Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
1

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
3

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie  in Elite City.
10
2

Vand apartament nou, finisat, mobilat la cheie in Elite City.

Apartament 2 camere finisaje premium, gata de mutare Vând apartament deosebit, amenajat cu investiții consistente și atenție la detalii. Compartimentare ideală: 2 camere, bucătărie separată, baie și terasă generoasă de 13 mp. Complet mobilat și utilat cu electrocasnice de top: gamă Bosch (mașină de ...

4364 EUR/m2 | 55 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare ap. 2 camere
8

Vanzare ap. 2 camere

Persoana fizica, vand apartament mobilat si utilat, in cartier Manastur, zona Edgar Quinet,compus din 2 camere, living cu bucatarie, 2 bai, hol mare, in proximitatea scolilor, magazinelor, mijloacelor de transport in comun.Telefon .

3000 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând Apartament   sau spațiu comercial  41 mp Florești strada stejarului Nr 40
8

Vând Apartament sau spațiu comercial 41 mp Florești strada stejarului Nr 40

Vând apartament strada stejarului Nr 40 41 mp bucătărie cu living dormitor și baie Apartamentul ginisat este situat la parter în acte demisol pretabil atât cât pentru locuit cât și pentru spațiu comercial ,este cu vedere la stradă

1707 EUR/m2 | 41 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vând apart cu 3 camere ,etaj  3 din 4, decomandat, zona foarte liniștită
9
7

Persoana fizica vând apart cu 3 camere ,etaj 3 din 4, decomandat, zona foarte liniștită

PF vând apartament cu 3 camere,etaj 3 din 4, decomandat, 68 mp, 2 bai, un balcon de 4 mp, o boxa de 7 mp, parcare cu abonament,str Gorunului. Zona foarte liniștită, strada inchisa, situat in proximitatea punctelor de interes ale orașului, la 5 minute de centru.

3662 EUR/m2 | 68 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

PF. vand apartament 1 camera, 45 mp in Cluj-Napoca, Manastur
9
14

P.F. vand apartament cu o camera, situat in Cluj-Napoca, cu suprafata de 43mp, situat la etajul 2 intr-un imobil cu 3 etaje. Apartamentul este decomandat, compus din 1 camera, 1 hol, 1 baie, 1 bucătărie și un balcon. Apartamentul cu orientare sudica este finisat si mobilat si este dotat cu centrala ...

2818 EUR/m2 | 45 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare cu parcare
5
2

Apartament de vanzare cu parcare

Persoana fizica vând apartament cu CF in Florești strada Eroilor construcție 2024 decomandat compartimentare living open space cu Bucătărie un dormitor o baie suprafața utila de 55 mp un balcon de 13 mp finisat modern , aproape de mijloacele de transport in comun . Opțional se poate achiționează și ...

2289 EUR/m2 | 55 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Vând  Apartament 2 Camere Cluj-Napoca, Mănăștur
10

Vând Apartament 2 Camere Cluj-Napoca, Mănăștur

PF vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in cartierul Mănăștur, zona Minerva (Str. Mehedinți). Acesta este situat la parterul unui imobil cu 4 etaje (an construcție 1977) și are o suprafață utilă de 34.71 mp, fiind compartimentat astfel: hol de acces cu cămară + bucătarie living hol secundar dormitor baie ...

3714 EUR/m2 | 35 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

P.F. vand garsonieră 21 mp, zona Expo( str. Cojocnei nr 10-12), etaj 3 4.
5
6

P.F. vand garsonieră 21 mp, zona Expo( str. Cojocnei nr 10-12), etaj 3 4. Recent renovata: instalația electrică și sanitara refăcută , baie refăcută ,parchet spc, lavabil, geamuri și uși termopan, Se poate prelua cu chiriaș. Teo, Dacă te interesează această garsonieră, nu ezita să o vizionezi!

2905 EUR/m2 | 21 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră
1
3

Vând garsonieră

Vând garsonieră confort 3 în cartierul Iris pe strada Byron etaj 4 din 4 mobilată la cheie.

2545 EUR/m2 | 11 m2

Cluj-Napoca, Cluj

3 cam.Marasti central
9
1

3 cam.Marasti central

Pfa,vand apt.3 cam.decomandat,80 mp,76 utili,2 bai,balcon,loc de parcare de la primarie ,finisat A-Z,mobilat si utilat,et.7 10,pret 257500 euro usor neg.

3686 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

2 cam.d.rotund
7
5

2 cam.d.rotund

Pfa,casa cu 2 camere ,bucatarie vara,aproximativ 65 mp,teren 770 m,fr.13 m,finisata modern zona Gara,semidecomandat situat in cartierul D.Rotund.Se afla intr-o zona de case superba,aproape de mijloace de transport in comun. In proximitate se regasesc magazine, parcuri si statii pentru mijloacele de transport ...

6077 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa
10
8

PFA-Vand apt.3 cam.zona Europa

PFA,vand apt.3cam.120 mp sistem living cu bucătărie, bloc ctie noua,et.int 6,baie,dressing,mobilat si utilat,Cart.Europa,,aproape de mijloace de transport in comun ,parcare subterana + boxa inclusa in pret

3696 EUR/m2 | 92 m2

Mărăști, Cluj-Napoca, Cluj

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj
9
1

Vând Ap3 camere Florești jud Cluj

3 camere finisat,decomandat,et2 ,bloc cu o scară,65 mp,balcon 4 mp,parcare cu cf-se vinde complet mobilat și utilat -fara sarcini tf

1931 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament de 2 camere
11
6

Vând apartament de 2 camere

Persoana fizica vând apartament 2 camere, decomandate, alcătuit din 2 dormitoare, baie, bucătărie și debara, cu un total de 72 mp. Apartamentul este situat la mansarda(pod în cf) și se vinde utilat mobilat, cu centrala proprie și aparat de aer condiționat. Este situat pe strada Beiușului din Cluj-Napoca, ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall
5

Apartament 2 Camere, Park Lake, Iulius Mall

Apartament 2 camere de vânzare Park Lake, Cart. Marasti, Cluj-Napoca, Persoana fizică (proprietar) propune spre vânzare un apartament modern, ideal pentru investiție sau locuință proprie, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Clujului ansamblul Park Lake, la doar câțiva pași de Iulius ...

4034 EUR/m2 | 59 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău
10
1

Vând garsonieră 11mp et3 în Mănăștur pe aleea Gârbău

Vând garsonieră 11mp etajul 3 în Mănăștur pe aleea Gârbău în bloc izolat exterior cu repartitor pe calorifer

3545 EUR/m2 | 11 m2

Mănăștur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana
10
2

Apartament cu 3 camere 2 bai parcare subterana

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere 2 bai in Floresti pe Ioan rus 8d ( constructie 2019) mobilat si utilat conform pozelor. Apartamentul este foarte bine izolat datorita faptului ca este la etajul 3( deasupra este pod cu acoperis deci NU sunt vecini deasupra care sa deranjeze) iar geamurile sunt ...

1893 EUR/m2 | 56 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere 58 mp utili singur pe etaj 1 cu loc de parcare și curte, în vilă
10
3

Proprietar (PF) vând apartament 2 camere 58 mp utili la et.1 cu loc de parcare și curte, orientare N+S+E+V, singur pe etaj, în vilă P+1+M. > Locație: strada Beiușului în Cluj-Napoca (zona Plevnei IRA) - zona de case > Orientare inedită: N+S+E+V lumină naturală în fiecare încăpere a imobilului. ...

2929 EUR/m2 | 58 m2

Bulgaria, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament grigorescu
1

Apartament grigorescu

Apartament Cart. Grigorescu Preferabil Parter Apartamentul sa fie de minim 39 mp Buget 110.000 Euro

2821 EUR/m2 | 39 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vânzare Calea Turzii
6
2

Apartament de vânzare Calea Turzii

Apartament 2 camere | Calea Turzii | 58 mp | Etaj 3 | Gata de mutat Direct de la proprietar fără comision Vând apartament 2 camere, situat pe Calea Turzii, într-un bloc construit în 2008, la etajul 3 din 8. Suprafață: 58 mp Se vinde exact ca în poze, complet mobilat și utilat. Localizare ...

3017 EUR/m2 | 58 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea