Promovat
2 camere decomandat + bucatarie mare, 53mp utili, Lacul Rosu - Marasti (Persoana Fizica)
10
2

Persoana fizica fer spre vanzare apartament in Cluj Napoca, strada Lacul Rosu nr 2, la parterul inalt al unui bloc de 4 etaje reabilitat termic. Apartamentul este izolat termic cu polistiren de 10cm atat exterior cat si din subsol. Compartimentare perfecta: -2 camere -bucatarie de 16mp care poate ...

3019 EUR/m2 | 53 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament open space cu dormitor
7
2

Apartament open space cu dormitor

De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10 Preț: 117.500 euro Etaj 1 din 5, cu ascensor Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp Mobilat si utilat complet Construit 2018 Încălzire ...

3176 EUR/m2 | 37 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

Apartament pe 2 nivele in zona centrala a orasului in casa cu 3 apartamente. Scara interioara. La primul nivel (situat la etajul 1 al imobilului) se afla o sufragerie spatioasa, baie cu cada, bucatarie si spatiu de depozitare (sub scara interioara) La nivelul intermediar, dressing si spatiu de depozitare. La ...

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vând apartament cu 2 camere.
9

Vând apartament cu 2 camere.

Vând apartament cu 2 camere decomandat situat între Lacuri Str Tulcea, aproape de Iulius mall și facultatea de științe economice. Ideal pt închiriere. Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Nu colaborez cu agențiile care percep comision vânzătorului .

3250 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 38 mp, etaj 1, Aleea Micuș, Mănăștur   ideal renovare   investiție
5
5

Apartament 2 camere 38 mp, etaj 1, Aleea Micuș, Mănăștur ideal renovare investiție

Vând apartament 2 camere decomandat, situat în Mănăștur, pe Aleea Micuș, la etajul 1 poziție foarte căutată. Suprafață: 38 mp Apartamentul necesită renovare completă, fiind ideal pentru amenajare după propriul gust sau pentru investiție (chirie). - compartimentare decomandată - zonă liniștită, ...

3153 EUR/m2 | 38 m2

Cluj-Napoca, Cluj

VÂNZARE Apartament 2 camere decomandat Str. Donath
5
1

VÂNZARE Apartament 2 camere decomandat Str. Donath

Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 7 din 8, în zona Donath, Cluj-Napoca. Suprafața utilă este de 51,51 mp, cu o compartimentare eficientă: hol de intrare, două camere separate, bucătărie, baie și balcon. Finisaje și construcție: Parchet din lemn masiv în model spic ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament spatios in zona centrala
10
8

Apartament spatios in zona centrala

2529 EUR/m2 | 85 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vând Închiriez 3 camere CLUJ Mănăștur | Lângă pădure | Parcare | Chirie 500
5

Vând închiriez 2400 lei lună Proprietar: exclus colaborarea cu agenții, nu ofer comision, nu accept promovare sau intermediari. 3 camere decomandate | 53 mp utili (56 mp cu balcon) | Etaj 7 10 | Mănăștur, str. Mehedinți Apartament din 1977, întreținut, mobilat și utilat complet se vinde exact cum ...

3245 EUR/m2 | 53 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament de vanzare
5
4

Apartament de vanzare

Vând apartament cu o camera situat la parterul blocului, construit în 2008 cu centrală termica proprie, ușa metalică, geamuri termopan, mobilat

2500 EUR/m2 | 28 m2

Bună Ziua, Cluj-Napoca, Cluj

De la Proprietar Apartament zona Iulius Mall, 2 camere 53mp+ 14 terasa
9
4

Suprafață utilă: 52,4 mp Compartimentare: semi-decomandat living, dormitor, bucătărie, baie Etaj: 4 5 2 balcoane mari de 15mp in total Se vinde mobilat, utilat , totul in perfectă conditie. Bloc finisat și izolat termic, calduros iarna si racoros vara, facturile vin foarte mici. Construcție finalizata ...

3868 EUR/m2 | 53 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF, vând acest apartament generos in Piata Mihai Viteazu
10
5

PF, vând acest apartament generos in Piata Mihai Viteazu

Spațiu 65 mp în centrul Clujului ideal birou, cabinet sau investiție | Piața Mihai Viteazu Cauți un spațiu central, bine compartimentat, la un preț corect? PF, vând acest apartament generos de aproximativ 65 mp, situat pe Strada Decebal nr. 3, în imediata apropiere de Piața Mihai Viteazu, reprezintă ...

1445 EUR/m2 | 65 m2

Cluj-Napoca, Cluj

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur
7
7

PF Apartament 3 camere mobilat utilat Mănăștur

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu trei camere decomandate etaj intermediar cartierul Mănăștur lângă stația de la Big, 10-12 minute de centru, et.4 bloc cu 10 etaje dotat cu două lifturi, izolat termic. Compus din 3 camere decomandate, bucătărie, loc de servit masa, baie cu geam, hol, 2 debarale, ...

3436 EUR/m2 | 64 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere zona, BMW Florești
10
3

Apartament 3 camere zona, BMW Florești

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandate , an constructie 2020, situat in zona reprezentantei BMW Floresti, cu suprafata utila de 86.3 m 2 , la etajul 4 al unui imobil cu 11 etaje si este compus din: hol intrare, living, bucatarie cu loc de luat masa, 2 dormitoare , 2 bai si ...

2256 EUR/m2 | 86 m2

Floresti, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere Plopilor
7
3

Apartament 2 camere Plopilor

Vand apartament 2 camere, 50.41 mp util, decomandat, balcon inchis, centrala, geam termopan, eraj 1, ocupabil imediat. Pret 178500 euro neg. Nu platesc comision !

3541 EUR/m2 | 50 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

PF- Apartament 2 camere la cheie, Elite City
5
2

PF- Apartament 2 camere la cheie, Elite City

Persoană fizică , vând apartament 2 camere situat la etajul 2 în complex Elite City Compartimentare modernă, spațiu eficient organizat Complet mobilat și utilat totul nou Finisaje premium, design contemporan Bucătărie complet echipată (electrocasnice incluse) Încălzire eficientă și costuri ...

3471 EUR/m2 | 51 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR
5

Apartament 3 camere Someșeni de la PROPRIETAR

**PERSOANĂ FIZICĂ!!** Apartament 3 camere in suprafața totală de 78 mp (64+15 terasa) într-un bloc nou situat într-un complex de 3 blocuri situate în zona IRA, în spatele magazinului Leroy Merlin, Kaufland și Lidl de pe strada Aurel Vlaicu. În incinta cartierului se regăsesc locuri de parcare supraterane, ...

3500 EUR/m2 | 64 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând garsonieră
5
8

Vând garsonieră

De vânzare garsonieră Cluj-Napoca, cartier Becaș, str. Mihai Românu. Suprafață: 28 mp,situată la parter Zonă liniștită,cu acces rapid la transport, magazine și facilități Ideală pentru locuit sau ca investiție pentru închiriere.Se vinde mobilată, oferind posibilitatea de modernizare după preferințe. Preț: ...

2571 EUR/m2 | 28 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 70 mp, 4 camere Manastur
9
1

Apartament 70 mp, 4 camere Manastur

NU DORIM COLABORARE CU AGENȚII, VĂ RUGĂM INSISTENT SĂ NU NE CONTACTAȚI De vânzare apartament 4 camere, Mănăștur, zona Big- Piața Ion Meșter Proprietar, ofer spre vânzare apartament cu 4 camere (inițial), modificat în anii 2000 prin integrarea unei camere în hol, rezultând un spațiu mai deschis ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Cluj-Napoca, Cluj

vanzare apartament 2 camere
5

vanzare apartament 2 camere

Apartament de 2 camere, suprafata de 62 mp utili + beci+ garaj (cu contract de inchirieire de la primarie si autorizatie de construire), apartamentul poate fi folosit si ca birou, este renovat si se vinde mobilat, avand centrala proprie, aparate de aer conditionat, sistem de supraveghere.Pret de vanzare ...

4516 EUR/m2 | 62 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Vand Garsoniera 11 mp, strada Albac
4

Vand Garsoniera 11 mp, strada Albac

Proprietar ofer spre vânzare o garsonieră de 11 mp, situată la etajul 3 4, într-o zonă bine poziționată, cu acces rapid către centru și către toate facilitățile necesare vieții de zi cu zi. Baie interioara recent renovata, cu dus walk in. Masina de spalat. Boiler electric. Orientare Est. Aproape ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat str. Unirii cartier Gheorgheni
10
2

Persoana fizica, vand apartament decomandat cu 2 camere, in cartierul Gheorgheni, str. Unirii nr.4. Acesta se afla la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, avand suprafata utila de 53 mp + balcon (10 m lungime) si este compartimentat astfel: 2 camere, bucatarie , baie, hol,sas, balcon cu doua camari. Apartamentul ...

3491 EUR/m2 | 53 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Vând apartament 3 camere , aleea Negoiu
7
7

Vând apartament 3 camere , aleea Negoiu

Vând apartament 3 camere ( două dormitoare+ living ) , bucătărie, baie, dressing, terasă , 70 mp., etaj 1 3 , bloc 2005. Apartamentul este finisat, cu centrală termică, mobilat și utilat. Dispune de garaj sub bloc . Preț 220000 euro negociabil.

3143 EUR/m2 | 70 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, Zona Vivo   Metro
5
1

Apartament 2 camere, Zona Vivo Metro

Pret 126.600 euro Finisat Tel. Persoana fizica, ofer spre vanzare apartament 2 camere finisat mobilat. Situat in bloc nou, izolat termic, cu CF, finalizat 2025, zona Vivo. Apartamentul are o suprafata utila de 50 m2, plus balcon de 8 m2, fiind format din living cu bucatarie, hol, dormitor si baie. ...

2532 EUR/m2 | 50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament în Bună Ziua
1
2

Apartament în Bună Ziua

PF vând apartament 50 mp plus balcon 9 mp, mobilat, utilat, CT, AC, et 2 3, aproape de liceul Elf, pe o stradă retrasă de la traficul intens.

3960 EUR/m2 | 50 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea