actualitate-gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, dispune de centrala pe gaze ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Studio de vanzare Mamaia Nord- Zona Lidl
10

Studio de vanzare Mamaia Nord- Zona Lidl

ranzactioneaza in siguranta alaturi de liderii mondiali in imobiliare! Vă prezentăm un studio open-space de 30 mp, situat la doar câțiva pași de malul mării, in complexul Tomis Villa ,cu o vedere spectaculoasă către mare, ce transformă fiecare zi într-o experiență de vacanță. Spațiul este complet modern, ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA
7
2

Garsoniera de vanzare zona CET, MOBILATA UTILATA

COD VA 41631 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in Constanta, zona Cet, o garsoniera, semidecomandata, avand suprafata de 21 mp situat la etaju 2 din 4. Garsoniera prezinta urmatoarele imbunatatiri , gresie, faianta, parchet, usa metalica, termopane,aer conditionat, racordat la gaz.Garsoniera ...

2048 EUR/m2 | 21 m2

CET, Constanta, Constanta

Promovat
Abator - Garsoniera

Abator - Garsoniera

Cod Agent ( D11 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Abator , Constanta , într-o zonă liniștită cu acces rapid către centrul orașului, mijloace de transport și puncte de interes. Suprafață: 20 mp Etaj: 1 4 Încălzire: RADET Mobilată și utilată Avantaje: Ideală ...

2125 EUR/m2 | 20 m2

Abator, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare Saturn
5
16

Garsoniera de vanzare Saturn

Garsoniera de vanzare, în Saturn, complexul Alpha - Beța, toate utilitatile + AC

1500 EUR/m2 | 30 m2

Saturn, Constanta

garsonieră de vănzare
4

garsonieră de vănzare

Direct proprietar vănd garsonieră ăn zonă Eden .Soveja 25 mp.decomandat .la mansardă ,34.000 negociabil.tel. .

1360 EUR/m2 | 25 m2

Constanta, Constanta

Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800
10
3

Garsonieră Mamaia Nord Navodari 80800

Proprietar vă propun spre vânzare o garsonieră open-space,situată într-o zonă exclusivistă din Mamaia Nord în complexul rezidențial Tomis Villa, vis-a-vis de terasa Azimuth. Proprietatea se află la etajul 4 din 8, într-un imobil bine întretinut, cu acces facil și parcare privată.Garsoniera se vinde complet ...

2184 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera de vanzare zona Piata Ovidiu
8

Garsoniera de vanzare zona Piata Ovidiu

cod VA 43202 Va propunem spre achizitie Garsoniera zona Piata Ovidiu avand o suprafata de 36mp,situata la parter,renovata in totalitate,cadastru,intabulare,se vinde mobilata,utilata ca in poze la pretul de 99000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 07 arata numarul

2750 EUR/m2 | 36 m2

Peninsula, Constanta, Constanta

Vind garsoniera din construcție
5
3

Vind garsoniera din construcție

Vind garsoniera din construcție Virful cu dor, electric sanitare noi, geamuri și uși termopan, izolație polistiren exterior, acoperiș pe toată suprafața blocului de garsoniere, et 4, preț 33000euro , te

1500 EUR/m2 | 22 m2

Km 5, Constanta, Constanta

Studio Mamaia Nord - zonă exclusivistă Plaja Azimuth
10
6

Studio Mamaia Nord - zonă exclusivistă Plaja Azimuth

Proprietar vă propun spre vânzare o garsonieră open-space,situată într-o zonă exclusivistă din Mamaia Nord în complexul rezidențial Tomis Villa, vis-a-vis de plaja Azimuth. Proprietatea se află la etajul 4 din 8, într-un imobil bine întretinut, cu acces facil si parcare privată.Garsoniera se vinde complet ...

2184 EUR/m2 | 37 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Vind garsonieră Mangalia 28Mp situată într-o vilă de apartamente și garsoniere Et2 str. Țepeș Vodă
10
16

Persoană fizică vind garsonieră 28Mp în Mangalia pe str Țepeș Vodă,situat într-o vilă Et. 2, izolat exterior de 10, geamuri termopan, uși termopan hol, baie cu oglindă, ușă la bucătărie culisant termopan cu oglindă, centrală propie pe gaz, garsoniera este situată pe sud. Preț 37000Euro

1321 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

Euromaterna, Tomis Nord, garsoniera de vanzare, mobilata, gaze
7

(cod7609) | Constanta, zona TOMIS NORD, EUROMATERNA, de vanzare garsoniera in bloc NOU 2014, suprafata 35mp, situata la DEMISOL inalt, compusa din hol, camera cu bucatarie open space, baie cu geam, ferestre mari. Garsoniera se vinde mobilata, utilata, aer conditionat, CENTRALA pe GAZ, clasa energetica ...

1971 EUR/m2 | 35 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Garsoniera de vanzare in Mamaia Nord, LIDL, etaj 2, gaze
4
10

Garsoniera de vanzare in Mamaia Nord, LIDL, etaj 2, gaze

(cod7441) | MAMAIA NORD, LIDL, garsoniera de vanzare, decomandata, suprafata 33mp, etaj 2 din 5 cu lift, imbunatatiri de actualitate: termopan, gresie, faianta, parchet laminat, CENTRALA GAZE, clasa energetica A, cadastru si intabulare. Se vinde mobilata si utilata complet. Pretabila de locuit si inchirieri ...

1788 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Tomis 1, Parc, garsoniera de vanzare, 36mp
6

Tomis 1, Parc, garsoniera de vanzare, 36mp

(cod7593) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona TOMIS I, vis a vis de parc, garsoniera de vanzare, decomandata, etaj 8 din 10 niveluri, suprafata 36mp, renovata, gaze la usa, pozitionata sud-vest, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 78.500 Euro (+2% comisionul ...

2181 EUR/m2 | 36 m2

Tomis%252bI, Constanta, Constanta

Inel 2, garsoniera de vanzare, parter, gaze, vanzari Constanta
8

(cod7611) | Constanta, zona INEL II, Dezrobirii, de vanzare garsoniera decomandata, situata in bloc de apartamente, la parter din 4, bloc stradal, vedere spate, suprafata 38mp (nu are balcon), termopan, gresie, faianta, usi schimbate, CENTRALA pe GAZ, mobilata, utilata, clasa energetica B, cadastru si ...

1895 EUR/m2 | 38 m2

Inel II, Constanta, Constanta

Promovat
Garsoniera zona CET
4
3

Garsoniera zona CET

Agentia Acord Imobiliar,va propune spre vanzare o garsoniera in zona CET situata la etajul 2/4,izolat,cu o suprafata utila de 22mp. Incalzire de la RADET,se vinde cum se vede in poze.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!

1636 EUR/m2 | 22 m2

cet, Constanta, Constanta

Studio spatios in Mamaia Nord mobilat si utilat pe partea cu marea
9

Studio de vânzare Stațiunea Mamaia Nord Vă propunem spre vânzare un imobil situat în Mamaia Nord, cu acces facil din Bulevardul Mamaia Nord. Studioul este situat la parter inalt, într-o clădire cu regim de înălțime P+3, ce conferă un aer intim și autentic de vacanță. Proprietatea are o suprafață ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Studio Mamaia Nord
5
2

Studio Mamaia Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre inchiriere/vanzare un studio in zona Mamaia Nord, in spatele hotelului Opera. Studioul este transformat in apartament cu 2 camere, etaj 5/7., suprafata utila 37mp + balcon. Acesta se inchiriaza complet mobilat, finisaje lux. Proprietatea reprezinta o oportunitate ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

nord, Navodari, Constanta

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire.
10
4

Garsoniera mobilata utilata cu baie si bucatarie pat matrimonial metalic singura intro cladire cu intrare separata si loc de parcare pe varianta orasului ovidiu. 200 ron zi iarna vara 15 mai-15 septembrie 300 ron zi vara pretul afișat este pentru o singura persoana minim 1 an

22 EUR/m2 | 26 m2

Ovidiu, Constanta

Vand Garsoniera
5
2

Vand Garsoniera

Vand garsoniera in Navodari str Cabanei et 2,se vinde mobilata

1300 EUR/m2 | 20 m2

Navodari, Constanta

Studio Superb in Complex Rezidential cu Piscina, Mamaia Sat
20

Studio Superb in Complex Rezidential cu Piscina, Mamaia Sat

Studio superb, extrem de spatios, cu o suprafata de 45 mp, situat intr-un complex modern cu piscina, ideal atat pentru vacante relaxante, cat si pentru investitie in regim hotelier. Proprietatea impresioneaza prin designul elegant, finisajele premium si compartimentarea inteligenta. Studio-ul dispune ...

1997 EUR/m2 | 34 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
Garsoniera 25 mp, Bucatarie Separata, Zona Palas
13
1

Garsoniera 25 mp, Bucatarie Separata, Zona Palas

Garsoniera spatioasa, decomandata, cu suprafata de 25 mp, situata in Zona Palas, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de bucatarie separata de 8 mp, complet mobilata si utilata, dormitor confortabil, hol si baie. Proprietatea ofera un ...