Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dorobantilor. Cu centrala proprie. Mobilat si utilat.
5
1

Zona Dorobantilor. Cu centrala proprie. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Dorobantilor aproape de Hotel Strelitia. Apartamentul se afla la etajul 4 din 5 cu ACOPERIS, bloc izolat exterior; Model semidecomandat, 2 balcoane; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, centrala proprie, renovat, Freidorf.
10

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, apartament 2 camere decomandat, situat in zona Freidorf. In apropriere se afla un lac amenajat cu banci si spatii verzi pentru relaxare. Acest apartament cu o suprafata de 66 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
1

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.2 cam, 55 mp, 1 min centru, Bumbesti jiu
10

Ap.2 cam, 55 mp, 1 min centru, Bumbesti jiu

Ofer spre vânzare apartament cu o priveliște superbă (stradal), recent renovat, multiple îmbunătățiri, cu 2 camere, debara, balcon inchis, la 1 min. de centrul orașului.Apartamentul are o suprafață de 55 mp și este situat la etajul 2 din 3. Blocul este din cărămidă, apartamentul dispune de centrala termica ...

982 EUR/m2 | 55 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Militari Resident apartament 2 camere.Proprietar.
7
3

Militari Resident apartament 2 camere.Proprietar.

Proprietar vând Apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 4,Lift intr-un bloc nou, construit in anul 2016. pe strada Orhideelor i. Suprafata utila: 36mp. Configuratie practica: living + bucatarie 1 dormitor, baie si 1 balcon deschis. Incalzire prin centrala proprie. Apartamentul se vinde ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
LOC. RACACIUNI,  APARTAMENT 3 CAMERE
20
2

LOC. RACACIUNI, APARTAMENT 3 CAMERE

Va propunem spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, situat în Comuna Răcăciuni, județul Bacău, pe strada Blocurilor nr. 5, bloc 5, scara A, etaj 2. (din 3) Proprietatea este intabulată în anul 2025 și se evidențiază printr-un nivel ridicat de confort și eficiență energetică, fiind ...

619 EUR/m2 | 65 m2

Racaciuni, Bacau

Promovat
Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator
4
1

Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator

Un nou proiect , situat într-o zonă centrala a orasului, cu vedere spre Dealul Capela și râul Olanesti, pe strada Morilor. Acesta se remarcă prin arhitectura sa deosebită și oferă o varietate de opțiuni de locuire, de la garsoniere, apartamente până la penthouse-uri. Această zonă oferă multe oportunitati, ...

1713 EUR/m2 | 87 m2

morilor, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 3 camere dec,Micro 21,et 3,2 bai,2 balcoane
20
1

Apartament 3 camere dec,Micro 21,et 3,2 bai,2 balcoane

Agenția Imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Micro 21, la etajul 3 din 4. Detalii apartament: 3 camere bine compartimentate 2 băi 2 balcoane Centrală termică proprie Aer condiționat Orientare sudică – foarte luminos Se vinde complet ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

Micro 21, Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 2,cu vedere la Dunare
8
1

Apartament 2 camere Mazepa 2,cu vedere la Dunare

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 55 mp, situat într-o zonă foarte apreciată – lângă Parcul Viva, Mazepa II, cu vedere directă la Dunăre. Imobilul este amplasat la etajul 4/4 al unui bloc construit în 1988–1989, blocul beneficiind de pod cu spațiu ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, 2 băi, ct+ac noi, 7 din 8, bl 1986 anv 2024, Mc Parc Plumbuita, modernizari, p
10
4

Proprietar, te invit să descoperi un apartament luminos cu 3 cam, bucătărie mare și două băi spațioase (una cu geam și cadă de baie, cealaltă cu cabină de duș), cu aparate noi de aer condiționat, centrală termică și calorifere noi de la Romstal ce asigură confort termic 24 din 24 ore. Apartamentul e ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
16

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Apartament 2 camere, Dezrobirii, Metrou Gorjului
10
3

Apartament 2 camere, Dezrobirii, Metrou Gorjului

Vand apartament 2 camere, Dezrobirii, langa metrou Gorjului. Et.8 din 9 Are imbunatatiri, parchet bambus triplu stratificat, calorif re noi, gata pentru mutare. Se vinde mobilat in mare parte.

2091 EUR/m2 | 55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea