Apartament open space cu dormitor

127 500 EUR negociabil 3446 EUR/m2
Valabil din 5/13/2026 8:48:38 AM
Specificații
Suprafata utila
37 m2
Numar camere
1 camera
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
2018
Incalzire
incalzire centralizata
Descriere
De vânzare apartament in Cluj-Napoca, str Edgar Quinet nr 10

Preț: 117.500 euro

Etaj 1 din 5, cu ascensor

Orientare vest, lângă padure, aer curat si liniste

Compartimentare: living+bucatarie open space, dormitor, baie cu Su 37,38 mpși balcon (logie) 7 mp

Mobilat si utilat complet

Construit 2018

Încălzire in pardoseala, CT bloc

Stație bus si Mega Image lângă bloc

Opțional: parcare subterana cu acces lift

ID anunț: 1777706858

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.