Apartamente de vanzare Calarasi Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere calarasi
9
1

apartament 3 camere calarasi

de vanzare apartament 3 camere, etaj 1, bl k22, sc f, str belsugului izolatie termica: interior (2cm), exterior(10cm) 2 balcoane: 1 inchis, 1 deschis instalatie electrica noua (vechime 3 ani) aer conditionat, centrala proprie

1286 EUR/m2 | 56 m2

Calarasi, Calarasi

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont
5
4

Vând Apartament 3 camere,zona Orizont

Zona Orizont str. Crisana, et. 4, 68 mp, ACOPERIS, pozitie N-S, izolat ext, usa met, AC 24000 BTU, centrala, balcon inchis termopan,eficient energetic, CF si Intab. PRET : 60000 Euro , negociabil.

882 EUR/m2 | 68 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vand ap.2 camere semidecomandat
8
5

Vand ap.2 camere semidecomandat

Vand ap. in Calarasi sau schimb cu casa in jud. Constanta ap. 2 camere nedecomandat, mobilat, bl. N7, sc.1. Ap. are gresie, faianta, termopan, aer conditionat, usa metalica. Blocul este situat pe strada Aleea Centralei, in spatele magazinului Profi de la 5 Calarasi.

525 EUR/m2 | 40 m2

5%25252525252525252bCalarasi, Calarasi, Calarasi

Vand apartament 2 camere, etaj 3
5
3

Vand apartament 2 camere, etaj 3

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 3, pe mijloc, zona centrala, situat la 2 strazi de Piata Big, langa scoala nr 11. Apartamentul are o suprafata utila de 58,23 mp, este placat interior si exterior, se vinde complet mobilat, baia este refacuta in intregime in anul 2023, utilata modern, detine ...

1259 EUR/m2 | 58 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere semidecomandat   Zona 5 Călărași
8
1

Apartament 2 camere semidecomandat Zona 5 Călărași

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat în zona centrală, pe Strada Flacăra, Zona 5 Calarasi. ( Magnolia ) Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, este situat la etajul 3 din 4 și beneficiază de un balcon spațios, ideal pentru relaxare sau depozitare. Este dotat ...

1302 EUR/m2 | 53 m2

5%2bCalarasi, Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere de vanzare
7

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere complet renovat | Etaj 1 | Lângă școală Nicolae Titulescu Nr 5 si Gradinita Step by Step. Detalii tehnice: Suprafață utilă: 59,48 mp Compartimentare: semidecomandat, luminos și foarte bine optimizat Etaj: 1 bloc solid, curat și bine întreținut --- Modernizare și dotări: Renovat ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat & utilat complet, Orizont, str. Năvodari
8

Se vinde apartament de 2 camere, decomandat, situat în zona Orizont Bazar, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață totală de 49,69 mp și este poziționat la etajul 4, fiind prevăzut cu acoperiș din tablă și izolat exterior, oferind un confort termic sporit. Locuința ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Schimb garsoniera cu teren 1

Schimb garsoniera cu teren

schimb garsoniera cu teren intavilan sau extravilan .ASTEPT OFERTE! garsoniera se afla in zona buna.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Calarasi, Calarasi

Vinzari apartamente

Vinzari apartamente

Vind apart.cu 2 camere in comuna sarulesti gara județul Călărași la km 50 fata de București Transport pe Autostrada București constanta Mai multe detali la telefon.

338 EUR/m2 | 68 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament Sau Spatu Schimb cu Garsoniera
10
1

Apartament Sau Spatu Schimb cu Garsoniera

Școala 5. pe coltul străzii Bulevardul Republici cu Bulevardul Nicolae Titulescu Se poate transforma în Spatu Schimb cu Garsoniera în zona sau Mircea Vodă

1674 EUR/m2 | 43 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi
20
18

Vanzare apartament cu 2 camere in Calarasi ,jud.Calarasi

Se vinde apartament cu 2 camere in Calarasi ,str.Musetelului,zona 2 Moldoveni,Peny.2 ,biserica de lemn.Reconditionat ,instalatie electrica noua,centrala,parquet,usi din lemn si metalica la intrare,acoperis din tabla galvanizata,mobila noua cu certificat de garantie .Pret accesibil 50.000 euro negociabil ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere -108mp ,complet mobilat&utilat
8
7

Apartament 3 camere -108mp ,complet mobilat&utilat

Apartament 108mp an constructie 2010 mobilat&utilat cu electrocasnice de calitate(2 aere cond de 12.000 btu samsung si lg,combina indesit 2m,plita, cuptor electric,hota electrolux,tv -uri Lg) partea de jos este compartimentata in felul urmator: dormitor 16mp,living si bucatarie 46 mp,balcon 3 mp,baie ...

813 EUR/m2 | 108 m2

Calarasi, Calarasi

 Calarasi apartament 2 camere de vanzare 4

Calarasi apartament 2 camere de vanzare

2 camere, decomandat, stare foarte buna, et.4, 2 balcoane inchise, 3 debarale, pod propriu, mobilat complet, centrala pe gaz proprie, aer conditionat, apometre, parchet, gresie, faianta, usa metalica, scara curata, liber, curat, vecini buni. Situat in zona Orizont. In apropiere scoala, piata, bazar, ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi
9
1

Vând apartament 2 camere, oraș Calarasi

1055 EUR/m2 | 55 m2

Calarasi, Calarasi

vînd apartament 2 camere
5

vînd apartament 2 camere

de vînzare ap 2 camere cu centrala propie zugrăvit balcon închis gresie faianță uși schimbate geamuri PVC cu patru camere se vinde mobilat

1351 EUR/m2 | 51 m2

2 Moldoveni, Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere parcul Florilor
9
7

Apartament 3 camere parcul Florilor

Vand apartament 3 camere decomandat, spatios 76mp utili, 82mp suprafata totala. Apartamentul construit in 1989, este situat in zona linistita, Parcul Florilor, etaj 4 4 si are vedere pe 3 laturi; Apartamentul are pereti externi izolati la interior oferind confort termic pe tot parcursul anului. Pe bloc ...

1118 EUR/m2 | 76 m2

Mircea-Voda, Calarasi, Calarasi

Apartament
10
1

Apartament

apartament cu 3 camere , 68,91 m2 decomandat , etaj 3 , Str Cornișei , bl E21, lângă parcul Năvodari , și parcul cel nou ,, DE PE LAC "

1284 EUR/m2 | 69 m2

Mircea Vodă, Calarasi, Calarasi

Apartament doua camere
5
4

Apartament doua camere

Vand apartament cu doua camere, strada Flacara, etaj 3, vis a vis de Casa de Pensii, suprafata totala 59 m. p. Mai multe detalii la telefon. Pretul este negociabil.

1068 EUR/m2 | 59 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament  2 camere , Centru Vechi, Călărași, vis-a -vis de fosta Primărie, 45 , 31m pătrați 1

Apartament 2 camere , Centru Vechi, Călărași, vis-a -vis de fosta Primărie, 45 , 31m pătrați

Apartament 2 camere , Centru Vechi, Călărași, vis-a -vis de fosta Primărie, 45m2 (35m2) pătrați, balcon închis,et 2. Preț negociabil 65 k. ( De vânzare) . Pentru vizionare tel

1444 EUR/m2 | 45 m2

Centru%2b, Calarasi, Calarasi

Apartament cu 2 camere - Str. Progresul-Flacăra 2

Apartament cu 2 camere - Str. Progresul-Flacăra

Vand apartament cu doua camere în zona Casa de Pensii - Str. Progresul-Flacara, aproape de parcul mare, utilat și mobilat.

1222 EUR/m2 | 45 m2

Sud, Calarasi, Calarasi

Vând apartament în rate!
8

Vând apartament în rate!

Vând apartament compus din; sufragerie, dormitor hol, bucătărie și baie, are 50 mp, are nevoie de renovare. Este situat lângă Scoala 5, într-un bloc cu zece nivele la ultimul etaj, cu lift funcțional. Prețul este de 32000 euro la plata cash. Se poate plăti si in rate pe 2 ani, dar prețul va crește ...

457 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

De vânzare apartament 2 camere în Călărași
9
8

De vânzare apartament 2 camere în Călărași

De vânzare apartament cu 2 camere, mobilat,locuibil,etaj 3 10, lift nou funcțional, termoizolat la exterior, gaze, centrala proprie, electrocasnice

843 EUR/m2 | 51 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere strada Victoriei(Penny 2)
10

Apartament 2 camere strada Victoriei(Penny 2)

Apartamentul cu 2 camere este situat pe strada Victoriei,in apropiere de Penny 2,etaj 4(cu acoperis),este semidecomandat cu suprafata de 60 mp,doua balcoane si are usa metalica,geamuri termopan,centrala termica,calorifere si aer conditionat. Pretul este usor negociabil.

1200 EUR/m2 | 60 m2

Mircea-Voda, Calarasi, Calarasi

Apartament de vânzare
10
8

Apartament de vânzare

Apartamentul este situat în Strada Aleea Centralei nr 6 Bloc N7 Scara 1 etaj 3.Apartamentul are toate utilitățile și recent s-au făcut următoarele investiții:Aer condiționat nou ,centrală pe gaz nouă, Termopane noi,ușă metalică ,cabină de duș Este situat într-o zonă foarte bună ...

1032 EUR/m2 | 31 m2

Calarasi, Calarasi

Schimb  apartament   cu  Garsonieră de preferat în bloc cu apartamente .
5
8

Schimb apartament cu Garsonieră de preferat în bloc cu apartamente .

Schimb apartament 3 camere etaj. 3 Str .Lalelelor bloc. M6 Localitatea Călărași județul Călărași cu Casă în Călărași . Mai multe detalii la telefon.

1491 EUR/m2 | 57 m2

Calarasi, Calarasi

Vânzare apartament 3 camere - Călărași
9
1

Vânzare apartament 3 camere - Călărași

Descriere: Se vinde apartament cu 3 camere, situat pe strada Borcea, bloc L20, scara 3, etaj 2 din 4, cu o suprafață utilă de 49 mp. Apartamentul necesită unele renovări, fapt ce îi oferă viitorului proprietar libertatea de a-l amenaja după propriul gust. Locuința este semi-decomandată, este luminoasă ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere de vânzare
7
1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere semidecomandat 43.m etaj 2 vizavi de liceul 2 Danubius se vinde exact cum arată în poze are tot ce trebuie aragaz,frigider, mașină de spălat, aer condiționat, televizor, rulouri la geamuri foarte calduros iarna ,gata pentru mutare. Preț 54000 negociabil . .

1256 EUR/m2 | 43 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament cu 4 camere 1

Apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere în Călărași zona posta4. nece sita îmbunătățiri. Preț negociabil. Relatii la nr: sau

1125 EUR/m2 | 80 m2

Central, Calarasi, Calarasi

Vând ap. 2 camere Călărași
9
3

Vând ap. 2 camere Călărași

Apartamentul este gol și așteaptă cumpărător

980 EUR/m2 | 51 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere Calarasi, zona Parc Navodari
8
3

Apartament 2 camere Calarasi, zona Parc Navodari

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, cu o suprafață utilă de 52 mp, pe Strada Dumbravei nr. 4, Călărași. Imobilul este amplasat în apropierea Liceului Barbu Știrbei , având în proximitate magazine, farmacii, parcuri etc. Blocul a fost construit în anul 1989 și are regim de ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere decomandat str Flacăra
7
5

Apartament 2 camere decomandat str Flacăra

Vand apartament cu doua camere, decomandat, etaj 4 4, Str. Flacăra, fata in față cu Casa de Pensii. Are centrala termica proprie, termopane, balcon închis, parchet, interfon, scara bloc liniștita si vecini buni. Acoperiș bun, bloc cărămidă. Se vinde nemobilat la acest pret sau mobilat cum se vede la ...

963 EUR/m2 | 54 m2

Calarasi, Calarasi

Vanzare apartament 2 camere Calarasi, Jud Calarasi
5
3

Vanzare apartament 2 camere Calarasi, Jud Calarasi

Proprietar vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă din Călărași, pe bulevardul Nicolae Titulescu (bloc N12, scara 1). Apartamentul are o suprafață utilă de 42 mp, este situat la etajul 2 din 4 (poziționare intermediară, ideală pentru confort termic), este ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Farfuria, Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,zona Orizont, deasupra sălii de fitness Izocon,la 5 min distanta de piata Orizont,Penny,Lic.Mihai Eminescu și Colegiul Agricol.Apartamentul este situat la et 4 și are o suprafață utilă 52 mp,interfon, izolație termică exterioara, 2 balcoane de 3,10m și 4,20m,certificat ...

1077 EUR/m2 | 52 m2

Calarasi, Calarasi

apartament cu 2 camere
8

apartament cu 2 camere

apartament cu 2 camere, renovat recent,zona liceului Danubius, etaj 1,ne decomandat, suprafață de 41m2.

1463 EUR/m2 | 41 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere decomandat   54 mp   2 balcoane   Parcare   Str. Zăvoiului
8

Apartament 2 camere decomandat 54 mp 2 balcoane Parcare Str. Zăvoiului

Proprietar vând apartament 2 camere, decomandat, cu suprafața de 54 mp, situat pe Strada Zăvoiului, la etajul 4, într-un bloc izolat termic. Locuința este modernă, foarte bine întreținută și se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Ideală pentru mutare imediată, fără investiții ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare -cabinete medicale
1
7

Apartament de vanzare -cabinete medicale

Vand apartament 3 camere organizat ca cabinete medicale cu extensie 27m2. Suprafata totala 96m2.Parter.Decomandat An constructie -1982. 2 intrari-din strada si prin scara blocului. Bai-2.Usi metalice. Termopane.Izolat termic,inclusiv tavanul de la subsol.Instalatie electrica din cupru. Sistem supraveghere ...

1263 EUR/m2 | 95 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 2 camere,90 mp+plus boxa 12 mp

Apartament 2 camere,90 mp+plus boxa 12 mp

Firma vinde apartament 2 camere,90 mp,plus boxa 12 mp la subsol.Este pozitionat pe sud,vis a vis de parcul Navodari Calarasi.Este finisat si mobilat.

1144 EUR/m2 | 90 m2

Calarasi, Calarasi

se vinde apartament 3 camere
1
12

se vinde apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere decomandat, multiple îmbunătățiri, etaj 4 4 cu acoperiș, 2 băi,2 balcoane,centrala proprie, str. Flacăra,zona Laboratorul Adresa dulce a lui Lexi. Tel.

903 EUR/m2 | 72 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere decomandat, Etaj 2   Zona Orizont (Știrbei Vodă)
5
1

Apartament 3 camere decomandat, Etaj 2 Zona Orizont (Știrbei Vodă)

Proprietar, vând apartament spațios de 72 mp, situat într-un bloc solid din cadre de beton și BCA (dupa-1985). Locuința este poziționată ideal la etajul 2, fiind încadrată de alte apartamente, ceea ce asigură un confort termic excelent și costuri minime de întreținere. Dotări și finisaje: -Tâmplărie ...

1278 EUR/m2 | 72 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, 2 balcoane, etaj 1, strada Cornisei, vis a vis de magazinul Preturi OK. PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL!!!!

1857 EUR/m2 | 70 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament 2camere
10
8

Vând apartament 2camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat în centru vechi al orașului . Apartamentul are 50 mp , are gaze naturale , gemuri termopan , interfon , ușă metalică! Apartamentul este izolat pe exterior ! Este situat într-o zonă liniștită , parcul central și piața agroalimentară sunt la 2 min de mers pe jos . ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Centrul%2bVechi, Calarasi, Calarasi

Apartament de vânzare
5
3

Apartament de vânzare

Apartament zona Orizont , aproape de piata, Penny market, scoala nr 5 , decomandat, izolație termica, etajul 4 .

1040 EUR/m2 | 50 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare 1

Apartament de vanzare

Vand apartament 4 camere,zona restaurantului H2O,relații la tel.

1235 EUR/m2 | 85 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare 1

Apartament de vanzare

Vând apartament 4 camere în zona restaurantului H2O,relații la tel.

1235 EUR/m2 | 85 m2

Calarasi, Calarasi

Vând apartament     Orizont
6
11

Vând apartament Orizont

Apartament decomandat Suprafața 57.36 m.p 2 camere 1bucatarie 1baie 1 hol 2 balcoane (1 închis) Faianță și gresie Parchet Centrala cu condensare Senzor de gaze Calorifere Uși lemn Usa metalica Izolație interioara și pereți rigips Apa și canalizare Curent Gaze Cablu și internet Acoperis cu ...

1053 EUR/m2 | 57 m2

Calarasi, Calarasi

Vând garsonieră in Călărași
10
3

Vând garsonieră in Călărași

Vând garsonieră in Călărași. Zona orizont etaj 4 . Complet mobilată

1414 EUR/m2 | 29 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament de vanzare.
5
14

Apartament de vanzare.

Apartament semidecomandat,doua camere,etaj 4,zona Orizont(piata Big).

1010 EUR/m2 | 50 m2

Orizont, Calarasi, Calarasi

Vând în rate apartament! 9

Vând în rate apartament!

Vând apartament compus din; sufragerie, dormitor hol, bucătărie, baie și balcon. Apartamentul are 50 mp , are nevoie de renovare și este situat în Călărași, strada Baraganului, bloc L 35, etaj 10, lift funcțional. Prețul este 32000 euro la plata cash . Prețul se poate plăti si in rate pe 2 ani , dar ...

390 EUR/m2 | 82 m2

Calarasi, Calarasi

Apartament 3 camere etaj4 4
9

Apartament 3 camere etaj4 4

Apartament 3 camere etajul 4 4. Apartamentul are acoperis, fara probleme de infiltratii, este izolat termic, la exterior si interior, tamplarie PVC cu sticla tripan, centrala proprie si aer conditionat. Apartament decomandat, dispune de doua balcoane inchise, doua bai, camera tehnica. Se vinde complet ...

1256 EUR/m2 | 78 m2

Calarasi, Calarasi

De vânzare apartament cu 2 camere
8
3

De vânzare apartament cu 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere, semi-decomandat, etaj 4, într-o zona liniștită (zona liceului Danubius), cu acces facil către scoli, grădinițe, liceu, piața, cu o suprafață de 42 mp. Pentru detalii si vizionări nu ezitați să ne contactați.

1167 EUR/m2 | 42 m2

Calarasi, Calarasi

Categorii

Județe

Calarasi

Localități

Calarasi
Salvează căutarea