Apartamente de vanzare Caransebes Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament clasic și spațios de vânzare   Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes
14
5

Apartament clasic și spațios de vânzare Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes

Apartament clasic și spațios de vânzare Etaj 1, lângă Piața Centrală din Caransebes Îți dorești un cămin cu personalitate, unde să te simți acasă din prima clipă? Acest apartament îmbină tradiția, stabilitatea și confortul într-un mod ideal pentru cei care apreciază liniștea și spațiul generos. 85 ...

1012 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vand Garsoniera 25mp, Pipirig-Sala Polivalenta Pret 29.000 Euro
5
2

Vand Garsoniera confort 1, 25mp, etaj4, in Pipirig, langa Sala Polivalenta, la mai putin de 5 min de mers pe jos de Lidl si Kaufland. Utilitati: *Gaz, curent *Incalzire, centrala termica (centrala este veche dar functioneaza). *Geamuri termopan *Rulouri exterioare *Parchet laminat in camera si bucatarie *Gresie ...

1160 EUR/m2 | 25 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere 10

Apartament 2 camere

decomandat. etajul 2 Str. 1 Decembrie 1918

1125 EUR/m2 | 40 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament 3 camere
3
5

Vând apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament decomandat în bloc de cărămidă unic în Caransebeș (doar 6 apartamente) parter înalt, suprafață utila 90 mp, format din 3 camere, hol mare, bucătărie, cămară, balcon, baie + garaj și boxa la subsol + pod + curte. - incălzire proprie cu centrala și instalație de cupru. - parchet ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

Central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere! 58.000 euro!
7

Apartament 2 camere! 58.000 euro!

Apartament 2 camere decomandat parter! Renovat,mobilat,geamuri termopan,centrala termica gaz,gresie,faianta,parchet,izolatie termica! Nu necesita imbunatatiri! (MOBILAT - mobila realizata pe comanda) ) zona NORD! (Al. Narciselor)

1074 EUR/m2 | 54 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament, 2 camere de vanzare
10
1

Apartament, 2 camere de vanzare

Vand apartament cu 2 camere in Caransebes, cartier Pipirig, strada George Buitu, etaj 2, compus din bucatarie open space, dormitor, living, balcon inchis. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dupa cum se vede in imagini. bucataria dispune de o plita pe gaz incorporata, cuptor electric incorporat, ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare
6
3

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere,50mp.Etaj 4,living cu balcon,dormitor,bucatarie cu balcon,baie,hol.Dotat cu centrala,mobila,frigider,televizor,masina de spalat,etc.Negociabil cu sau f r dot ri.Pipirig,vizavi de Liceul Mecanic,Lidl.

860 EUR/m2 | 50 m2

Caransebes, Caras-Severin

Vând apartament nou în Splai Sebeș, zonă rezidențială, complet mobilat, utilat cu aer condiționat
8
2

Ofer spre vânzare apartament cu balcon, două camere decomandat in Caransebes, Strada Splaiul Sebeșului, zona foarte frumoasă și liniștită, între Timiș și Sebeș. În apartament totul este nou începând cu mobila, paturile, centrala cu calorifere și terminând cu electrocasnicele: frigider mare ,aragaz și ...

1019 EUR/m2 | 52 m2

Caransebes, Caras-Severin

apartament de vinzare Splai Sebes  Caransebes
7
9

apartament de vinzare Splai Sebes Caransebes

Apartament 2 camere cu balcon etaju 1 complet renovat la standurile europene zona Splai Sebes cu vedere pe doua parti.Info:

1417 EUR/m2 | 60 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare în Caransebeș
6
2

Apartament de vânzare în Caransebeș

Apartament de vânzare în Caransebeș, Al.Liliacului la parter( inalt). Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere mari,2 băi( cu scurgere separată),2 balcoane,bucătărie spațioasă cu debara,hol mare + boxa la subsol.Suprafața este de 85 m pătrați. Preț 80000 euro.Nr de telefon .

85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Garsoniera de vanzare
10
3

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera in Caransebes cartier nord al. alunisului et 4 mobilata cum se vede, pret 25000 euro negociabil.Mai multe detalii la tel dupa ora 17

1087 EUR/m2 | 23 m2

Nord, Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare în Caransebeș, str Garii , lânga politie. Detalii: Etaj 4 , 2 camere , 40 m2, proaspăt renovat. Contact : Sau închiriere pe perioada lungă

1238 EUR/m2 | 40 m2

Cazarmii+, Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vânzare Caransebes
6
2

Apartament de vânzare Caransebes

Apartament de vânzare în Caransebeș, Aleea Liliacului la parter. Blocul este din cărămidă și este compus din 3 camere, 2 băi ( cu scurgere separată) , 2 balcoane, bucătărie spatioasa cu debara, hol mare și boxă la subsol. Suprafața este de 85 m pătrați.Pret 80000 euro.

941 EUR/m2 | 85 m2

Caransebes, Caras-Severin

Apartament de vanzare
6
1

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere decomandat et.3 cartier balta sarata mobilat partial, geamuri termopan, centrala proprie , izolat termic, acoperis nou. Pret 38000 Euro negogiabil info.

585 EUR/m2 | 65 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei
9

Comision 0 - Garsoniera 27 mp etaj 2 Aleea Rapsodiei

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Polivalentă, pe Aleea Rapsodiei, o locație apreciată pentru accesibilitate și apropierea de punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 27 mp și este amplasat la etajul 2 din 4, beneficiind de o compartimentare ...

1293 EUR/m2 | 27 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Apartament cu 4 camere, etaj intermediar, in Pipirig
10

SV Imobiliare Caransebeș vă oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere situat la etajul 3, în Caransebeș. Imobilul, cu o suprafață utilă de 80 m (fără balcoane) și o suprafață totală de 96 m , dispune de 1 sufragerie, 3 dormitoare, bucătărie cu cămară, 2 băi, 3 balcoane închise cu termopan, ...

874 EUR/m2 | 80 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0% - Apartament cu 4 camere, la casa
10
1

Comision 0% - Apartament cu 4 camere, la casa

SV Imobiliare Caransebeș vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la casă, în cartierul Teiuș din Caransebeș, cu o suprafață utilă de 129 mp. Imobilul este compartimentat astfel: 1 living, 3 dormitoare, bucătărie cu debara, o baie, o toaletă de serviciu și două holuri. Proprietatea ...

767 EUR/m2 | 129 m2

Caransebes, Caras-Severin

Comision 0 - Garsoniera 27 mp Aleea Rapsodiei   Zona Polivalenta