Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere in Botosani
9
1

Vand apartament 2 camere in Botosani

Vand apartament 2 camere, decomandat, intabulat, liber de sarcini,str. Grivita ,zona 0, vis-a-vis de Mall, etj. 4, orientare sudica, sarpanta tigla , structura beton, izolat exterior poliester 10 cm,izolat interior cu vata minerala si rigips,geamuri termopan, usi interioare de lemn, parchet +gresie +faianta,centrala ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

Botosani, Botosani

apartment 2 camere ,parter ,strada Frunzeti

apartment 2 camere ,parter ,strada Frunzeti

Vând apartament cu doua camere,parter , decomandat fără îmbunătățiri,racordat la Modern Calor. Este situat in zona liceului Sportiv, Laurian,Economic ,5 minute până la piața mare. Apartamentul este liber, intabulat , fără datorii .

1116 EUR/m2 | 43 m2

Botosani, Botosani

Vând apartament cu două camere
10
5

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu două camere situat la etajul 4, în parcul Tineretului cu lift Nou modern pus recent, un bloc renovat modern cu camere video, apartamentul este complet renovat cu toate utilitățile necesare făcut de la zero, geamuri termopan noi puse, inclusiv șape, parchet nou, gresie, faianță și mobilă ...

106 EUR/m2 | 47 m2

Botosani, Botosani

Vand sau   schimb  cu teren , apartament 3 camere decomandat  la rosu 9

Vand sau schimb cu teren , apartament 3 camere decomandat la rosu

Apartamentul are 3 camere decomandat, se afla intr un bloc izolat termic , etaj4 4, cu izolatie acoperis, cu vedere atat spre CEC, cat si spre unitattea de pompieri.Starea apartamentului este la rosu - peretii sunt decopertati, usile scoase, in vederea renovarii, molozul carat, ideal pentru a va amenaja ...

223 EUR/m2 | 47 m2

Stefanesti, Botosani

apartament 2 camere bloc nou, zona Sfantul Ilie
1
1

apartament 2 camere bloc nou, zona Sfantul Ilie

Apartament de vânzare bloc nou!!! Apartament compus din 2 camere, baie, bucatarie, balcon, etaj 2-3, suprafata 55 mp, dotat cu lift. zona Bisericii Sfantul Ilie. Ginisaje premium: centrala termica pe gaz, tamplarie PVC 4 anotimpuri, gresie si faianta, parchet laminat. Loc de parcare proprietate ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Botosani, Botosani

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro
1

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza - 54000 Euro

Vand apartament in Dorohoi,str. AL.I.Cuza , zona Scoala Spiru Haret, 2 camere, etaj 4, semidecomandat, 48 mp + 3 mp balcon, izolat exterior, geamuri mari, luminoase, termopane Gealan, gresie, faianta, parchet laminat, centrala proprie Vaillant, bloc caramida din 1967, sarpanta, var lavabil,insorit, orientare ...

1059 EUR/m2 | 51 m2

Dorohoi, Botosani

 Garsonieră la parter disponibilă din 1 Iunie

Garsonieră la parter disponibilă din 1 Iunie

Se oferă începând cu data de 1 Iunie spre a locui ( închiriere ) garsonieră ( Nu cameră de cămin ) la parter, cu vederea la strada principală, bloc curat, liniștit, în zona poligonului - acr Botoșani. Este mobilată, are utilități ( hotă bucătărie, cadă, duș, boiler, fripteoză, cuptor cu microunde, aragaz ...

44 EUR/m2 | 22 m2

Botosani, Botosani

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)
5
5

Garsonieră de vânzare - cartierul Plevna (Dorohoi-Botoșani)

Imobilul este situat în cartierul Plevna (în spatele școlii nr. 8) Strada Aleea Criva Nr. 14 Bloc I4 Etaj 1 Nr. 9 Compartimentare: semidecomandat Suprafață utilă: 24 m2 An construcție bloc: 1977-1990 Avantaje imobil: locație bună, aproape de școli, grădinițe, farmacii, piață agroalimentară ...

1250 EUR/m2 | 24 m2

Dorohoi, Botosani

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală
5
6

Vând apartament cu 2 camere, zonă centrală

Vând apartament în zonă centrală, decomandat cu 2 camere, etj 4. Situat pe strada C. D. Gherea nr.6, vis-a-vis de Lidl. Preț: 42.000 euro, ușor negociabil Contact:

840 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere decomandat   modern Zona Nicolae Iorga (Bucovina)
10

Apartament 2 camere decomandat modern Zona Nicolae Iorga (Bucovina)

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu structură solidă, pe strada Nicolae Iorga, Bucovina. Se acceptă și credit ipotecar! Preț: 82.999 ușor negociabil Apartamentul este renovat modern, cu finisaje de calitate și un design plăcut, evidențiat ...

1729 EUR/m2 | 48 m2

Botosani, Botosani

Teren intravilan Cismea 19

Teren intravilan Cismea

De vanzare teren intravilan zona Cismea. Suprafata de 820 mp Se accepta si plata prin credit bancar. Pret 40 euro mp

32800 EUR/m2 | 1 m2

Botosani, Botosani

Vând apartament cu două camere
7
1

Vând apartament cu două camere

Vând apartament cu două camere decomandat, mobilat și utilat complet situat într-o zonă de confort în apropiere de școala (sc 6), liceu ( lic economic), grădiniță, cabinet medic de familie, stomatologie, biserică, farmacie, magazin (Profi, Ovisim,Stejarul), mijloace de transport (capăt linie 1). Apartamentul ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Botosani, Botosani

Apartament decomandat cu 3 camere, 2 bai ZONA CENTRALA
10
3

Apartament decomandat cu 3 camere, 2 bai ZONA CENTRALA

Apartament decomandat cu 3 camere, 2 bai si 1 balcon. Este situat in zona ULTRA CENTRALA_str Stefan cel Mare, Dorohoi, in zona magazinului Pro CASA. Dotari: CT, gresie, faianta, parchet termopane, usa metalica, blocul este izolat termic și izolat acoperișul hidroizolat cu membrană, nu sunt probleme de ...

859 EUR/m2 | 64 m2

Central, Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere semidecomandat, de vanzare in Dorohoi,str aleea cristalului la et 4
10
1

Apartament 2 camere,semidecomandat,49 mp+balcon 2 mp,complet utilat si mobilat la et 4 cu planseul recent izolat

939 EUR/m2 | 49 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament trei camere oras Darabani 1

Apartament trei camere oras Darabani

Vand apartament trei camere decomandat, etaj 2, balcon inchis, centrala termica si bine intretinut! Apartamentul este situat in orasul Darabani!

Darabani, Botosani

Direct de la proprietar
8
2

Direct de la proprietar

Vând apartament 2 camere decomandate in zona ultracentrala, B-dul Mihai Eminescu vis-a-vis de parc, bloc renovat recent.Apartamentul dispune de CT, ușa metalică, termopane noi, izolație exterioara de 15, balcon închis, interfon., loc de depozitare generos in interior și exteriorul acestuia, pe casa ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Botosani, Botosani

Apartament 2 camere decomandat etaj 1
5
3

Apartament 2 camere decomandat etaj 1

Vând apartament 2 camere situat in zona Școlii nr. 7 , etajul 1 , compartimentare decomandat , cu o suprafata de 40 mp , balcon Actele la zi ,intabulat , liber de sarcini ! Centrala termica gaz, izolat exterior Renovat si utilat complet ! Se poate vinde si mobilat. Loc parcare concesionat ! 65000 euro ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Botosani, Botosani

Apartament 2 cam. Dorohoi
5
2

Apartament 2 cam. Dorohoi

Apartament 2 camere situat pe Aleea Duzilor, cu o suprafata de 56 mp , etaj 3 , model semidecomandat . Imobilul dispine de centrala termica , geamuri termopan , balcon inchis in termopan . Pret 44.000 euro usor negociabil

786 EUR/m2 | 56 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 3 cam DOROHOI
9
2

Apartament 3 cam DOROHOI

De vanzare - Apartament 3 camere situat in zona Olinescu , cu o suprafata de 46 mp , model circular , etaj 2 . Imobilul dispune de centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet , boxa , loc de parcare concesionat . Pret 56.000 euro negociabil

1120 EUR/m2 | 50 m2

Dorohoi, Botosani

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi
8
2

Apartament 2 camere et.4 Dorohoi

Agentia imobiliara MyaCasa va ofera spre vanzare - Apartament 2 camere situat Dorohoi Colegiul Grigore Ghica , cu o suprafata de 53 mp , etaj 4 , model semidecomandat . Imobilul dispune de Aer Conditionat , centrala termica , geamuri termopan , gresie , faianta , parchet . Se vinde complet mobilat ...

802 EUR/m2 | 53 m2

Dorohoi, Botosani

Salvează căutarea