Apartamente de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Altele Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!
6

Apartament 2 camere nou - direct de la dezvoltator!

Dezvoltator vand apartament 2 camere la cheie in bloc nou situat in Zona Braytim pe limita teritoriala Timisoara-Giroc. Suprafata: 43 mp + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA
6
3

Apartament 1 camera (decomandat ) ZONA REZIDENTIALA

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat pe limita teritoriala Timisoara - Giroc zona Uzina de apa Calea Urseni. Apartamentul este situat intrun complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oferta vanzare ap 2 cam Gavana- Nord, mobilat si utilat, 68800 euro
19
4

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate si fara comision de la cumparator, un apartament cochet cu 2 camere, constructie 1975, situat in cartierul Gavana - Nord. Apartamentul este confort 2, nedecomandat, situat la et 4 4, avand o suprafata utila de 37,42 mp. si totala de 40,56 ...

1859 EUR/m2 | 37 m2

Gavana, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare.
5
21

Apartament de vanzare.

Apartamentul este situat la 5 km de Băile Herculane și 6 de Orsova, cu vedere la drumul European E70 la o distanta de 40 metrii. Ultralux in totalitate, nou utilat și nelocuit.

583 EUR/m2 | 60 m2

Toplet, Caras-Severin

Apartament 2 camere de vânzare   Popești Leordeni
17

Apartament 2 camere de vânzare Popești Leordeni

Vă prezint un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în Popești Leordeni, pe strada Mirăslău, la etajul 7 al unui imobil nou, cu regim de înălțime S+P+7E, finalizat în anul 2025. Imobilul este dotat cu lift, oferind acces facil și confort sporit. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vand apartament doua camere micro 16

Vand apartament doua camere micro 16

Apartamentul se afla la etajul 1,

1300 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Galati, Galati

*Ap. 2 camere* 42

*Ap. 2 camere*

*Apart. 2 camere* - confort 2 - etaj 2 din 4 - incalzire prin termoficare ( repartitoare de caldura ) - amplasat in zona linistita - bloc si scara curata - geamuri termopan - balcon inchis cu termopan - perfect pentru a fi amenajat dupa bunul plac

1733 EUR/m2 | 45 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Vand apartament cu 3 camere in Bals
8

Vand apartament cu 3 camere in Bals

Apartament cu 3 camere semidecomandat in Bals. Locatia este excelenta fiind aproape de supermarketurile Kaufland si Lidl,de liceul Tehnologic nr.1 Bals,de gradinita cu program prelungit si de parcurile din zona. Locuinta beneficiaza de tamplarie cu geam termopan,instalatie electrica refacuta si instalatia ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Bals, Olt

Vand garsoniera
6
1

Vand garsoniera

Vand garsoniera in statiunea Sovata bai,comfort 1 ,cu acte la zi imediat ocupabil, suprafata construita 33,5 mp, suprafata utila 28,5 mp,compus din hol,spatiu depozitare, bucatarie baie,camera cu balcon, langa Hotel Hefaistos la distanta de 350 m de Lacul Ursu si 300 metri de Strandul Lacul Negru, la ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Central, Sovata, Mures

Apartament 3 camere
7
2

Apartament 3 camere

Apartament cu trei camere in Brad, zona centrala, langa punctul termin. Are aer conditionat, jaluzele, termopan si calorifere noi. Contine 2 dormitoare, 2 camari, 1 baie, 1 bucatarie si o camera de zi incapatoare. Se vinde cu majoritatea mobilei. Libertatii 13

1091 EUR/m2 | 55 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat zona Dacia
5
2

Apartament 2 camere decomandat zona Dacia

Apartament cu 2 camere decomandat, confort 0, suprafata construibila 51 m, locuibila 48. este intr o stare buna, dotat cu aer connditionat. fara probleme la acoperis. gazele sunt trase la usa. incalzirea se face prin Radet.

1667 EUR/m2 | 51 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Apartament 2 camere str Teiului
2
5

Apartament 2 camere str Teiului

Apartament 2 camere - necesită îmbunătățiri. Apartamentul este foarte spațios.

1433 EUR/m2 | 52 m2

Progresul%25252bI, Slatina, Olt

studio   spatioas  50 mp utili plus terasa doar la SUBCETATE
10
2

studio spatioas 50 mp utili plus terasa doar la SUBCETATE

subcetate green residence complex rezidential cu peste 2500 de apartamente, de 1, 2 si 3 camere, destinate tuturor categoriilor de varsta.locatia este o zona adiacenta a brasovului, la 3 minute de complexul comercial coresi in vecinatatea unui cartier de vile, functional si la aproximativ 5-10 minute ...

1577 EUR/m2 | 50 m2

Sanpetru, Brasov

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp
4
3

3 Camere Semidecomandat etaj 3 4 confort1 Navodari Sud 56Mp

Apartament 3 camere Semidecomandat Navodari Zona Sud etaj 3 4 gazele pe scara 57mp balcon inchis Termopane izolat exterior,izolat interior parțial,gresie faianță parchet laminat uși interior noi,USA Intrare Noua,apometre,cablutv(DIGI) 69000

1214 EUR/m2 | 56 m2

Sud, Navodari, Constanta

Vand apartament 2 camere decomandate
1
22

Vand apartament 2 camere decomandate

Agentia imobiliara Alex si Nyky va propune spre vanzare un apartament compus din 2 camere decomandate cu balcon; Imobilul este dotat cu gresie si faianta, parchet insa finusajele nu sunt actualizate. Pentru un confort este necesar o renovare a imobilului. Pretul este de 43000 euro

860 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Dacia
6
1

Apartament cu 2 camere decomandat ,zona Dacia

COD Va 42690 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Dacia ,un apartament cu 2 camere decomandat , cu suprafata utila de 50 mp ,situat la etajul 3. Imobilul este mobilat si utilat complet cu imbunatatiri de actualitate.Pretul vanzarii este de 110.000 euro. ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Comision 0 - Apartament cu 2 camere, zona Garii, Caransebes
10

Comision 0 - Apartament cu 2 camere, zona Garii, Caransebes

SV Imobiliare Caransebeș vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 2 3, în Caransebeș, zona Gării. Imobilul dispune de o suprafață utilă de 56 m și o suprafață totală de 70 m , compartimentata eficient in: sufragerie, dormitor, bucătărie, băie, toaleta, balcon. Apartamentul beneficiază ...

777 EUR/m2 | 56 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament 2 camere mari decomandat Ostroveni
8
3

Vând apartament 2 camere mari decomandat Ostroveni

Proprietar vand apartament 2 camere zona Ostroveni, 52 mp, etaj 4 5, bucătărie generoasa, camere spațioase, bloc foarte bine izolat, balcon, cămară, deconectat de la CET dar se poate reconecta pe coloana scării cu contoare de căldură proprii.

1139 EUR/m2 | 54 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat
10
1

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat

Apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Dimitrie Cantemir, într-o zonă centrală, extrem de bine conectată, la 3 minute de mers pe jos de metrou. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc reabilitat termic, construit în anii 60, bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață: ...

2690 EUR/m2 | 50 m2

Cantemir, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Oradea 1

Ap 3 cam Oradea

Vând ap 3 cam in Oradea pta București la parter cu dubla orientare,ap este este renovat ,mobilat imediat ocupabil,cu parcare de domiciliu,boxa la subsol cu ușa de metal,balcon închis,su 58 mp,preț 97500 euro negociabil,telf

1681 EUR/m2 | 58 m2

Oradea, Bihor

Crangasi - Lacul Morii | 2 camere Decomandat
7
2

Crangasi - Lacul Morii | 2 camere Decomandat

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Crângași, pe strada Saidac, într-o locație apreciată pentru liniște, spații verzi și acces rapid către punctele de interes ale orașului. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc solid, construit în anul 1981, ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Crângași, Sector 6, Bucuresti

Apartament intre Timisoara si Giroc direct de la proprietar - utilitati, asfalt
9
34

Apartamente la cheie direct de la proprietar: 59mp DECOMANDAT PARTER, ETAJ 2 si MANSARDA NEPTUN SUN RESIDENCE Apartamentul este luminos si foarte bine compartimentat. Este o alegere excelenta pentru cei care cauta un camin confortabil sau o investitie pe termen lung. - 2 scari in zona rezidentiala ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

De vânzare garsonieră   Lujerului, la doar 3 minute de metrou!
5
2

De vânzare garsonieră Lujerului, la doar 3 minute de metrou!

De vânzare garsonieră Lujerului, la doar 3 minute de metrou! Ofer spre vanzare garsonieră modernă, situată într-o zonă ideală Lujerului, la numai 3 minute de mers pe jos până la metrou, 5 min tramvai 41 și stații de autobuz. Suprafață: 32 mp
 Locație: Situata intr-o zonă liniștită și civilizată ...

2375 EUR/m2 | 32 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea