Apartamente de vanzare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi
8
32

Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Timpuri Noi, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale Capitalei. Locuința are o suprafață generoasă de 98 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și spațiu bine compartimentat. Apartamentul dispune ...

1173 EUR/m2 | 98 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei
6
39

de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere. La 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei! Apartamentul are o suprafata de 52mp. Compartimentare: Apartament decomandat, oferind spatii bine definite si organizate, inclusiv un living aerisit si un dormitor confortabil Etaj: 2 ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere - Aparatorii Patriei - Str Democratiei
14
1

Apartament cu 4 camere, renovat în 2025, situat pe Strada Democratiei nr. 4, în zona Apărătorii Patriei – o alegere excelentă pentru familii sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Locuința este amplasată la etajul 10/10 al unui bloc construit în 1986, pe o stradă ...

1926 EUR/m2 | 73 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 85mp etaj 3 Aparatorii Patriei - Berceni
11

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in Sectorul 4, zona de case in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un bloc construit in anul 2010. Distanta epana la Metrou Aparatori Patriei - 750m, 11 minute de mers. - suprafata utila 85 mp, 3 camere, balcon spatios - etaj 3, bloc 2010 - ...

1459 EUR/m2 | 85 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 120.000 euro
15
4

3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ofera acces rapid ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
3

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6
1

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: Gradinita nr. 225 Cresa Micii Magicieni ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17
1

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou
16

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 73 mp. ID intern: 3613.

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea