Apartamente de vanzare

Promovat
Apartament 4 camere stațiunea Mamaia, zona Butoaie
10
3

Apartament 4 camere stațiunea Mamaia, zona Butoaie

Agenția Acord Imobiliar propune la vânzare un apartament situat în stațiunea Mamaia, zona Butoaie. Apartamentul este situat la etajul 1, poziționat Est-Vest. Apartamentul este compus din living si bucatărie open space, 3 dormitoare și 3 bai. Centrală termică pe gaz. Sistem de alarmă. Apartamentul ...

1762 EUR/m2 | 105 m2

Mamaia, Constanta

Promovat
Apartament 3 camere
8

Apartament 3 camere

Prime Imobiliare ADS vă oferă spre vânzare un apartament spațios, modern și inteligent compartimentat, situat într-o zonă strategică, ideal pentru o familie care își dorește confort, funcționalitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Apartamentul, inițial configurat cu 3 camere decomandate, ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 2 camere/ Semidecomandat/ Etajul 10/ Strada Libertății
10
2

Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat de 2 camere, situat pe strada Libertății. Locuința reprezintă pachetul complet pentru o familie care are nevoie de spațiu și confort. Detalii Apartament: Suprafață: Suprafața utilă este de 48 mp, iar suprafața totală ajunge la 55 mp cu balcon. Etaj: ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere, ultracentral-zona Parc Balcescu-Pret 124.900 euro
6

Un apartament cu suflet în inima Oradiei – 3.80 m înălțime, balcon la parc, renovat premium Dacă îți dorești ceva mai mult decât „un apartament”, acesta e genul de proprietate care nu apare des: în centrul istoric al Oradiei, într-o clădire din 1913, foarte sănătoasă, cu pereți groși (60 cm) și fără ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament in Hunedoara 6

Vând apartament in Hunedoara

Vând apartament in Hunedoara etaj 1 Str Bucegi totul renovat recent totul este nou in el se vinde mobilat centrală noua parcare pt mașină

1444 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

casa in Chisoda tip duplex
7
42

casa in Chisoda tip duplex

vând casa tip duplex in Chisoda la distanță de un colt de scoala, Gradiniță și statie autobuz, centru, Restaurant Cuina, Centrul de permanență (spital), pe strada Bucegi cu suprafața utila de 80 mp + - și terasa, portcar + curte. Detalii la tel :

1563 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall
7

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall

Persoana fizica vindem apartament cu 3 camere pe Calea Aradului langa Bioclinica. Apartamentul este in bloc de 4 etaje, cu acoperis si izolat termic. Este decomandat, igienizat acum 2 ani, are 2 bai, 3 clime, instalatia electrica refacuta, parchet triplu stratificat in living si pe hol. Boxa renovata ...

2091 EUR/m2 | 66 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil
4
6

Apartament 2 camere Alexandru se vinde urgent,negociabil

Apartament parter,ne decomandat,izolat exterior,geam la baie,încălzire prin centrala pe gaz,are și un balcon cu ușa la dormitor,un spațiu verde generos în fața apartamentului. Ideal pentru persoane în vârstă sau pentru închiriat. Disponibil imediat,nu se cere termen de hábitat ie. Necesita renovare

1460 EUR/m2 | 50 m2

Alexandru%2525252bcel%2525252bBun, Iasi, Iasi

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 Camere, 50mp, Etaj 3, GAZ, Olimpia Stadion, Comision 0%
11
1

Comision 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă rezidențială apreciată – Buziașului, Olimpia Stadion, chiar în spatele Stadionului Dan Păltinișanu. Apartamentul se află la etajul 3/4 și are o suprafață de 50 mp utili, fiind compartimentat ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

COMISION 0, PALATUL MIKSA STEINER, 3 Camere, 78 MP, Et 1, Piata Unirii
11
8

O POZIȚIE IRREPETABILĂ ÎN INIMA TIMIȘOAREI Vă prezentăm oportunitatea de a achiziționa o proprietate situată în „Punctul Zero” al orașului: Piața Unirii. Apartamentul face parte din iconicul Palat Miksa Steiner, o capodoperă a stilului Secession maghiar (anul 1909), decorată cu celebra ceramică smălțuită ...

2306 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, bucătărie,baie, 97.82 mp utili ,Cluj-Napoca
12
3

P.F.Vând Apartament mobilat cu două dormitoare, living, bucătărie, baie,cămară spațioasă,debara,97.82 mp. utili,orientare Sud-Vest,et.IVmansarda,, cu CF parcare cu abonament,zona str. Campului,complet mobilat,renovat recent,centrala gaz, mașină de spălat vase, mașină de spălat rufe,zona liniștită,aproape ...

2670 EUR/m2 | 97 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

918 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament 3 camere   București
5
3

Vand apartament 3 camere București

Apartament 3 camere 64mp etaj 1 4 zona 1 Decembrie 1918 Preț: 115.000 (ușor negociabil) Tel: Apartament de 3 camere semidecomandat, luminos și bine structurat, cu o suprafață totală de 64 mp. Compartimentare Living spațios 2 dormitoare Bucătărie cu cămară Baie 2 holuri Debara Balcon închis ...

343 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

 Apartament Decomandat cu 2 Camere în Bloc Nou
4
11

Apartament Decomandat cu 2 Camere în Bloc Nou

Agenția noastra oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, ideal pentru familiile care caută un spațiu armonios, liniște și acces la natură. Caracteristici Principale Tip Apartament: 2 (două) camere. Structură: Decomandat. Amplasare: Etajul 1. Bloc: Nou. ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

Busteni, Prahova

Promovat
Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!
9
2

Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!

De vanzare, apartament 1 camera, suprafata utila 26 mp. Apartamentul este situat la parterul unei case, cu doar 4 apartamente in curte, constructie din caramida cu acoperis de tigla, are toate utilitatile, gaz cu contorizare separata si o boxa cu acces din curte. Zona: Ciprian Porumbescu-Brancoveanu. ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral Magheru Pta Romana 2 camere 57 mp
10
3

Ultracentral Magheru Pta Romana 2 camere 57 mp

Apartament 2 camere, ultracentral – Bd. Magheru Nr 32-36, et. 3/8, lângă metrou Piața Romană. Mobilat și utilat, pregătit pentru Airbnb/Booking, fără investiții. Locație premium, randament ridicat, ideal investiție. 0763279350 Mirela pentru detalii si vizionari

2739 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apart.  cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus
20
1

Apart. cu CURTE ! Parcare + 2 BAI! In Prelungirea Ghencea! TVA inclus

Apartamente cu 3 camere cu CURTE ! Zona Prelungirea Ghencea str. Alunului ! Bloc 2025 ( direct Dezvoltator ) comision 0 ! Parter: ap. 1 Suprafață totală = 120 mp Suprafață utila = 65 mp CURTE = 55 mp PRET: 115.000 euro inclus TVA ap. 2 Suprafață totală = 155 mp Suprafață ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Bragadiru, Ilfov

Apart. Decomandate cu 2 cam. in Prelungirea Ghencea !
13

Apart. Decomandate cu 2 cam. in Prelungirea Ghencea !

Apartamente cu 2 camere in str. Alunului Prelungirea Ghencea ! Bloc 2026 ( avem recepția gata ) ! Bloc de 4 etaje ! Structura : Cărămidă + Cadre/ Grinzi de Beton ! Poliesteren de 15 cm !! Suprafață Utila de 46 mp + Balcon micuț ! Bucătărie separată închisă ! Compartimentare super reușită ! Încălzire ...

1576 EUR/m2 | 46 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață rar întâlnit ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii