Apartamente de vanzare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7  minute, Incalzire in pardoseala
7
11

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7 minute, Incalzire in pardoseala

 123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1255 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
4

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat
11
4

7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat

Apartament luminos și bine compartimentat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1970 și anvelopat de primărie. Suprafață utilă: 64 mp Localizare excelentă: 7 minute până la stația de metrou Dristor 1 4 minute de Parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza) 2 minute până la creșă, grădiniță și ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
7
22

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 61,37 mp. Se accepta plata prin credit cu avans minim 15% la pretul de 85.918 + TVA. PROMO: la plata CASH(avans 90% la antecontract) se acorda o Parcare Bonus!! Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata ...

1300 EUR/m2 | 61 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB
4
1

3 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala -3 min STB

1523 EUR/m2 | 80 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Calitate si Confort/Credit Ipotecar 15%
11
2

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.000 +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

1412 EUR/m2 | 82 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita
5
1

3 Camere Aproape de Facilitati -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -116.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -121.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.900 Euro + TVA ...

1719 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea