Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, etaj 2/4 – locație excelentă
6

Blitz propune spre vânzare o garsonieră primitoare, situată la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, ideală pentru locuit sau investiție. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără costuri suplimentare. Spațiul este bine compartimentat, oferind confort și ...

1333 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 28 mp, etaj 1.
1

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Gojdu, Aleea Viitorului, 28 mp, semidecomandata, etaj 1, izolata termic exterior, centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata, lavabil, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera si baie, ...

1286 EUR/m2 | 28 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Gojdu, 28 mp, decomandata, etaj 3.
15

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Gojdu, 28 mp, decomandata, etaj 3, bloc de 4 etaje, centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet lemn, mobilata si utilata, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie mare, camera si baie cu geam, nu este balcon. Pret vanzare 42.500 Euro, usor negociabil. ...

1518 EUR/m2 | 28 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Dacia, Aleea Romanilor, 24,15 mp, etaj 2.
16
1

De vanzare, Garsoniera in Mun. Deva, Jud. HD, zona Dacia, Aleea Romanilor, suprafata utila 24,15 mp, semidecomandata, etaj 2, bloc de 4 etaje, calduroasa, situata pe mijlocul blocului, instalatie electrica si sanitara schimbate, centrala termica de 2 ani, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1604 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Progresului, decomandata, 20 mp, parter...
11

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Progresului, decomandata, 20 mp, parter, bloc de caramida, geam termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata, lavabil, interfon. Compartimentare: hol central, camera si baie (nu este bucatarie, nu este balcon). Utilitati: curent electric, in baie ...

1450 EUR/m2 | 20 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Micro, str. Mihai Eminescu, 27 mp, semidecomandata, parter.
17
10

De vanzare sau Schimb, Garsoniera in Deva, zona Micro, str. Mihai Eminescu, 27 mp, semidecomandata, parter, bloc de 4 etaje, situata pe mijlocul blocului, centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, mobilata si utilata, lavabil, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: ...

1222 EUR/m2 | 27 m2

Micro%252b15, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, etaj 1.
1

De vanzare, Garsoniera in Deva, zona Dacia, Aleea Romanilor, 28 mp, semidecomandata, etaj 1, bloc de 4 etaje, centrala termica, gresie, faianta, parchet lemn, mobilata si utilata clasic, usa metalica la intrare, interfon. Compartimentare: hol, bucatarie, camera, baie si balcon. Pret vanzare 35.000 Euro, ...

1250 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Garsonieră   mobilată și utilată complet-zona Miorita
14

Garsonieră mobilată și utilată complet-zona Miorita

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare o garsonieră complet mobilată și utilată, cu o suprafață de 32 mp, situată la parter, într-un bloc reabilitat termic. Proprietatea e renovata recent,fiind amenajată cu materiale și finisaje moderne. Garsoniera dispune de balcon cu proiect de constructie ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Apartament o camera,zona Progresul
6
1

Apartament o camera,zona Progresul

Garsonieră modernă, complet renovată ideală pentru locuit sau investiție Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, complet renovată, amenajată cu atenție la detalii și gândită pentru confort și funcționalitate maximă. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție sigură, având ...

2000 EUR/m2 | 20 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Garsoniera 2 camere, zona Dacia
10
6

Garsoniera 2 camere, zona Dacia

Green House va propune spre vanzare garsoniera moderna in zona Dacia, cu suprafața de 24 mp utili. Localizare foarte bună în apropiere de scoli, licee, supermarket-uri, transport in comun,locuri de joaca si alte zone comerciale de interes. Compartimentare: -Dormitor -Living plus bucatarie -Baie ...

1250 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Vand garsoniera zona Dacia Deva
8
1

Vand garsoniera zona Dacia Deva

De vanzare garsonieră sdec.,su=28 mp ,compusă din cameră,hol,baie,bucătărie și balcon,langă Scoala din cartier Dacia. Garsoniera are C.T,geamuri termopan,parchet laminat,ușă metalică,balcon inchis in cornier ,hidroizolație in garanție,este situată pe mijloc.

1286 EUR/m2 | 28 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
30

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera cu ST= 47 mp
13

Garsoniera cu ST= 47 mp

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră amenajată la cheie,totul nou inclusiv CT nouă, mobilată, utilată doar te muți.Detalii la telefon.Zona Dorobanți etj 6 din 7.Se poate ocupa imediat

1676 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

garsonieră etj 1,Gojdu
12

garsonieră etj 1,Gojdu

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră în bloc mai nou,pe Al Viitorului, S= 27 mp,formată din cameră,baie, bucătărie mică , mobilată și utilată CT, climă, posibil preluare chiriaș

1333 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera etj 1 zona Dacia
11
10

Garsoniera etj 1 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o garsonieră sdec la etj 1 zona Dacia, amenajată frumos , instalația electrică pe cupru, instalația de apă revizuită, parchet laminat, gresie faianță termopane,balcon închis, bucătărie mobilată la comandă, uși interioare schimbate, mobilată și utilată complet,frigider, ...