Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
4

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Propritar,vand garsoniera in Braila,et.1,zona barira pret 41000
5
5

Vand garsoniera in Braila zona bariera et.1,pret 41000 ,recent renovata,bucatarie mobilata.

1577 EUR/m2 | 26 m2

Bariera , Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare
15
2

De vânzare

Vând apartament 4 camere Locație : Plantelor bloc 5 etaj 1 Compartimentare : 2 balcoane 1 sufragerie 3 dormitoare 1 bucătărie 1 baie Dotări : ușă metalică termopan centrala termica Apartamentul este foarte spațios cu vedere pe ambele părți ale blocului , cartier liniștit , poziție bună . Prețul este ...

1096 EUR/m2 | 73 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
2

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Apartament cu doua camere semidecomandat etaj 8 Viziru 3
5
5

Apartament cu doua camere semidecomandat etaj 8 Viziru 3

vînd apartament cu doua camere semidecomandat etaj 8, Viziru 3, cu lift nou, dotat cu centrală termică proprie, parchet laminat, gresie, faianță, uși interioare termopan, geamuri termopan, balcon închis în termopan, geam la baie, placat exterior, s-au schimb cu apartament cu trei camere la parter,etajul ...

1053 EUR/m2 | 38 m2

Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Ap 3 cam,72 mp
7
20

Ap 3 cam,72 mp

Vând ap 3 cam Vidin,72 mp, et 3,cf 1 dec,2 balcoane,2bai,,izolat,Ct,,Ac,mobilat,utilat,poziție f buna,langa Lidl,Profi,scoli,piata,mijloace de transport.60000E.tel

833 EUR/m2 | 72 m2

Braila, Braila

Apartament piața Concordiei
9
2

Apartament piața Concordiei

Vind apartament 2 camere,etaj 4,complet mobilat,centrala termica,aer condiționat (2),termopane,balcon 5m,închis cu termopan.

1160 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
4

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Apartament 3 cam cf I dec zona Progresu B-uri suprafata 53 mp, et. 4 cu Pod, LIBER Imobilul este bine intretinut, Termopan, Centrala termica, gresie si faianta. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in poze. Zona este linistita, acces la mijloace de transport, ...

925 EUR/m2 | 53 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1150 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2 camere Viziru 1
5
1

Apartament 2 camere Viziru 1

Persoana fizica, vand apartament 2 camere, complet neamenajat, etaj 4, cu balcon si camara, in cartier Viziru 1, Braila.

875 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Vand apartament duplex Braila
1

Vand apartament duplex Braila

De vanzare: BRAILA, Apartament Duplex, zona Piata Concordiei, 3 camere, 112mp, etaj 7-8, primul proprietar. Suprafata ideal compartimenta pentru confort si functionalitate intr-un bloc solid construit dupa anul 1980. Compartimentare: decomandat, 3 camere ( 2 dormitoare si 1 living), 2 bai, 1 balcon ...

Ultracentral, Braila, Braila

Apartament 2 camere Marna
4
3

Apartament 2 camere Marna

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, zona Garii-Marna, etaj 4 4 cu hidroizolatie in stare buna, aerisire cu geam la baie, dotat doar cu centrala termica. Necesita renovare. Pret negociabil.34000 euro

791 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

Vanzare gasoniera
9
7

Vanzare gasoniera

Vand garsonieră în Zona Apollo. Etaj: 1 Suprafață utilă: 20.25mp. Încălzire: convector pe gaz, boiler. Stare: Bună, disponibilă imediat Preț: Negociabil Pentru detalii și vizionări, vă rugăm să mă contactați telefonic

1400 EUR/m2 | 20 m2

Apollo, Braila, Braila

Apartament 2 camere Buzaului
7
7

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

Vand Apartament 3 camere, Braila 22

Vand Apartament 3 camere, Braila

Apartament 3 camere(+bucatarie, hol, debara si balcon), semidecomandat, izolat exterior , cu centrala termica, este situat in zona Marna (Aleea Mestecanisului), zona linistita, etaj 2 , Braila

884 EUR/m2 | 56 m2

Marna, Braila, Braila

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

Vând apartament 2 camere în Brăila 1

Vând apartament 2 camere în Brăila

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 4, cartier Vidin. Apartamentul are centrală proprie, balcon mare care cuprinde bucătăria și sufrageria. dormitorul este izolat exterior.Pret 35500 euro.

710 EUR/m2 | 50 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.
5
2

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.Pret :39900e

782 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=68.000 ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Salvează căutarea