Apartamente de vanzare Bihor

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bihor Persoane Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere decomandat vând s-au schimb (De la Proprietar)
7
5

NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE NICI UN AGENT (Ă)SAU INTERMEDIAR(Ă) Vând sau schimb apartament 3 camere decomandat și complet renovat , instalație electrică schimbată pe cupru (2băi )situat în cartierul Ioșia pe strada Cazaban , cu dublă orientare ,la etajul 4 ...

1664 EUR/m2 | 70 m2

Iosia, Oradea, Bihor

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix  Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal
10

PROPRIETAR INVESTIȚIE Felix Studio 35 mp parter randament excelent Airbnb Încălzire în pardoseal

Studio NOU 2025 Ideal investiție Airbnb Băile Felix Vând studio modern, finalizat în 2025, situat în Băile Felix, la parter, într-un ansamblu nou, la câteva minute de aquapark. 35 mp utili peste media garsonierelor din zonă Încălzire în pardoseală costuri mici, confort ridicat Loc de ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Baile Felix, Bihor

Apartament 2 camere etaj 2 din 4, Calea Aradului
10
1

Apartament 2 camere etaj 2 din 4, Calea Aradului

PERSOANA FIZICA vand apartament doua camere etaj 2 din 4, dubla orientare, pe calea aradului colt cu ibssen, ORADEA, mobilat dotat, necesita renovare pentru pretentiosi, in rest se poate locui si asa, geamuri termopane, balcoanele inchise cu termopane, usa intrare stejar tapitat pret vanzare 99000 euro ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Vând apart.  1 camera, Rogerius
5
2

Vând apart. 1 camera, Rogerius

Vând apartament 1 cameră ( nu garsonieră ) tip AN , Rogerius, supraf. utilă = 31 m + 5,30 m balconul închis, in apropiere de Parcul Olosig, str Lacul Roșu, orientare S-E. Apartamentul este total decomandat, situat într-un bloc cu doar 4 apartamente pe palier. Este situat la etajul 4 cu acoperiș de ...

1932 EUR/m2 | 31 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea
6
5

Apartament de 3 camere de vanzare, Rogerius, Oradea

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere intr-o zona bine conectata, str Podului , Cartier Rogerius Detalii proprietate : - etaj 2 7 -suprafata 73 mp -lift nou -boxa la subsol Compartimentare : -camera de zi spatioasa cu balcon mare, inchis ; -doua dormitoare, dintre care unul cu balcon tip logie, inchis ...

1356 EUR/m2 | 73 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

CONFORT 1 DiN CARAMIDA.Cantemir Oradea.Apart.2 camere parter înalt,52 mp utili zona 0.
10

Vand ap 2 camere , 52 mp utili si 68 construiți.Zona centrala,CONFORT1,DIN CARAMIDA,Cantemir.Aer CONDITIONAT ,52 mp utili,parter înalt,CONFORT 1 ,DIN CARAMIDA ,aproape de Centru Istoric la 5 min..Apartament luminos,are bucataria mare 3,30m pe 3,30 m.cat o camera,practic este cu 3 camere.HOL MARE 5 m ...

2575 EUR/m2 | 52 m2

Cantemir, Oradea, Bihor

Apartament 3cam confort 1 situat la etajul 2 din 4,cu 62 mp utili,zona Rogerius, str.Galileo Galilei
10
17

Apartament 3 cam confort 1 situat la etajul 2 din 4, cu o suprafață utilă de 62 mp, zona Rogerius str. Galileo Galilei, imediat ocupabil.

1435 EUR/m2 | 62 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere tip PB, (imediat ocupabil)
10
2

Apartament 3 camere tip PB, (imediat ocupabil)

Persoana fizica vand: Apartament spatios cu 3 camere, situat intr-o zona linistita din Oradea, pe str. Forajului Locuinta este ideala pentru o familie care cauta confort si accesibilitate. Detalii principale: - Configuratie: Decomandat (asigura intimitate totala fiecarei camere), - Compartimentare: ...

1551 EUR/m2 | 69 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Apartament 3 camere, Q et. 3 din 4 în Nufărul, pe Aleea Onisifor Ghibu
8
18

Apartament cu 3 camere pe aleea Onisifor Ghibu, etaj 3 din 4. Situat vizavi de grădiniță, în imediata apropiere a parcului și a liceului Onisifor Ghibu. Este conectat la rețeaua de apă geotermala și dotat cu contoare wireless. Zona plină de verdeață, apartament luminos si aerisit. Balconul este închis ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Vand apartament 2 camere
8
3

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere situat pe, Calea Aradului vizavi de Casa Piratilor etaj 4 din 7 cu lift nou. Compus din doua camere, 1 bucatarie + debara, garderoba, baie, balcon deschis, necesita renovare!! Suprafata construita cca, 67m2 Pozitionat foarte bine aproape de mijloacele de transport in comun, la ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Oradea, Bihor

Central | Decomandat, renovat complet, mobilat și utilat | 0% comision
8
1

Apartament decomandat de 50 mp utili, în inima Oradiei, vis-a-vis de Prima Sucevei, pe strada Evreilor Deportati 5A (fosta Sucevei). Complet renovat, mobilat și utilat. Te muți doar cu bagajele. Sunt proprietar, se vinde fără comision pentru cumpărător. Ce îl face special: La renovare, bucătăria, holul ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Oradea, Bihor

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius
10
3

Apartament 2 Camere tip Pb mare Rogerius

Vând urgent apartament tip PB mare , la etajul 2 , situat într-o zonă liniștită și "aerisită" a orașului, cu acces imediat din Bulevardul Ștefan cel Mare cu geamul spre curtea interioară a blocului. Apartentul a fost complet renovat anul acesta.Bucătarie cu living open-space 20 mp( plus balconul zona ...

1981 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Proprietar Studio Modern în Beverly Hills, Sânmartin, Băile Felix cu încălzire în pardoseală
6
1

Oportunitate de Investiție! Direct de la proprietar Studio Modern cu Încălzire în Pardoseală - Băile Felix Vă propunem spre vânzare un studio spațios și excelent compartimentat, situat la parterul unui imobil din renumita stațiune Băile Felix. Cu o suprafață utilă de 34.78 m și dotată cu încălzire ...

1869 EUR/m2 | 35 m2

Sanmartin, Bihor

Ap de vânzare
10
2

Ap de vânzare

vând apartament cu trei camere decomandate zona Rogerius Oradea Bihor Str Transilvaniei,bl.J1, scara B,et 3,semi mobilat, imediat ocupabil.Geamurile sânt orientate spre curtea interioară.La 2 minute de bl sânt grădinița, liceul, magazin Profi, stație taxi, stație de tramvai, piață agroalimentară, banca ...

1543 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Apartament cu 3 camere, tip PB decomandat, Etaj 3 zona Rogerius (Lacul Rosu)
9
4

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 107.000 euro negociabil

1162 EUR/m2 | 86 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vând apartament 2 camere
10
2

Vând apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament in bloc de cărămidă cu 4 etaje într-o zonă foarte liniștită din cartierul Nufărul. Apartamentul este situat la parter și este compus din antreu, baie, debara, dormitor, living cu bucătărie open space și o încăpere mică ( fosta bucătărie). Locuința are o suprafață construită ...

1972 EUR/m2 | 36 m2

Oradea, Bihor

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS  ROGERIUS
10
32

Vand apartament 3 cam cf1 NUFARUL LOTUS ROGERIUS

Vand apartament 3 camere decomandat mobilat si utilat complet format din 2 dormitoare plus living 2 bai cu bucatarie separat ,balcon Str Decebal colt cu Dacia STEFAN CEL MARE ROGERIUS .Acte in regula accept credit

1364 EUR/m2 | 77 m2

Oradea, Bihor

Apartament 2 camere decomandat   Oradea, Str. Moldovei 16 (colț cu Lacul Roșu)
9
5

Apartament 2 camere decomandat Oradea, Str. Moldovei 16 (colț cu Lacul Roșu)

Apartament 2 camere decomandat Oradea, Str. Moldovei 16 (colț cu Lacul Roșu) De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 într-un bloc tip PB, pe Strada Moldovei nr. 16 o zonă liniștită și bine conectată. Suprafață utilă: 47.64 Priveliște frumoasă asupra dealurilor orașului, ...

1745 EUR/m2 | 47 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

9
2

Apartament cu 3 camere, tip PB, situat pe strada Locomotivei la etajul 3. Blocul a fost reabilitat termic in 2024. Este compus din 3 camere, 2 bai, 1 bucatarie si 2 holuri. Se vinde mobilat, fara electrocasnice. Preț 99.900 euro negociabil Telefon:

1388 EUR/m2 | 72 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

apartament 2 camere decomadat
10
6

apartament 2 camere decomadat

Proprietar vand apartament 2 camere decomadat. Suprafata construita 69.93 m . Compusa dintr-un hol mare, 2 camere decomadate, baie, bucatarie cu camara , debara pe hol, balcon mare + pivnita aproximativ 3 *3 m. Situat in cartierul Rogerius pe bulevardul Dacia langa magazinul Profi NonStop. Apartamentul ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea