Apartamente de vanzare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând apartament decomandat cu 3 camere, având o suprafață de 84 mp,
10
2

Proprietar vand apartament decomandat cu 3 camere, 84 mp, situat la etajul 6 din 8, într-un imobil solid construit în 1995. Locuința este eficient compartimentată, având 2 dormitoare, living luminos, bucătărie, hol, 2 băi și 2 balcoane. Se prezintă modern, curat și foarte bine întreținut. Blocul este ...

2940 EUR/m2 | 84 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
3

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber
20
2

PIATA UNIRII 3 camere et 4 renovat liber

Piata Unirii - Bibescu Voda, apartament 3 camere semidecomandat, proaspat renovat la cheie, intr-un imobil din imediata vecinatate a Facultatii de Teologie. Imobilul este expertizat si se situeaza in categoria U3 de risc, deci se poate asigura impotriva cutremurelor si de asemenea se poate finanta prin ...

3088 EUR/m2 | 68 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Rams Garsoniera Basarabia Parc Metrou
9
20

Rams Garsoniera Basarabia Parc Metrou

Proprietar, nu colaborez cu agenți imobiliari, nu deranjați inutil : " am client ". Mulțumesc. An construcție 2020 Suprafața utila 37,5 mp Încălzire în pardoseală Certificat energetic clasa A Centrala termică Immergas Aer cond. Gree wi-fi app 2 lifturi cap. 6 pax Contorizare individuală Etaj 2 cu parter ...

2133 EUR/m2 | 38 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Titan - Bloc tip H
7
5

Apartament 3 camere Titan - Bloc tip H

Apartament cu 3 camere semidecomandat in Titan, Aleea Stanila - Bd. Nicolae Grigorescu, Sector 3. Bloc tip H cu 4 etaje. An 1968. Doua dormitoare, o baie cu cabina de dus, doua holuri, bucatarie si camera de zi. - Ofer schita releveul la cerere, inclusiv poze suplimentare. Apartamentul este renovat ...

2246 EUR/m2 | 61 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere ,zona Park Lake de vanzare
5
1

Apartament 2 camere ,zona Park Lake de vanzare

PROPRIETAR De vânzare apartament 2 camere | Zona Dristor ParkLake (IOR) Str intrarea Reconstrucției 6. Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă, verde și foarte liniștită, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție (randament excelent la închiriere). - ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră Cartier Titan Sectorul 3
5
7

Vând garsonieră Cartier Titan Sectorul 3

Garsoniera are suprafața utilă 19,08 mp, la etajul 9, din 10. Blocul este construit în 1970, reabilitat termic în anul 2019. Nu este încadrat în risc seismic.

2175 EUR/m2 | 19 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere 58mp utili decomandat Campia Libertatii
10
4

Apartament 2 camere decomandat Câmpia Libertății Posibilitate centrala termică! Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat la etajul 10 10 al unui bloc pe cadre și grinzi, construit în anul 1979 (liftul urcă până la etajul 9). Apartamentul se vinde nemobilat neutilat Localizare: Imobilul ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Baba%252525252bNovac, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall
10
3

Apartament 3 camere Iancului Mega Mall

Apartament 3 camere Bloc reabilitat etajul 3 10 An construcție 1978 Este renovat recent complet cu toate dotările are 78 mp preț 160000 euro pentru detalii suplimentare sunați

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera piata Uniri ,proprietar
5
32

Garsoniera piata Uniri ,proprietar

Proprietar vand garsonieră lângă piata Uniri , sect 3 București.zona linistită si curata,,strada Valeriu Branistei.bloc construcție 1970 fara risc seismic .acte la zi.pret 42 900 neg. ,tel

2383 EUR/m2 | 18 m2

Sector 3, Bucuresti

vand apartament 4 camere
5
1

vand apartament 4 camere

vand apartament 4 camere decomandat etajul 5 10 bloc reabilitat termic 4 camere 2 bai 2 balcoane Nu colaborez cu agentii

2400 EUR/m2 | 100 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare
5

Garsoniera Titan - Rasarit de Soare

Etaj 6 din 11, dec, mobilara, AC, bloc 2009 in complex Rasarit de Soare, termopan, parchet, usa metalica, acte compleye, ideala locuit sau investitie, agentie.

2278 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

vand apartament 3 camere
5
13

vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere 50 mp parter din 10,str.sold Stelian n.mihale ,curat,.bloc anvelopat la circa 500 m de metrou N.Grigorescu.

1598 EUR/m2 | 50 m2

Titan%25252525252b-%25252525252bBalta%25252525252bAlb%252525252525c4%25252525252583, Sector 3, Bucuresti

vand apt 2 camere
5

vand apt 2 camere

Proprietar, vand apt. 2 camere, str. Jean Steriade , sect.3 , Bucuresti,decomandat, parter 4 , nu necesita renovari, accept credit.

2136 EUR/m2 | 44 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona Titan, complex Rasarit de Soare
10
3

Apartament de vanzare 2 camere, zona Titan, situat pe Rebreanu Liviu, Ansamblul Rasarit de Soare, 58mp2 + 2 balcoane 6mp2, dormitor, baie, living spatios, complet renovat, in apropiere Auchan Titan, Lidl, mijloace de transport m Titan, 1 Decembrie, linii autobuz, tramvai

2276 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 PROPRIETAR | 2 Camere TITAN - Camil Ressu | 200m Metrou | Acte la zi
14
6

Vând apartament cu 2 camere situat într-una dintre cele mai bune locații din sectorul 3, pe Bulevardul Camil Ressu la intersecție cu strada Lotrioara. Sunt proprietar, tranzacția este directă, fără comision. Apartamentul este ideal pentru cei care caută o locuință într-un bloc sigur, reabilitat, cu ...

1773 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei.
5
2

Vand garsoniera la Universitate, situata pe Calea Victoriei. Garsoniera este amplasata ultracentral, vis-a-vis de Cercul Militar National, blocul Romarta, cu vedere pe spate, ferita de zgomotul si praful bulevardelor. CLADIREA NU ARE RISC SEISMIC! Mobilata si utilata integral, potrivita unui stil ...

3850 EUR/m2 | 20 m2

Sector 3, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia
10
4

Proprietar, vând garsonieră zona Unirii - Piața Alba Iulia

Nu colaborez cu agenții imobiliare! Nu deranjați inutil! Proprietar, vând garsonieră 17.1 mp utili, str. Valeriu Braniște 54, zona Bd. Unirii - Piața Alba Iulia. Etaj 4 din 4, bloc construit în anul 1970, reabilitat termic, fără risc seismic sau urgență. Contoare apă cu citire radio, repartitor ...

2361 EUR/m2 | 18 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie
10
6

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie

apartament 2 camere , decomandat , situat la demisol intr-un bloc cu 4 etaje, izolat termic , constructie din beton si caramida La 10 min de metrou 1 Decembrie

1471 EUR/m2 | 51 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Cam decomandat | Bloc Boutique | Piața Muncii - Decebal
8
2

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat la etajul 1, cu o suprafata totala de 100m2 cu tot cu balcon si terasa. Este situat in zona Pietei Muncii, in spatele blocurilor principale de pe Sos Mihai Bravu, intr-o zona linistita de case adiacenta Bld Decebal, la aproximativ 400 m de metrou Piața ...

3700 EUR/m2 | 100 m2

Piata%2bMuncii, Sector 3, Bucuresti

Apartament: 3 camere, Bld.1 Decembrie 1918
10
4

Apartament: 3 camere, Bld.1 Decembrie 1918

Apartament 3 camere semidecomandat in zona Bld.1 Decembrie 1918 -67 m2 bn -6 10 -Multiple imbunatatiri -Open space -Statia de metrou 1 Decembrie 1918 la aprox. 5 min departare -Auchan Titan,Penny,McDonalds,Socului Kebab sunt extreme de aproape -Parcul IOR este la aprox 10 min departare cu 311,101 -Loc ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar Vand Apartament 2camere sector 3
10
1

Proprietar Vand Apartament 2camere sector 3

Apartament Sector 3, 10-15 minute distanță de mers până la cea mai apropiată stație de metrou 1decembrie.Mobilat utilat centrala proprie,aer condiționat,rulouri exterioare aluminiu,pozele sunt făcute de când l-am achiziționat ,situat in str Fetești 48 D bloc construit in 2021etaj 6 6 scară cu lift .

2236 EUR/m2 | 53 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea