Apartamente de vanzare Sector 3 Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
3

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
20

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
14
1

2057 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Piata Unirii-Apartament 2 Camere-Gata de Mutare
20

Piata Unirii-Apartament 2 Camere-Gata de Mutare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Unirii, pe strada Matei Basarab-Sector 3. Detalii: Etaj 1 3 Suprafata : 53 mp Bloc construit in 1936 Dispune de centrala proprie Instalatie electrica si sanitara schimbata La etajul 3 mai este o camera , inclusa in pret . Boxa la subsol Se afla la 13 ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
3

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

proprietar vand apartament cu două camere
10
24

proprietar vand apartament cu două camere

Direct proprietar vând apartament de 2 camere 50.000 euro , dispus pe 2 nivele plus pod, centrala proprie, etaj 5. Suprafata utila 36 mp plus pod. Apartamentul a fost renovat complet in anul 2023. Totul este nou, cum arata si imaginile: - centrala termica in condensare noua - calorifere - usi interioare ...

1386 EUR/m2 | 36 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

 P-ta Alba Iulia - Decebal, Imobil 2025, S+P+4 Etaje, lift, retras de la bulevard
5
33

Direct dezvoltator - Bloc nou, Piața Alba Iulia - Decebal, str. Gh. Dem Teodorescu 29 Ansamblul de imobile S+P+4E, având funcțiunea de locuințe colective si parcare subterană, cu acces din str. Gh. Dem Teodorescu nr. 29. Imobilul cuprinde garsoniere, apartamente de doua si trei camere, iar la parter ...

3000 EUR/m2 | 87 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Duplex 2 Camere Dristor | Centrala | AC | 7 min Metrou |
7
2

Duplex 2 Camere Dristor | Centrala | AC | 7 min Metrou |

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, de tip duplex, in zona Dristor- Parklake, la 7 minute de statia de metrou Dristor si Parklake Mall. Imobilul este situat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5+M,, finalizat in anul 1970, ulterior ...

1580 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 APARTAMENTE DE VANZARE Splaiul Unirii Delta Vacaresti Sector 3 Vitanul Nou !
10
2

SAVAR RESIDENCE SPLAIUL UNIRII ansamblu rezidential premium nou,in constructie cu termen de finalizare Octombrie 2026 Apartament 2 camere la parter Corp D,56 mp + 52 Gradina la 150.000 euro +Tva Apartamente 3 camere Disponibile : 10 Unități in Corp C,cu 85 mp la 92 mp si preturi de la 188.000 euro la ...

2212 EUR/m2 | 85 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita
5

4 Camere Terasa Generoasa -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea