Apartamente de vanzare

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
5

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
4

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat în inima cartierului Crângași   5 min de Metrou
6
1

Apartament 3 camere decomandat în inima cartierului Crângași 5 min de Metrou

Stația de Metrou Crângași și liniile de tramvai (precum 41, care face legătura rapidă cu Nordul Capitalei). Recreere: Distanța până la Parcul Crângași și Lacul Morii, zone perfecte pentru plimbări sau sport în aer liber. Facilități: Apropierea de Piața Crângași (una dintre cele mai bine aprovizionate ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Neptun
5
3

Apartament 2 camere Neptun

Vand apartament 2 camere decomandat Neptun - Satul de vacanta - bloc 1975,etaj 3 4,suprafata utila 40 mp, izolat exterior ,imbunatatiri, mobilat si utilat,liber, 57.000 EU.

1425 EUR/m2 | 40 m2

Neptun, Constanta

Apartament 2 camere SATURN
5
3

Apartament 2 camere SATURN

Vand apartament 2 camere decomandat in complex rezidential nou 2022,etaj 1,supraf. utila 43 mp,centrala termica proprie, amenajat premium, mobilat si utilat, liber, 78.000 EU .

1814 EUR/m2 | 43 m2

Saturn, Constanta

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere Inel 1
6
1

Apartament 3 camere Inel 1

Vand apartament 3 camere decomandat Inel 1 - Institutul de marina - bloc nou 2021,etaj 1 ,supraf. utila 72 mp, 2 bai,centrala termica, toate imbunatatirile, mobilat si utilat complet, curte cu acces privat si locuri de parcare, 176.000 EU.

2444 EUR/m2 | 72 m2

Inel I, Constanta, Constanta

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 cam Faleza Nord
8
3

Apartament 3 cam Faleza Nord

Ofer la vanzare apartament 3 camere decomandat Faleza Nord - Spitalul Militar- bloc 2010,parter inalt, suprafata utila 80 mp,izolat exterior, 2 bai,balcon inchis,centrala termica, absolut toate imbunatatirile, bucatarie mobilata si utilata,usi interioare lemn masiv ,219.000 EU !.

2738 EUR/m2 | 80 m2

Faleza Nord, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere campus Universitate
5
4

Apartament 2 camere campus Universitate

Vand apartament 2 camere decomandat campus Universitate, bloc nou 2023,etaj 1,suprafata utila 58 mp, mobilat si utilat, toate imbunatatirile, liber, 130.000 EU + TVA.

2241 EUR/m2 | 58 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Faleza Sud
6
2

Apartament 3 camere Faleza Sud

Vand apartament 3 camere decomandat Faleza Sud - Lic. Lucian Blaga - bloc 1983,et.2,supraf. utila 68 mp (balcon 4 mp inclus) ,centrala termica,toate imbunatatirile, curat, 112.000 EU.

1623 EUR/m2 | 69 m2

Constanta, Constanta

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Drumul Taberei, mall Plaza, parc Moghioros
10
1

Proprietar vand apartament 4 camere in Drumul Taberei, la 5 minute de mall Plaza, piata si parc Moghioros, mobilat, utilat complet, zugravit, igienizat, curat, gresie, faianta, parchet din stejar, termopan, usa metalica noua la intrare, balcon inchis cu tamplarie PVC, 3 aparate de aer conditionat, cablu ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp
9

Garsonieră Dimitrie Leonida demisol 32 mp

Garsonieră de vânzare, strada Eclipsei, situată chiar lângă centrul comercial La Strada, la confluența dintre București și Popești Leordeni. Este mobilată și utilată, actele sunt la zi, cumpărătorul se poate muta direct. Obiective relevante: - Metrou Dimitrie Leonida - 8-9 min pe jos - Mega Image - ...

1594 EUR/m2 | 32 m2

La Strada, Popesti-Leordeni, Ilfov

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei
9
3

Proprietar vând garsonieră renovata în Dr Taberei

Garsonieră renovata, mobilată,utilată complet in Dr Taberei Str Vlădeasa,balcon închis cu termopan, bucătăria cu geamul afară.Garsoniera este construita in anul 1983 pe niște sine de alunecare un caz de cutremur,bloc foarte rezistent făcut după cutremurul din 1977.Zona comercială mare, Auchan, Kaufland, ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Drumul%2bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere
16
5

Apartament 2 camere

Vánd apartament cu dou camere pe str.Paringuluibl.Bl.A3 sc.2 ,et7 din 10 Apartamentul necesita renovare. Pret 17000 euro.usor negociabil Telefon

304 EUR/m2 | 56 m2

Lupeni, Hunedoara

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Grigorescu 1 camera 28 plus balcon persoana fizica
10
6

Grigorescu 1 camera 28 plus balcon persoana fizica

Grigorescu strada profesor Tudor Ciortea nr 7 garsoniera 28 plus balcon total 32 metri ;1 camera ,hol ,bucătărie ,baie ,debara și balcon ,etaj 4 4 .zona rond OMV ,mijloace de transport ,piața ,Profi ,parcul rozelor ,plaja,foișoare pe malul Someșului ,terenuri de fotbal ,5-7 minute stadionul Cluj Arena ...

3071 EUR/m2 | 28 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea