Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
4

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Obor, mobilat complet
8
2

Apartament 2 camere Obor, mobilat complet

genția imobiliară Expert va propune spre vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat in cartier Obor LA CHEIE Pentru cine dorește sa se mute imediat, zona liniștită Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet asa cum apare în poze centrala termica , termopan, aer condiționat, usi interior ...

1343 EUR/m2 | 49 m2

Obor, Braila, Braila

Proprietar, vand apartament
10
2

Proprietar, vand apartament

Proprietar, vand apartament situat in zona linistita (in apropierea str Rosiorilor cu str Albinei, aproape de Piata Mare, scoli, mijloace de transport), spatios, 2 locuri uscare rufe in aer liber, suprafata utila 36,43 mp + balcon, finisaje interioare renovate si bine intretinute, loc depozitare boxa ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Vanz. Apart. 2 cam. cf.1 dec. et. 3 din 4, mobilat si utilat nou la cheie aproape de Hotel Triumf
20
4

- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat, etajul 3 din 4, tot blocul renovat si complet nou,in zona aproape de Cal. Calarasilor str. Caraiman, mobilat si utilat nou, suprafata este de 62.mp. cu balcon, suprfata utiia este de 57,mp., centrala termica,, tamplarie pvc cu geam termopan la ferestre, ...

1263 EUR/m2 | 57 m2

Viziru%2b2, Braila, Braila

Braila, Vanzare apartament 3 camere
2
21

Braila, Vanzare apartament 3 camere

Braila, cart. Hipodrom, apartament 3 camere, bloc din familia Gx (cf. releveu), suprafata impozabila 63,6 mp (din care 4 mp balcon), certificat energetic B (cf. foto: orientare Est, caramida, anvelopat, termopan, CT+ACM, balcon inchis cornier metalic), etaj 3 din 4, la 3-5 minute fata de Scoala 3, ...

992 EUR/m2 | 63 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 camere, mobilat complet, liber imediat Negociabil
9
6

Vând apartament 2 camere ( + balcon ) in suprafață de 54 mp, et 3 din 4, mobilat complet, liber pe loc la momentul vânzării. Dotări : centrala termica, aer condiționat, 2 televizoare, parchet, mașina spălat, mobilier, uși din lemn, geamuri termopan, totul conform pozelor. Blocul are hidroizolație completa ...

1185 EUR/m2 | 54 m2

Dorobanților, Braila, Braila

Ocazie Apartament 4 camere
10
9

Ocazie Apartament 4 camere

Schimb cu casa+ diferența din partea mea sau vând apartament 4 camere modificat în 3 camere+bucătărie mare+debara mare,etaj 3 din 4,complet renovat de la pereți ,instalație electrică+sanitara,totul nou, încadrat complet,izolat complet interior+exterior, rulouri aluminiu tot apartamentul,2 balcoane ,suprafață ...

887 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Ap.4 camere Ultracentral
4
2

Ap.4 camere Ultracentral

Apartament 4 camere transformat in 3 camere (modificare facuta in cadastru), Apartament 4 camere transformat in 3 camere (modificare facuta in cadastru), zona centru-Teatru, et.2 2 cu pod din constructia blocului, an construire 1992, doar 4 apartamente pe scara, Su-95mp, St- 105mp, 4 balcoane inchise ...

926 EUR/m2 | 95 m2

Braila, Braila

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3
8

Ap.2 camere cf.2 Viziru 3

Intermediem apart. 2 camere cf.2, et.2 din 10, St-38mp, liber, renovat recent, absolut toate imbunatstirile, balcon, zona linistita cu vegetatie si parcari, mobilat si utilat, superb! Alte beneficii: loc de parcare, boxa la subsol, lift nou cu cartela. Pretabil investitie pt inchiriere sau pentru locuinta ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo
9
2

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo

apartament 2cam cf2,et3 din4,zona apolo(piața rușilor)renovat recent, dispune de centrala termica ariston, termopan interior, exterior, rulouri exterioare aluminiu, etc.Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet, zonă liniștită, preț 35500 e negociabil.

1014 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere - Independentei - vanzare
10

Apartament 2 camere - Independentei - vanzare

Excelenta prin experienta! Apartament 2 camere - ultracentral. Compartimentarea interioara este de tip decomandat. Apartamentul este la etajul 4. Imobilul in care este amplasat apartamentul are 7 etaje si are 2 lifturi. Apartamentul are un living spatios, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 baie, 2 balcoane, ...

Independentei, Braila, Braila

De vânzare 6

De vânzare

Apartament 3 camere, etajul 3 . Apartamentul are termopan la ambele dormitoare și la balcon (10 m) , centrală termică. Blocul este izolat termic cu izolație de polistiren. În interior este curat și nu este umed, nu se mai locuiește în el de 20 de ani doar la 2 sau 3 ani când venim în vacanță.

970 EUR/m2 | 66 m2

Braila, Braila

Vînd apartament
5

Vînd apartament

Vînd apartament 2 camere confort 2 situat în cartier Viziru 1 etajul 4 centrală termopane balcon 2, 30m aer condiționat se vinde mobilat

925 EUR/m2 | 40 m2

Viziru 1, Braila, Braila

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6   Liceul Murgoci, vedere la Dunare
7
3

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6 Liceul Murgoci, vedere la Dunare

Proprietar persoana fizica Lift, Centrala termica, usa metalica, termopan inclusiv balcoane, aer conditionat, izolatie exterioara interioara polistiren Complet mobilat Doua bai, doua balcoane Pret : 114 000 eur negociabil Suprafata utila : 77.87 m2 Anul constructiei : 1981

1481 EUR/m2 | 77 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Apartament 2 camere cf1, decomandat, balcon 7m, Radu Negru
7
9

Apartament 2 camere cf1, decomandat, balcon 7m, Radu Negru

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere zona Radu Negru, 56,6 mp, decomandat, confort 1, etaj 4, fara probleme cu izolatia, dotat cu centrala termica, balcon inchis, geam la baie, aer conditionat, parchet, flise, gresie. Necesita imbunatatiri. Acte la zi. Situat chiar langa scoala nr. 31 si piata ...

702 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Vând garsonieră confort I utilată și mobilată zonă I, etaj 2 din 4, strada Hipodrom.
8
12

Vând garsonieră confort I, etajul 2 din 4, zonă liniștită,utilată și mobilată, centrală termică nouă, ușă metalică balcon închis cu termopan, geamuri termopan, mașină de spălat, parchet etc. Garsoniera se află pe strada Hipodrom, vis a vis de magazinul Profi de pe Dorobanți în apropiere de Catedrală. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Braila, Braila

Vand apartament 2 camere etaj 2
6
2

Vand apartament 2 camere etaj 2

Vand apartament 2 camere str Gral Eremia Grigorescu -etaj 2 cu fata in garii - proprietar - gradina mare in spate - bloc linistit -Kaufland Dorobantilor si piata mare la 10 min pe jos - scara mare si curata - decomandat - izolatie exterioara de 10 cm. - termopane - usa metalica intrare -usi termopan ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Vând ap 2 camere viziru 3
8
32

Vând ap 2 camere viziru 3

Vând apartament decent 2 camere cf 2 et.9 din 10 în viziru 3.Instalatie electrică și sanitară nouă. Liftul este nou și a fost achitat integral. Apartamentul este liber.Fără datorii. Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați. Încălzire cu convector pe gaz. Apa caldă bucatarie,baie și duș cu ...

846 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Salvează căutarea