Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro 1

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
5

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

vand apartament

vand apartament

vand apartament 2 camere micro 20

1273 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere , decomandat in Tecuci
10
6

Vand apartament 3 camere , decomandat in Tecuci

Vand apartament 3 camere decomandat strada Gheoghe Patrascu , nr.50. Apartamentul este situat la etajul 9 din cele 10 ale imobilului, beneficiind de o suprafață totala de 73,33 mp fiind compartimentat astfel: hol de acces, zona de zi cu acces pe o logie generoasa, bucătărie cu camara , 2 dormitoare unul ...

902 EUR/m2 | 66 m2

Tecuci, Galati

Apartament 3 camere Micro 16 Galați, renovat, centrală, 90.000
8

Descoperă confortul unui apartament primitor, ideal pentru o familie sau pentru o investiție sigură! Situat în cartierul Micro 16 din Galați, la etajul 4, acest apartament cu 3 camere semidecomandate îmbină perfect funcționalitatea cu un ambient plăcut și luminos. Locuința oferă un spațiu cald și bine ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Micro 16, Galati, Galati

Micro 21, renovat complet!
10
3

Micro 21, renovat complet!

Persoană fizică vă ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere,60mp situat la etajul 7 al unui bloc cu 10 niveluri,dotat cu lift.Locuința este complet renovată și beneficiază de numeroase îmbunătățiri: centrală termică proprie ( nouă),gresie și faianță, parchet de calitate, uși interioare ( noi), ușă ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 21, Galati, Galati

Vând apartament 2 camere m19 2

Vând apartament 2 camere m19

Vând apartament 2 camere , micro 19 , laminoristilor nr9 -etaj 3 4 -centrala -aer condiționat -balcon -38 mp2 -geam la baie -apa separat -mobilat -utilat -termopane

1316 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vand apartament cu 3 camere Mazepa 1
10
1

Vand apartament cu 3 camere Mazepa 1

Apartamentul cu 3 camere este complet mobilat si utilat, este situat la etajul 2, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 61 mp. Blocul este renovat recent cu fonduri europene! ( clasa energetică îmbunătățită, izolatie exterioara, rulouri la geamuri ) Locația este foarte convenabilă, ...

1557 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

vind apartament o camera
4

vind apartament o camera

apartament o camera de 20mp utilat cu toate dotările inclusiv centrala noua ..str odobesti bloc munca și arta..etaj3..sau schimb cu teren în sat filesti +diferenta

1750 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Vând 3 camere decomandate, balcon, 2 debarale, 60m, termopane, rulouri, centrala.
5
1

Vând 3 camere decomandate, 2 debarale, balcon, 60m,centrală noua, calorifere noi, aer condiționat vechi,termopane și rulouri, la Baia comunală, bloc vechi, etaj 3,vedere spate, liniște .Relații mii ,negociabil

1417 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Central Park - 3 Cam, 82 mpu, parcare
5
13

Central Park - 3 Cam, 82 mpu, parcare

-PERSOANA FIZICA- Vand apartament cu 3 camere decomandat, PREMIUM, situat intr-un Bloc NOU, cartier rezidential CENTRAL PARK, etaj 3 8 CU VEDERE TOTALA SPRE PARC. Are o suprafata de 82mp utili (aprox 100 mp construiti) cu 2 grupuri sanitare si o terasa generoasa situate pe dormitor si living. Apartamentul ...

2037 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

De vânzare Apartament, Tecuci, Gheorghe Petrascu 7 Noiembrie 1

De vânzare Apartament, Tecuci, Gheorghe Petrascu 7 Noiembrie

Vand apartament 3 camere : situat în Tecuci (zona 7 Noiembrie - Gh. Petrașcu), chiar vizavi de , Penny Market Renovat integral: totul este NOU (instalații, finisaje, uși, parchet, gresie faianță). Suprafata: 44 mp, , - Bucătărie, cu gresie și Faianta Noua - 1 Hol - cu gresie - Baie renovată cu ...

1000 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vând garsonieră, str Brăilei, langa Tribunal,etc. 3 din 4din4 4

Vând garsonieră, str Brăilei, langa Tribunal,etc. 3 din 4din4

Vând, garsoniera langa Tribunalul Galati, etujul 3 din 4, necesita amenajare.

1200 EUR/m2 | 25 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere de vânzare
5
1

Apartament 2 camere de vânzare

Apartament 2 camere mobilat decomandat, 2 balcoane, centrală, aerisire baie, 54m , etajul 1 Tecuci, zona industrială lângă grădinița Bental, foarte aproape de Penny, Lidl Preț ușor negociabil Nr. contact: zero șapte cinci opt patru zero trei trei doi cinci zero șapte cinci patru patru doi unu cinci ...

1148 EUR/m2 | 54 m2

Tecuci, Galati

Vând garsonieră
5

Vând garsonieră

Se oferă spre vânzare garsonieră cochetă, cu o suprafață de 22 mp, situată la etajul 3 din 3, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Se vinde exact ca în poze, complet mobilată și utilată, este dotată cu aer condiționat și boiler, ceea ce o face perfectă pentru mutare imediată sau închiriere. Nu ...

1295 EUR/m2 | 22 m2

Galati, Galati

Garsoniera
5
2

Garsoniera

Vând garsoniera renovată cu baie proprie,informații la telefon

1429 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament de Excepție   104 mp Utili + Terasă 28 mp | Inima Galațiului (Str. Domnească)
8
3

Apartament de Excepție 104 mp Utili + Terasă 28 mp | Inima Galațiului (Str. Domnească)

VÂND APARTAMENT SPAȚIOS CU TERASĂ EXTERIOARĂ CENTRU, GALAȚI Suprafață utilă: 103,94 mp + terasă exterioară proprie: 28 mp An construcție: 1994 bloc modern, structură solidă Orientare: Nord Etaj: 2 Predare: Liber Negociabil (se poate păstra mobila la cererea cumpărătorului) COMPARTIMENTARE (conform ...

1394 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

Imobiliare apartamente

Imobiliare apartamente

Schimb vand apartament 1 camera ,etaj 1, zona Port profy.cu apartament 2 camere zona port-mazepa ,plus diferența in funcție de starea si etaj

1618 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

2camere decomandate in Micro 20
10
2

2camere decomandate in Micro 20

Agentie imobiliara vinde apartament cu 2 camere situat in micro 20, parter cu 2 balcoane, apa separat, centrala termica, termopan interior exterior, izolat. Pretul 58000euro Sorina

1160 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
4

De vânzare apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere, etaj 3 4, bloc R, zona Profiriu, lângă librăria Graphotek. Apartamentul este bine intretinut și se află foarte aproape de școli, magazine și alte puncte de interes.

1000 EUR/m2 | 40 m2

Tecuci, Galati

Salvează căutarea