Promovat
Apartament cu 3 camere Ultrafinisat   situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca
10
3

Apartament cu 3 camere Ultrafinisat situat în cartierul Andrei Mureșanu Cluj Napoca

Apartament cu 3 camere semidecomandat situat în cartierul Andrei Mureșanu una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Cluj-Napoca. Apartamentul are o suprafata utila de 74.mp, la care se adauga o terasa de 15mp. Este pozitionat la ultimul etaj al unei cladiri de 4 etaje, cu Lift modern. Detine ...

3986 EUR/m2 | 74 m2

Andrei Muresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vand aprtament 3 camere semidecomandat, Cluj-Napoca, Manastur
10
4

APARTAMENT DE VÂNZARE | CLUJ-NAPOCA | MĂNĂȘTUR | 3 CAMERE | GARAJ + BOXĂ Vă propun spre vânzare un apartament primitor, situat în cartierul Mănăștur, pe strada Grigore Alexandrescu nr. 38, într-o zonă accesibilă, bine conectată la mijloace de transport, magazine, școli, farmacii, langa Academia de Muzica ...

2750 EUR/m2 | 64 m2

M%c4%83n%c4%83%c8%99tur, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Persoana fizica  vand apartament.
10
64

Persoana fizica vand apartament.

Persoana fizica vand apartament 3 camere. Negociabil Manastur ,Ciucas Etaj: 4 din 4.

2302 EUR/m2 | 43 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Persoana fizica vand apartament cu 3 camere in cluj manastur
5
5

Persoană fizică vând apartament cu 3 camere în manastur pe strada aleea garbou. Apartamentul este situat la parterul blocului,este izolat, și este aproape de mijloacele de transport în comun ,scoli,grădinițe,magazine,.

2841 EUR/m2 | 44 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament cu trei camere Pf
1
5

Apartament cu trei camere Pf

Persoană fizică vând ap.3 camere.Ap se vinde finisat. are 2 băi .2 dormitoare.bucatarie încăpătoare.un living generos,o cămară ,un dressing și balcon.Aparamentul se găsește la etajul doi, aproape de mijloacele de transport,de școală ,de magazine și de piața Ira , Are parcare subterană.

3214 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF vand ap 1 cam, decom, 1 min. magazine și statie, comision 0
10
4

Persoana fizica vand apartament 1 camera, str. Agricultorilor - decomandat - balcon - centrala de apartament in garantie, usa de metal, complet mobilat (aragaz, frigider, TV, masina de spalat, mobilier complet in fiecare incapare), parchet, video-interfon, lift nou - bloc nou -dupa 2011, zona linistita, - ...

3224 EUR/m2 | 38 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand 3 camere Manastur 160.000 euro  -  negociabil
1
7

Vand 3 camere Manastur 160.000 euro - negociabil

Vand 3 camere Manastur - zona verde , aproape de padure - strada PUTNA- PARTER , balcon, centrala termica . pret negociabil in euro 160.000 euro negociabil detalii de vizita Telefonic - se accepta variante.

2500 EUR/m2 | 64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Pf vând apartament cu 1 camera
5

Pf vând apartament cu 1 camera

PF vând apartament cu 1 camera 31 m pătrați Cluj Napoca strada Taberei

3548 EUR/m2 | 31 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere zona, BMW Florești
10
3

Apartament 3 camere zona, BMW Florești

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandate , an constructie 2020, situat in zona reprezentantei BMW Floresti, cu suprafata utila de 86.3 m 2 , la etajul 4 al unui imobil cu 11 etaje si este compus din: hol intrare, living, bucatarie cu loc de luat masa, 2 dormitoare , 2 bai si ...

2256 EUR/m2 | 86 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Str. Horea | Garaj + Parcare | Renovat | Curte interioară
10
1

Apartament cu 2 camere situat pe Strada Horea, la aproximativ 700 m de zona centrală a orasului Cluj-Napoca, într-o curte interioară liniștită, ideal atât pentru locuință personală, cât și ca investiție. Proprietatea este amplasată la etajul 1 al unui imobil cu regim redus de înălțime P+3 și are o suprafață ...

3674 EUR/m2 | 46 m2

Horea, Cluj-Napoca, Cluj

vanzare apartament
5
1

vanzare apartament

Vand apartament 3 camere decomandate,logie, parter, cartier Manastur, in stare foarte buna, izolat termic, geamuri termopan, centrala noua Immergaz, conectivitate foarte buna cu orasul, Nu doresc colaborare cu agentii imobiliare.

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament, 2 camere, decomandat, Str. Primăverii, nr. 6, Manastur, Cluj-Napoca
5
2

Vand apartament 2 camere, decomandat, str. Primăverii, nr. 6, Cluj-Napoca, suprafață utila 44 mp. Este situat lânga Școala Ion Creangă, cartierul Mănaștur, str. Primăverii, nr. 6, Cluj-Napoca. * orientare sudica * apartamentul este decomandat * finisaj clasic * etajul 5 din 7 (bloc cu lift) * ...

3295 EUR/m2 | 44 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Vand apartament 2 camere Marasti,
7
6

Vand apartament 2 camere Marasti,

Vand apartament spatios si luminos cu 2 camere decomandate, bucatarie cu open space pe str. Scortarilor in spatele BRD , una din cele mai cautate zone din Cluj. Apartamentul este situat la et. 2, are o suprafata utila de 62 mp si a fost renovat integral in 2022. ( geamuri termopane noi, centrala termica ...

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere în cartierul Andrei Mureșanu pe strada Constantin Nottara
19
5

Se vinde apartament mobilat modern cu panoramă frumoasă, în cartierul Andrei Mureșanu pe strada Ctin. Nottara, strada exclusiv de case unde sunt doar câteva blocuri mici. Apartamentul este construit în 2009, decomandat și are două camere, hol, baie foarte spațioasă cu cada, bucătărie și două balcoane, ...

3900 EUR/m2 | 50 m2

Andrei%252bMuresanu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 90m2 , in vila
5

Apartament 90m2 , in vila

Persoana fizica vand apartament in Manastur, str. Campului partea de jos, 90m2, curte comuna cu parcare inclusa in pret , spatiu verde si acces cu bariera. Zona superba si accesibila, magazin alimentar peste drum, statia mijloc de transport se afla la 50m, scoli in apropiere. Apartamentul este la etajul ...

2767 EUR/m2 | 90 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere semicentral - Strada Horea etaj 1
10
5

Apartament 2 camere semicentral - Strada Horea etaj 1

Ofertă exclusivă de vânzare apartament cu 2 camere, în zonă semicentrală, pe strada Horea. Apartamentul este situat într-o zonă foarte bună, aproape de gară și de centru, precum și de Facultatea de Litere, cu acces ușor la transport public și toate facilitățile. Este situat intr-un bloc cu curte interioara, ...

3220 EUR/m2 | 59 m2

Semicentral, Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vand apartament 3 camere, 62mp, decomandat, central
5
2

Apartament cu 3 camera, hol, baie, bucatarie, balcon, beci, teren in curtea interioara, 62mp, confort I, situat în zona centrală, la etajul 1 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, cu pereți groși. Decomandat, orientare sudică și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Apartamentul a ...

4353 EUR/m2 | 62 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Proprietar vând apartament 1 cameră  Calea Floresti
8
38

Proprietar vând apartament 1 cameră Calea Floresti

Este situat in Manastur pe CALEA FLORESTI , etajul 5 din 10 ,are o camera mare, bucatarie, baie,balcon inchis cu termopan,certificat energetic B, debara,spatiu de depozitare, geamuri termopan,centrala termica,tv cablu,interfon, este langa statia de autobus,9 24b M26 ,zona foarte buna,se poate inchiria ...

3788 EUR/m2 | 33 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vand garsoniera 82.500. ZONA FOARTE BUNA
4
3

Vand garsoniera 82.500. ZONA FOARTE BUNA

Poziție excelentă, aproape de FSEGA și mijloace de transport în comun. Zona liniștită și sigură. Et.4, suprafata de 21 mp. Pret: 82.500 euro. FARA AGENTII

3929 EUR/m2 | 21 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 3 camere demisol
10
4

Vând apartament 3 camere demisol

Vând apartament cu 2 dormitoare și dacă se schimba întrarea din spatele blocului cu întrare din fața blocului holul de acum se poate transforma în dormitor. E la demisol, 1 m in pământ pe o latură, 2 balcoane, unu închis altul nu. Bucătăria e împreună cu livingul opan-spice, o baie, și un loc de parcare ...

1972 EUR/m2 | 71 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament doua camere de vanzare str Avram Iancu 344 Floresti
9
2

Apartament doua camere 53mp balcon mare 7 mp ,living bucatarie ,baie ,dormitor ,spatiu depozitare finisat mobilat utilat complet,plita hota cuptor frigider masina spalat vase masina spalat rufe aer conditionat,centrala proprie incalzire pardosea televizoare toate noi ,nelocuit ,contine si un loc de parcare ...

2698 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur
7
7

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu trei camere decomandate etaj intermediar cartierul Mănăștur central zonă foarte căutată strada Vidraru, 10-12 minute de centru, et.4 bloc cu 10 etaje dotat cu două lifturi, izolat termic. Compus din 3 camere decomandate, bucătărie, loc de servit masa, baie cu ...

3436 EUR/m2 | 64 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea