Apartamente de vanzare

Promovat
APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 Camere - Rogerius - Semidecomandat - Et.4 - IMOBIHOR
7
2

2 Camere - Rogerius - Semidecomandat - Et.4 - IMOBIHOR

Apartament cu 2 camere situat în Oradea, cartierul Rogerius, pe strada Șelimbărului, într-un bloc de tip F, construit în regim P+4 etaje, poziționat la etajul 4, amplasat într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde între blocuri și aer curat. Imobilul are o suprafață construită de 56 mp și o suprafață ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Garsoniera de vanzare pretabila investitie sigura in Sibiu
5

Garsoniera de vanzare pretabila investitie sigura in Sibiu

Garsoniera de vanzare, decomandata, 28 mp, zona Broscarie, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere: • Pretabila investite; • Zone de interes in proximitate; • Sali de sport in imediata apropiere;  • Aproape de iesirea pe autostrada; TABOO Imobiliare propune o garsoniera ...

1750 EUR/m2 | 28 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari
10
21

Apartament 3 camere (modificat în 2 camere) Ferentari

Vând apartament 3 camere, modificat în 2 camere, în cartierul Ferentari, strada Fărcășanca Apartamentul nu are centrală termică Se vinde complet mobilat

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare - Strada Sovata
8
7

Garsoniera de vanzare - Strada Sovata

Garsoniera de inchiriat pe strada Sovata , etajul 2 . Mobilat , partial renovat , utilat complet cu electrocasnice noi . Garsoniera este dotata cu aer conditionat , frigider , masina de spalat . Pret negociabil .

2091 EUR/m2 | 22 m2

Decebal, Oradea, Bihor

Proprietar vând apartament în zona extra centrală a Dumbrăviței lângă Kaufland
10

Vând apartament situat între cele două noi centre comerciale din zona Kaufland, apartamentul este situat la magazinul Cramele Recaș, este compus din două dormitoare, balcon închis cu termopan, două băi, living și bucătărie, cumpărătorul va beneficia de parcare trecută în CF, cu barieră , lift, apartamentul ...

2386 EUR/m2 | 88 m2

Dumbravita, Timis

Brancoveanu, 2 CAMERE, bloc nou, decomandat si spatios, mutare rapida, COMISION 0
10

Un apartament superb, foarte spațios, mobilat și utilat modern, situat chiar pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, își caută noi proprietari! Decomandat, două camere, suprafața totală 64 mp, situat la etajul 1 din 5 într-un bloc solid și bine izolat, construit în 2016. Clădirea dispune de lift și spațiu ...

2336 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Vând apartament 2 camere
5
8

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere zona Baraolt,Ploiești. În acest moment apartamentul este semimobilat,sau la alegerea cumpărătorului se poate elibera spațiul. Este situat la etajul 4,nu sunt probleme cu plafonul. Renovat în 2025,situat pe o scară liniștită,într-o zonă cu acces facil la școli,magazine,piața

1119 EUR/m2 | 42 m2

Ploiesti, Prahova

Vand apartament 10

Vand apartament

Vand apartament (spatiu comercial) in zona turnuri.Apartamentul se afla la parter.Pret 40000 E negociabil.

1081 EUR/m2 | 37 m2

Bals, Olt

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 3 camere lux ,etaj: 2din4, decomandat,central
10
1

Apartament 3 camere lux ,etaj: 2din4, decomandat,central

- Vand apartament amenajat lux , intim ,spatios , cu o suprafata generoasa de 89m2 utili ,format din trei camere decomandate ,nemodificat structural ,cu o compartimentare excelenta prin asezarea circulara a camerelor in jurul holului ,etajul 2 din 4 ,cu vedere pe 3 laturi ale blocului. - Deasemenea ...

1784 EUR/m2 | 89 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Brasov zona garii - Lacramioarelor, living + 2 camere, 54mp,  etaj 5, scara interioara. 81.000 EUR
10

Brasov zona garii - Lacramioarelor, living + 2 camere, 54mp, etaj 5, scara interioara. 81.000 EUR

Brasov zona Garii, living + 2 camere. apartament de 54 mp situat la etajul 5 din 6, in zona garii , aleea Lacramioarelor,intr-o zona centrala si bine conectata. La primul nivel se afla zona de zi cu living si bucatarie open space, precum si o baie, in timp ce mansarda gazduieste doua camere. Este construit ...

1500 EUR/m2 | 54 m2

Brasov, Brasov

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul
9
1

Apartament 2 camere ultracentral,etaj: 3din4,zona Spicul

- Vand apartament 2 camere , ultracentral , etaj 3 din 4 ,zona rezidentiala zero , langa Hotelul Galati, actualul Mercure Centrum , apartament intim,spatios, inconjurat de verdeata si liniste, avand toate punctele de interes ale orasului, in proximitatea imediata : Primaria Galati, Banca Nationala,Biserica ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |
6

| Apartament cu 2 camere | Tiglina 1 | Parter |

Suprafata 43 mp Centrala termica Termopan Aer conditionat. Pret 55.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1279 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera zona nodr Nicolae Titulescu Bl 85 bis et 3 din 5 Bloc izolat complet utilata aer conditionat

2348 EUR/m2 | 25 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 3 camere
2

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul dispune de două băi, compartimentare practică și spații generoase, fiind potrivit atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Bucătăria este amplasată pe luminator, oferind ventilație naturală. ...

2254 EUR/m2 | 71 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119
19

Apartament cu 4 camere și terasă de 62 mp – Sisești 119

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios situat într-un imobil cu regim de înălțime P+5, finalizat în anul 2020. Localizată pe Șoseaua Gheorghe Ionescu Sisești, aceasta este o locuință gândită pentru o familie care are nevoie de spațiu, liniște și de o zonă exterioară generoasă. Interiorul: Lumină ...

4353 EUR/m2 | 83 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

2 camere decomandate in Sinaia la schimb cu garsoniera in Sinaia, Busteni cu diferenta bani
9
14

Schimb apartament 2 camere decomandate, (mobilat modern), cu utilitati, toate noi, centrala proprie, (zona semicentrala), in bloc de 4 etaje, la etajul 4, (costuri minime la utilitati). Acte complete. (Exista pod mansarda deasupra)..Maxima seriozitate. (pretabil ca locuinta de vacanta sau ca investitie ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Sinaia, Prahova

PROPRIETAR  Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera
6
5

PROPRIETAR Ferentari Vadul Nou Ale.Livezilor Libera

PROPRIETAR vând Apartament cu 2 Camere Semidecomandat cu Sup.37 mp, (cum apare și in Schiță), LIBERA, Etaj 4 din 4, Anul 1975, poziționată pe MIJLOC, NEAMENAJATA (necesita Renovare parțială, deoarece am făcut câteva investiții în ea și anume am schimbat instalația Sanitara la Baie, Sifonul de Pardoseala ...

946 EUR/m2 | 37 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament zona vest Marasesti
10
7

Apartament zona vest Marasesti

Apartament 2 camere, zona strazii Marasesti, suprafata utila totala 58 mp, confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, utilat si mobilat, aer conditionat si centrala proprie, balcon cu deschidere la toate camerele. Zona este in apropriere de supermarketuri, mall, benzinarie, banca, farmacie, spital, gara de ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

SCHIMB apartament 2 camere cu GARSONIERA
3
7

SCHIMB apartament 2 camere cu GARSONIERA

Descriere Schimb apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, sos. Pantelimon 291A, bloc reabilitat termic, etaj 2, cu garsoniera confort 1 numai in sectorul 2. Solicit diferenta intre 5.000-9.000 euro in functie de garsoniera. Anuntul este numai pentru SCHIMB cu garsoniera confort 1 numai in sectorul ...

184 EUR/m2 | 49 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare  zona Tomis Nord
1
3

Apartament 2 camere de vanzare zona Tomis Nord

Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare ,in localitatea Constanta, zona Tomis Nord ,un apartament cu 2 camere semidecomandat , cu suprafata utila de 32 mp,situat la parter. Imobilul este mobilat si utilat complet. Pretul vanzarii este de 66.000 euro. Pentru mai multe detalii despre ...

2063 EUR/m2 | 32 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
22

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea