Apartamente de vanzare Sector 6 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere tip penthouse Moghioroș Park + Loc de parcare
20
1

Penthouse deosebit cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în complexul rezidențial Moghioroș Park Residence, finalizat în anul 2020. Apartamentul este amplasat la etajele 11 și 12, oferind vedere panoramică spectaculoasă asupra orașului, fiind ideal pentru persoanele care își doresc confort, spațiu ...

3152 EUR/m2 | 92 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, 46 mp, etaj 2 din 4, METROU Pacii 10 min., Bloc nou, COMISION 0%
11

Apartament 2 camere, la etajul 2/4, cu suprafata de 46 mp, compus dintr-un living + bucatarie de 24 mp, 1 dormitor de 13 mp, baie de 4.7 mp si un balcon de 4 mp. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită pozitiei reprezintă un cadru ideal ce îmbină spiritul ...

2143 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 51 mp, Dr Taberei, 7 8, Mobilat și utilat, risc seismic I
10
2

EXCLUS AGENTII, EXCLUS SCHIMBURI Bloc cu risc seismic I, nu se poate cumpăra cu credit Prețul este fix Proprietar, vând apartament 2 camere confort 1, etaj 7 8, suprafata 51mp utili (balcon), luminos, situat langa metrou Tudor Vladimirescu.  Vedere la bd principal. (dr. Taberei 30) Complet mobilat ...

1608 EUR/m2 | 51 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere de vanzare Drumul Taberei
7
41

Apartament doua camere de vanzare Drumul Taberei

Apartament 2 camere Supratafa utila 57 mp An Constructie 1981 Etaj 3 Apartamentul se vinde mobiliat si utilat exact ca in poze. Se afla intr-o zona linistita si accesibila foarte aproape de metrou. In prejurul lui sunt mai multe magazine si supermarketuri.

1544 EUR/m2 | 57 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro
7

Apartament 2 camere Bucuresti Sector 6 109.500 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere situat la etajul 1, in Bucuresti, Sectorul 6, pe Drumul Ciorogarla , cu o suprafata totala de 50 mp. Apartamenul se vinde asa cum se poate observa in fotografii si are si loc de parcare propriu intabulat , la pretul de ...

2 EUR/m2 | 54 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

0% Comision Ap 3 camere Drumul Taberei Metrou Valea Ialomiței – 115000
9

0% Comision Client Apartament 3 camere decomandat – Drumul Taberei – Metrou Valea Ialomiței – 115.000€ Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat, confort lux, situat în Drumul Taberei, între Bd. Timișoara și Valea Ialomiței, la doar aproximativ 100 m de stația de metrou Valea Ialomiței. ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 6, Bucuresti

vând apartament 3 camere , Militari Apusului,nu colaborez cu agenții
1
1

Buna ziua Apartament 3 camere 2 bai ,65 mp confort 1, decomandat Parter din 4 (nu are balcon dar se poate face) An construcție 1984 ,bloc reabilitat termic Contor individual de gaze(se poate monta centrala termica) Zona apusului sector 6 București 15 min de metrou păcii Gorjului 1 minut autobuz ...

1638 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera, renovata, 40mp, pt investitie sau locuit, 5 minute metrou Gorjului, semistradala
17
2

Va oferim spre vanzare o garsonieră CONFORT 1, decomandata, situata semistradal, pe strada Cernisoara, Sector 6, la aproximativ 5 minute de METROU GORJULUI și Piața Gorjului, la Parter inalt cu balcon din 9 etaje. Ai în imediata apropiere Carrefour, Profi, Mega Image, școli, grădinițe, stații STB și ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
18

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camare decomandat,  metrou Valea Ialomiței
10
2

Apartament 3 camare decomandat, metrou Valea Ialomiței

Apartament 3 camere decomandat | Izolat interior + exterior | Mobilat & utilat | Metrou Valea Ialomiței Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Sector 6 zona Valea Ialomiței, izolat atât la exterior (bloc anvelopat), cât și la interior, oferind un confort termic sporit ...

2027 EUR/m2 | 64 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
4
16

Garsoniera zona Lujerului

Oportunitate de vânzare: Garsonieră în zona Lujerului 50.000 Euro! Detalii apartament: Suprafață: 30 mp Etaj: 5 8 Preț: 50.000 Euro preț accesibil pentru zona centrală! Locație excelentă: Aproape de stațiile de metrou și mijloacele de transport în comun. În imediata apropiere a magazinelor, ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei
5
13

Apartament 2 camere zona Drumul Taberei

Vand apartament 2 camere, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit in 1987, in Drumul Taberei. Zona este linistita, cu acces rapid la transport public, scoli, parc si magazine. Apartamentul este potrivit pentru locuit sau investitie.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4  minute de metrou luminous, calduros
7

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou luminous, calduros

Apartament de vanzare 2 cam semidecomandat , etaj 2 , 48, 51 mp , luminos, uscat , bine intretinut , bloc civilizat, la sosea , sector 6 - Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou, de tramvai 41, de piata , an constructie 1986, termosistem -anul trecut , ocazie ! Pret 105000 euro . Tel

2143 EUR/m2 | 49 m2

Piata Crangasi , Sector 6, Bucuresti

Garsoniera Militari Residence
4
4

Garsoniera Militari Residence

Garsoniera 38 mp, etaj 1, Militari Residence - 52.000 Vand garsoniera de 38 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc din Militari Residence, intr-o zona linistita si usor accesibila. Locuinta beneficiaza de un design modern si o compartimentare eficienta, fiind ideala pentru un cuplu sau persoana singura. ...

1368 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
20
1

3152 EUR/m2 | 92 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Militari Residence
7
1

Garsoniera zona Militari Residence

Garsoniera este situata in zona Militari Residence, la etajul 1 intr-un bloc construit in 2016. Are o suprafata de 36 mp si este ideala pentru un cuplu sau o persoana care doreste sa locuiasca intr-o zona linistita si accesibila. Blocul beneficiaza de iluminat stradal si este intr-o zona sigură, cu ...

1444 EUR/m2 | 36 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari Residence- Sergent Ilie Petre | 2 Camere | Centrala | Balcon
12