Apartamente de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor
7
1

Mobilat Utilat Apartament Metrou Dristor

Apartament 2 camere, situat la etajul 5, cu suprafață totală de 51 mp, bine compartimentat și luminos. 5 minute de Parcul IOR 7 minute de ParkLake Shopping Center 10 minute de metrou Dristor Se vinde mobilat și utilat, exact ca în poze. Zonă cu numeroase facilități și acces rapid către transport și centre ...

1912 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Lidl, Benzinaria Mol

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, zona cu facilitati, magazine, scoli, metroul la cateva minute distanta. Cod P1941

2277 EUR/m2 | 83 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni
7

Dristor, Ramnicu Sarat, Moreni

Apartament cu 3 camere semidecomandat, bine compartimentat, 2 grupuri sanitare, parter din 4, bloc reabilitat, scara curata, renovat integral, instalatii schimbate, aer conditionat. Pretul este pentru apartamentul nemobilat. COD P1706

2348 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image
4
2

Titan, 1 Decembrie 1918, McDonald's, Mega Image

Apartament cu 2 camere, decomandat, 1 din 8, bloc reabilitat, zona in care regasiti scoli, centre comerciale, locuri de agrement, vegetatie, transport in comun. Apartamentul este curat, ingrijit, imbunatatiri, gresie, faianta, tamplarie PVC cu geam termopan, mobilat daca se doreste. COD P1978

1877 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
1
2

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere,1 din 4, fara imbunatatiri, bine compartimentat, bloc reabilitat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, spatii de depozitare, balcon inchis, zona cu vegetatie, scoli, magazine, piata, metrou. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD P1990

2125 EUR/m2 | 80 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image
2
1

Dristor, Ramnicu Sarat, Mega Image

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, 1 din 4, bloc reabilitat, in zona cu magazine, scoli, facilitati. Apartamentul are instalatia termica si caloriferele inlocuite si este decopertat in vederea renovarii. COD 1997

2208 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou
4
5

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, decomandat, bine compartimentat, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, geam la baie, balcon, curat, ingrijit, imbunatatiri, decent, in zona cu vegetatie, locuri de agrement, magazine, piata, scoli, metrou. COD P1972

2134 EUR/m2 | 82 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
5

Titan, Camil Ressu, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter din 4, bloc reabilitat, in zona cu facilitati, centre comerciale, scoli, metrou, parc, piata. Apartamentul are CENTRALA, este renovat, instalatii refacute, 2 grupuri sanitare, AC, mobilat si utilat. COD 2024

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou
6

Titan, Camil Ressu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 4 camere, semidecomandat, etaj 3 din 4, bloc reabilitat, in apropiere de metrou, scoli, centre comerciale, locuri de agrement, piata, parc. Apartamentul este luminos, curat, ingrijit, imbunatatiri, parchet din lemn, geam la baie, spatii de depozitare. COD P2019

2060 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - complex privat - curte 30 mp - 110.000 euro
12

Apartamentul are 2 camere, decomandat, cu suprafata utila de 52 mp + curte 30 mp, fiind situat intr-un bloc nou la limita dintre Timisoara si Giroc. Apartamentul dispune de termostat in fiecare camera, centrala proprie, incalzire in pardoseala TECE, aparataje electrice Gewiss, geamuri cu 5 camere profil ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat vând s-au schimb (De la Proprietar)
7
5

NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE NICI UN AGENT (Ă)SAU INTERMEDIAR(Ă) Vând sau schimb apartament 3 camere decomandat și complet renovat , instalație electrică schimbată pe cupru (2băi )situat în cartierul Ioșia pe strada Cazaban , cu dublă orientare ,la etajul 4 ...

1664 EUR/m2 | 70 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, str Stefan cel Mare, Constanta
10
7

Proprietar, vand apartament 3 camere, 75mp, decomandat, ultracentral, Constanta, etaj 2 din 4. Apartamentul are doua bai si doua balcoane. Suprafata utila fara balcoane: 67mp Suprafata totala cu balcoane: 75mp Apartamentul este situat pe strada Stefan cel mare (bloc M31), an constructie 1977, gaze la ...

1987 EUR/m2 | 75 m2

Central, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
6
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat, Alfa
8
4

Apartament 2 camere decomandat, Alfa

Ai în față un apartament de 73mp construiți și 64 mp utili, cu 2 camere decomandate, hol intrare mare, baie cu cada mare, nu din aia mică, bucătăria este spațioasă și balcon deschis. Nu are centrală termică, dar se poate instala, țeava de gaz fiind la ușa. Mobilat după cum se poate vedea în poze și ...

953 EUR/m2 | 64 m2

Arad, Arad

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix  Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal
10

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal

Studio NOU 2025 Ideal investiție Airbnb Băile Felix Vând studio modern, finalizat în 2025, situat în Băile Felix, la parter, într-un ansamblu nou, la câteva minute de aquapark. 35 mp utili peste media garsonierelor din zonă Încălzire în pardoseală costuri mici, confort ridicat Loc de ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

Salvează căutarea